מה שמצחיק אותי ביומיים האחרונים

מצב
הנושא נעול.

prizman

New member

זה ש AAPL צונחת ודווקא TSEM, טאואר עולה. מנוגד לכל הגיון שאני מכיר אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.

KobeRider

New member
העובדה שזה מצחיק - זה ההיגיון

זה ש AAPL צונחת ודווקא TSEM, טאואר עולה. מנוגד לכל הגיון שאני מכיר אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.
אמרתי יותר מפעם אחת, סנטימנט משפיע על השוק בזמנים שבהם נתונים פונד' לא. החכמה היא לדעת מתי כן, או לבחור צד אחד ולהשאר בו מספיק זמן בלי להמחק.

prizman

New member
לא מכיר מישו

אמרתי יותר מפעם אחת, סנטימנט משפיע על השוק בזמנים שבהם נתונים פונד' לא. החכמה היא לדעת מתי כן, או לבחור צד אחד ולהשאר בו מספיק זמן בלי להמחק.
לא מכיר מישו
שהיה יכול לחשוב על אפשרות כזו. אם יש מישהו כזה אז הוא גאון. מבחינתי זה אומר לקנות עוד קצת אפל.

prizman

New member
ואכן תרמתי להם עוד קצת

לא מכיר מישו
שהיה יכול לחשוב על אפשרות כזו. אם יש מישהו כזה אז הוא גאון. מבחינתי זה אומר לקנות עוד קצת אפל.
ואכן תרמתי להם עוד קצת
לא אתפלא אם כבר הלילה או ביום ב' זה יסתבר כרעיון לא רע.

yaronchik1

New member
priz..אם אתה קונה,אני מוכר!.שלא תעיז לקנות

לא מכיר מישו
אתה עושה לי עין הרע.. תרד מאפל!!..עשה לי טובה,זו מנייה שלי.

prizman

New member
מצטער יקירי

אתה עושה לי עין הרע.. תרד מאפל!!..עשה לי טובה,זו מנייה שלי.
מצטער יקירי
אם היית כותב את זה קודם אז הייתי נמנע אבל עכשיו זה מאוחר מדי
נראה לי ששנינו נצליח איתה אז אל חשש. אם תחליט בכל זאת למכור תעשה לי מחיר? כרגע בשוק היא 235.86

yaronchik1

New member
ב-300$ אני מוכן למכור לכל חברי הפורום

מצטער יקירי
אם היית כותב את זה קודם אז הייתי נמנע אבל עכשיו זה מאוחר מדי
נראה לי ששנינו נצליח איתה אז אל חשש. אם תחליט בכל זאת למכור תעשה לי מחיר? כרגע בשוק היא 235.86
ב-300$ אני מוכן למכור לכל חברי הפורום

KobeRider

New member
ברור שיש כאלו שחושבים ככה, הנה דוגמא שלי

לא מכיר מישו
קרא כאן מה כתבתי לפני חודש http://bit.ly/dvl476 מאז המנייה הספיקה לעשות עוד 15% לפני שהתחילה לרדת. וכל ה-15% האלו רק הגבירו את הסיכויים שהיא תבצע פחות טוב מהשוק, ופחות טוב ממניות ספקולטיביות שאף אחד לא נותן להם קרדיט.

prizman

New member
לפחות אתה לא מסכן כלום

קרא כאן מה כתבתי לפני חודש http://bit.ly/dvl476 מאז המנייה הספיקה לעשות עוד 15% לפני שהתחילה לרדת. וכל ה-15% האלו רק הגבירו את הסיכויים שהיא תבצע פחות טוב מהשוק, ופחות טוב ממניות ספקולטיביות שאף אחד לא נותן להם קרדיט.
לפחות אתה לא מסכן כלום
עם התאוריה שלך, אני מסכן כמה עשרות אלפי ש"ח עם התאוריה שלי. לכן אני מקווה ששלי תגבר, לא ממש עקרוני לי אם זה יקרה תוך יומיים או חצי שנה.

KobeRider

New member
אתה לא יודע מה הפוזיציות ומה חשיפת הסיכון שלי

לפחות אתה לא מסכן כלום
עם התאוריה שלך, אני מסכן כמה עשרות אלפי ש"ח עם התאוריה שלי. לכן אני מקווה ששלי תגבר, לא ממש עקרוני לי אם זה יקרה תוך יומיים או חצי שנה.
אתה לא יודע מה הפוזיציות ומה חשיפת הסיכון שלי

אזרח111

New member
טאואר ירדה המון בתקופה האחרונה

טאואר ירדה המון בתקופה האחרונה

אזרח111

New member
אל תשכח שה"מגמה" זה בסה"כ ממוצע

את זה דווקא הצלחתי להבין
את העליה שלה נגד המגמה אני לא מבין.
אם יש מגמה שלילית זה לא אומר שהכל יורד, אלא זה אומר שבממוצע המניות יורדות, אבל עדיין יש הרבה מניות שעולות.

NS101

New member
כן? הרבה? אתה חושב?

אם יש מגמה שלילית זה לא אומר שהכל יורד, אלא זה אומר שבממוצע המניות יורדות, אבל עדיין יש הרבה מניות שעולות.
כן? הרבה? אתה חושב?
מחר בפתיחה, כמה מניות אתה חושב שתהיינה ירוקות בת"א 100?

אזרח111

New member
הרבה באופן אבסלוטי, לא באופן יחסי

כן? הרבה? אתה חושב?
מחר בפתיחה, כמה מניות אתה חושב שתהיינה ירוקות בת"א 100?
אם יש כמה אלפי מניות בנאסדק, אז 100 מניות עולות במגמה שלילית זה לא מחזה כ"כ הזוי ומנותק מהמציאות.

NS101

New member
זה לא משנה

אם יש כמה אלפי מניות בנאסדק, אז 100 מניות עולות במגמה שלילית זה לא מחזה כ"כ הזוי ומנותק מהמציאות.
זה לא משנה
מה היכולת שלך לבחור את המניות הבודדות שעולות?

אזרח111

New member
זה לא היה הדיון

זה לא משנה
מה היכולת שלך לבחור את המניות הבודדות שעולות?
זה לא היה הדיון
הגבתי למשפט "טאואר עולה הפוך מהמגמה בניגוד לכל היגיון" רק הראיתי שמניה יכולה לעלות למרות שיש יום מסחר שלילי, וזה לא משהו שאוצר בתוכו חוסר היגיון

NS101

New member
אם אתה אומר שהכל יכול לקרות

זה לא היה הדיון
הגבתי למשפט "טאואר עולה הפוך מהמגמה בניגוד לכל היגיון" רק הראיתי שמניה יכולה לעלות למרות שיש יום מסחר שלילי, וזה לא משהו שאוצר בתוכו חוסר היגיון
אם אתה אומר שהכל יכול לקרות
אז אכן, הכל יכול לקרות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה