מודגאת

talush2005

New member
מודגאת ../images/Emo7.gif

אני לא יודעת אם זה ממש קשור לפה אבל החלטתי בכל זאת לכתוב פה כי זה על אח שלי. אח שלי השתחרר מהצבא לפני חודש בערך תודה לאל! אבל מאז הוא לא אותו דברר!! בהתחלה היה בסדר עד לפני כמה ימים שהוא פשוט נראה לי השתגע נראה לי השעמוטם אוכל אותו-הוא עדיין מחפש את עצמו! הוא החליט שהוא הולך 3 ימים לטיול לבד!! בחופי הארץ מהמרכז הרצליה עד לצפון הוא לקח תיק ענק עם מלא אוכל ובלילה הוא ישן על החוף כמו איזה הומלס זה מםחיייד אותייי רצחחחח הוא אמר שהוא צריך להתבודד ויש לו חברים תמיד היה לו לא יודעת מה קרה לו הוא נראה התחרפן! הוא גם עשה ביולי קורס צלילה ואני מפחדת שבלילה הוא יצלול לבד בלי השגחת מציל זה מפחד אותי שהוא ככה מהמר על החיים שלו! שאלוהים יעזור לו ולייי הוא האח היחיד שלי ואני מתה מפחדד!הלוואי שאלוהים ישמור עליו!!!יותר מזה אני יודעת שאין ממש מה לעשות גם ההורים שלי כבר לא יודעים מה לעשות הוא לא מקשיב להם! אבל הייתי חייבת לשפוך את הלב! תודה למי שקרא =,(( !!!

תשובתי + שאלה קטנה ...

שלום טלוש . קודם כל אני אפתח את תשובתי בשאלה קטנה אם יורשה לי . אחיך במקרה היה ביחידה קרבית/בחזית ? במידה והתשובה היא כן (מה שאני גם מתאר לעצמי) יש לי השערה . אחיך סיים תקופה קשה וארוכה , תקופה אשר משנה את האופי ואת נקודת המבט על החיים . כאשר בני אדם עוברים תקופה קשה , הם צריכים קצת זמן לעצמם , זמן למצוא את עצמם , את המרחק והבדידות על מנת להגדיר את עצמם . זה הטבע האנושי . קחי אותי לדוגמא , לפני כשלוש שנים עברתי ניתוח קשה וגדול אשר עשה לי סכנת חיים ענקית . כאשר עברתי אותו בהצלחה , והתחלתי לחיות את חיי - הרגשתי מן רגשות מעורבים מבפנים , חוסר ידיעה מה יהיה איתי עכשיו , חשש מפני החיים האמיתיים שלאחר הצבא (שאצלי הגיע מוקדם , בגיל 18-19 עקב הניתוח) . את יודעת מה עשיתי ? ארזתי את החפצים , אמרתי יפה שלום למשפחה ועברתי לגור לבדי באתונה , למשך חצי שנה . ללא ידיעת השפה (למדתי שם תוך כדי) , ללא קורת גג קבועה (עקב הנסיון הימי שלי - עבדתי שם במרינה בפיראוס וגם התגוררתי שם) , עם המון סכנות למינהם . לאחר שמיציתי את אתונה , טסתי לבוסטון , לבית המשפחה ופשוט התגוררתי שם כמה חודשים לבד . זאת הייתה תקופה שהייתי צריך את "הלבד" שלי ללא ספק . אבל את יודעת מה ? זה עזר לי . עזר לי המון . חזרתי לישראל בן אדם חדש , ללא המון דאגות ועם חיוך על הפנים . אני מאמין שאחיך בן אדם חכם , הוא מודע לכל מה שהוא עושה . נורא חמוד מצידך שאת דואגת לו כל כך , אבל תביני אותו . כל הכבוד לך על הדאגה ! המון בהצלחה !

talush2005

New member
היי תודה קודם כל ...

אני יכולה להבין אותו אבל שיעשה דברים הגיוניים לפחות. יש דרכים גם להתבודד. וכם הוא היה ביחידה קרבית אני מניחה ששם גם כן משגעים להם את השכל. תקשיב בחופי הארץ בלילה מאוחר אני מאמינה שמסתובבים רק טיפוסים שלא הייתי רוצה שיתקל בהם לא יודעת איך לקרוא להם. אני לא שמעתי על בן אדם שפוי שעושה טיול כזה לבד מי מסתובב לבד בלילה בחוף ים? בטח יש חופים שכלב לא נמצא שם בכלל! זה מםחיד אותי מווותתת שיתנהג כמו בן אדם הגיוני שלא יהמר על החיים שלו כי הם שווים כל כך הרבה!אולי יש חופים שכן אבל מי מבטיח שהוא ימצא חוף עפ אנשים נורמאלים שלא יעשו לו דברים שאני לא רוצה לחשוב עליהם בלילה! חס וחלילה טפו טפו טפו ! אני לא יודעת מה יכול לקרות אני לא מסוגלת לתאר! שמעת על מישהו שעשה כזה דבר לבד? אני לא יודעת איך זה בחופי אתונה אבל חופי ישראל לא נראה לי מקום בטוח במיוחד! זהו תודה רבה שהגבת!

את סתם מדאיגה את עצמך ...

אין כל הבדל ממה שאת מתארת לחבר'ה הצעירים שנוסעים ומטיילים בתאילנד/סין/ניו זילנד וכדומה . ויודעת מה - שם אפילו יותר "מסוכן" . אחיך בחור גדול ואני מתאר לעצמי שאחראי , תסמכי עליו . מה שכן - אני ממליץ לומר לו את כל מה שאת אומרת גם לי , תשתפי אותו ברגשות שלך . אני בטוח שהוא יעריך זאת וירגיע אותך במקצת . אולי חוסר המידע שלך קצת מרתיע אותך .

talush2005

New member
אל תדאג אני בטוחה שגם לשם הוא יסע

הטירוף הזה זה בטח השלב הבא דרום אמקירה או לא יודעת מה. לא יודעת זה פשוט ככה המחשבות האלה. אני אנסה לדבר איתו יותר מאורח מקווה שהוא לא יזכור את הפלא. המון תודה לך !

הממ...

הוא קצת קיצוני האמת, אבל ההתנהגות שלו די טבעית, כי תחשבי על זה כך: 3 שנים הוא בתוך יחידה צבאית, בתוך מסגרת, פעולות צבאיות, מפקדים, פסים וכו' ופתאום.... כלום. לוו אותו, תנו לו אוזן קשבת, ותהיו שם בשבילו והכל יסתדר. לדעתי מבלי ללחוץ עליו, תציעו לו להיכנס למסגרת- פסיכומטרי, עבודה וכו'.

talush2005

New member
תודה =)

הוא לומד לפסיכומטרי כבר ועבודה היה לו והתפטר אני מקווה שאחרי הפסיכומטרי ישיג שוב עבודה. המון תודה על העצות

למעלה