מה קורה

מצב
הנושא נעול.

בצלית 2

New member
מה קורה

מה קורה
אני בשבוע העשירי ולא מרגישה שינוי בגוף פרט לחולשה, הייתי רוצה להיות מחוברת לרופא או לאולטרסאונה כדי לודא שהכל בסדר.מישהי יכולה לשתף בתחושותיה?

בריזה1

New member
אני בשבוע 23 ועדיין מפנטזת על

מה קורה
אני בשבוע העשירי ולא מרגישה שינוי בגוף פרט לחולשה, הייתי רוצה להיות מחוברת לרופא או לאולטרסאונה כדי לודא שהכל בסדר.מישהי יכולה לשתף בתחושותיה?
אני בשבוע 23 ועדיין מפנטזת על
אולטרסאונד צמוד
כנראה שזה מלווה כל מי שעברה טיפולים או תרומה בהריונות מהסוג הזה מפלס החרדות עולה במקצת. אם אין לך בחילות תברכי על כך ואם את מחפשת סימנים אז חולשה היא בהחלט סימן של תחילת הריון. נסי להרגע ואם את ממש לא מצליחה תגשי למיון ותהיי שקטה לשבוע שבועיים, אני עושה את זה מדי פעם, כבר מכירים אותי שם ואני אפילו לא צריכה לתרץ. חג שמח והמשך תקין.

אדוינה

New member
יש דבר כזה...

מה קורה
יש דבר כזה...
ראשית שיהיה לך המשך הריון קל וכייפי!
מצרפת קישור למוניטור ביתי...

חל7

New member
תגובה לבצלית 2

יש דבר כזה...
ראשית שיהיה לך המשך הריון קל וכייפי!
מצרפת קישור למוניטור ביתי...
תגובה לבצלית 2
אני בשבוע 15 ומרגישה כמוך בדיוק.. בכל הזדמנות עושה אולטראסאונד ומחכה כבר שתצא הבטן שאני יאמין שזה קורה לי באמת ... כנראה שבאמת זה אופייני אחרי טיפולים (איך לא ?) בהצלחה רבה ...

יולי 02

New member
אני כבר בשבוע 29...

תגובה לבצלית 2
אני בשבוע 15 ומרגישה כמוך בדיוק.. בכל הזדמנות עושה אולטראסאונד ומחכה כבר שתצא הבטן שאני יאמין שזה קורה לי באמת ... כנראה שבאמת זה אופייני אחרי טיפולים (איך לא ?) בהצלחה רבה ...
אני כבר בשבוע 29...
ועדיין מתעוררת כל בוקר ושוכבת בשקט עד ש
מועיל בטובו לזוז קצת. בחודשים הראשונים הגעתי לרמות היסטריה בלתי נתפסות בין בדיקה לבדיקה וכל פעם מסיבה אחרת. אחרי כל בדיקה ו/או אולטראסאונד שהיו לשמחתינו בסדר גמור, נתתי לאהובי יומיים שקט עד להיסטריה הבאה. ככה זה. עכשיו כשכבר מרגישים אותו קצת עברה ההיסטריה. לעומת זאת מתחילים החששות מהלידה. שיהיה בהצלחה והריון קל ונעים.

בצלית 2

New member
מחכה ומחכה??.

תגובה לבצלית 2
מחכה ומחכה??.
ובכל זאת אני מחכה לסימן חיצוני, קצת הקאות קצת אטרף למשהו. יש לי דימומים וזה תמיד מפחיד למזלי האוטרסאונד מרגיע. יש מישהי שיש לה דימומים?

היי בצלית

מה קורה
היי בצלית
כל-כך מוכרת ההרגשה הזאת.עד היום -ואני בשבוע 27-אני טוענת שבכל בית ממוצע במדינת ישראל חייב להיות U.S.(ס..ת..ם..). הפחד הזה שאולי זה לא יצליח ,אולי קרה משהו ואני לא יודעת,שום סימן לטובה או לרעה חס וחלילה הרג אותי. היו ימים שלמים שלא הפסקתי לחשוב על זה .חיכיתי כל הזמן לביקורות אצל הגניקולוג .לכל בדיקה שיכולה לתת סימן חיים מהעובר. גם היום אני כל הזמן מחכה לתזוזות שלה .לסימן חיים ממנה.שאגב, זהו תרוץ נהדר עבורי לאכול שוקולד או כל דבר אחר.זהירות ,אל תלמדי ממני כי כך שמנתי קצת יותר מהממוצע הרצוי. הצלחתי להתגבר על ההרגשה הזאת בחודשים הראשונים רק ע"י מחשבה חיובית כל הזמן שבסה"כ הכל בסדר ולמה לא בעצם ,ואין שום סיבה בעולם שלא יהיה בסדר וכו' וכו' . מאחלת לך המשך הריון תקין ומשעמם.
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה