מה תאמרו על

מעולים

אוהבת מ-א-ד את הקול של הסולנית... והשירים.. בכלל. טובים מאד

Aviad1987

New member
אם יש להקה שהסולנית עושה אותה אלה

NightWish... הסולנית שם היא משהו מיוחד!!

א ס ף ב

New member
שאלתי אותו: "מי זה אליאור?"

ומה הוא עונה לי? "אני ^_^" לך תבין ת'בנאדם... בכל אופן, השמועות אומרות שהוא מנהל ת'פורום הזה.

Aviad1987

New member
אה.... מגניב ביותר!

NightWish הכי שולטים (חוץ ממטאליקה וסונטה כמובן)

א ס ף ב

New member
מאטליקה... דבר אלי באיכות בנאדם

and Nothing Else Matters את נייטוויש אני מכיר פחות. ובכלל, המטייל עם סנאים מעריץ בסתר של להקת "חמסה
". רק שהוא אף פעם לא יודה בעובדה וכל הפורום הזה הוא רק סיפר כיסוי.

עלית עליו.

והכי חזק של מטאליקה הוא ללא ספק Fade to black. ואגב, נפתח פורום חמסה! כל חברי הפורום מוזמנים! תדעו לכם שסונטה לא עשו רק פופ, יש להם גם שיר כמדומני... *נזכר* אה! "(you must die on me(now bitch" מאסטרפיס, חובה לכל חובב סונטה שמכבד את עצמו.

Aviad1987

New member
אני מדבר על המאטליקה שלפני הבלאק

אלבום. לא שאחריו הם נהיו פחות טובים fade to black הוא בהחלט אחד הטובים אבל אם תשאלו אותי לפניו יש את one, and justice for all גם את master of puppets אני אוהב יותר.

Synthetic mE

New member
נכון...

היא ענקית ואולי יסקלו אותי באבנים, אבל להקת סולנית-נקבה נוספת שאני אוהבת היא לקונה קויל.. לדעתי מצויינים

../images/Emo2.gif

Lacuna coil?... איכות..
אני וחבר שלי עושים עכשיו גירסא משלנו ל-falling again שלהם, שנינו על גיטרות (זה מה שיש...
) ואני שרה. זה דווקא יוצא נחמד, ואנחנו נופיע עם זה בקונצרט סופשנה של השיעורי גיטרה שלי....

Scarred

New member
בשלוש שירים?

אולי ב-30 אם כבר :) הם להקה ממש מצוינת הם נורא ממוקדים על קלידים אבל זה מה שעושה את ההרמוניה הרצחנית בין הסולנית למוזיקה... השירים שלהם נורא מלודיים... והם יודעים איך לבנות שיר בצורה מצוינת.... שלא נדבר על הריפים של הגיטרה.... אומנם אין סולואים מתוסבכים אבל הגיטריסט באמת יודע מה לעשות :)

Pidimenopolis

New member
אוקיי..

אז תן לי להסביר את עצמי - אחרי בחינה מדוקדקת של האלבום שלהם Mother Earth - שאני לא מוצאת בשום מקום, ולכן אני מסתמכת על מה שאפשר להוריד מקאזה, וסיכמתי את העניין ב Ice Queen - השיא שלהם Perfect harmony - שזה משהו שמזכיר לי מאוד דיסני, ולא מזכיר את האחרים, ולכן אני כוללת אותו, למרות שלא אהבתי, וכל השאר נשמעים לי אותו דבר. (וזאת דעה אישית, כן?)

black_light

New member
לא לא לא לא לא!!!!!

MOTHER EARTH הוא לא אלבום שראוי לבחון אותו!!! הוא הרבה יותר קליל ומושקע מאחרים. קחו למשל את ENTER - סיפור אחר לגמרי! הרבה יותר יפה לדעתי - אם לא שמאת אותו אז אני מאד ממליצה לפני שאת שופטת ככה את הלהקה.

למעלה