מה קרה ליעד היומי של היום????

מה קרה ליעד היומי של היום????

אני לא זוכרת שדיברנו על יום מנוחה... היעד היומי שלי- להיכנס לישון מוקדם- להשלים שעות שינה שכ"F חסירות לי.

צוחקת

קראת מה שכתבת ? זה לא יום מנוחה והיעד שלך הוא לישון מוקדם. אהבתי :) משחק מילים יפה יצא לך :) היעד שלי להיום... להתעלות מעל עצמי. לא לתת לרגש להוביל אותי. בינתיים אני מצליחה בכך

אופס..

זה לא היה בכוונה. הצלחתי להצחיק אפילו אותי... לגב היעד שלך- לדעתי את צריכה לנסח אותו מחדש היות והרבה פעמים הרגש מוביל אותנו למקומות הטובים ביותר עבורינו. תחשבי על זה. בעיניי היעד שלך צריך להיות- להצליח ולהמשיך ליצור גם היום חוויות נוספות (במסגרת העבודה) שיהיו ראויות לשתף את בנות הפורום בהן. בהצלחה!

מקבלת ומנסה לתקן...

היעד שלי להיום הוא לא לתת לרגשות שליליים להוביל אותי. יותר טוב, נכון ? אגב, זה אחד הדברים הכי חזקים שלמדתי וסיגלתי לעצמי, שליטה עצמית. פעם לא הייתי בעלת שליטה כלל וכלל. הייתי יורה מן המותן, מן הפה ואל החוץ מבלי לחשוב ולו לרגע אחד. היום אני גאה בי שהצבתי לעצמי את היעד הזה ואני עומדת בו יפה. ואגב... מתי זה לישון מוקדם ?

יעד מצוין! לא רק להיום!

גם אני טיפוס דיי אימפולסיבי בטבעי וקורה שאני שוגה בתגובותיי. מילת המפתח היא "איזון". ולישון מוקדם זה בסביבות השעה 22:30 אני בספק אם אני אצליח- יש לי כ"כ הרבה מה לעשות...

שירה1973

New member
אז אני אגלה לכן סוד ....

בן הזוג המתוק שלי עשה לי הפתעה לפני כמה שבועות. תוך כדי שיחה על מוסיקה (הנושא האהוב על שנינו) סיפרתי לו שאחד החלומות שעדיין לא מימשתי הוא ללמוד לנגן בגיטרה. למחרת הגעתי אליו והוא המתין לי עם גיטרה ביד
היום בערב השיעור הראשון שלי (מתה מפחד...) מרגישה קצת מוזר כי רוב האנשים מתחילים ללמוד נגינה בערך 20 שנה מוקדם יותר ממני... אבל כבר אמרו שמוטב מאוחר מאשר אף פעם לא, לא ?..
אז היעד שלי היום הוא ליהנות מהשיעור הראשון ולא להניח לחוסר הביטחון או החשש שלי מפני כישלון להרוס לי את התענוג.

איזה מאמי...

יש לי תחושה שהמרחק עשה לכם טוב. בפעם הבאה את לא תתחמקי ממסיבה... שיהיה לך בהצלחה היום

שירה1973

New member
אה, לא. זה קרה עוד לפני....

הגיטרה ממתינה בסבלנות כבר כמעט חודש, יושבת לה בשקט בסלון ומביטה בי במיתרים מלאי תקווה שאעשה כבר משהו מועיל...
אז הנה, הערב אני לפחות אנסה. תודה מותק

המונשרי

New member
איזה כיף! ../images/Emo79.gif ../images/Emo168.gif

אף פעם לא מאוחר ללמוד משהו שרוצים. שיהיה לך בהלצחה.

איזה מותק !!

אני כל כך אוהבת מתנות/הפתעות שניתנות מתוך תשומת לב שכזו. ומן הכתוב נראה כי יש לו הקשבה ותשומת לב עמוקה במיוחד כלפיך. מתנה זה נפלא בכלל ומתנה מכוונת שכזו בפרט. ואכן, מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. תהני ותבלי יקירתי. הפיקי את המוזיקה שאת כל כך אוהבת ומחוברת אליה. ספרי חוויות :)

למעלה