מוות לפרעושים!

מוות לפרעושים!

טוב אתם יודעים.. יש לי שני כלבים (זאב מעורב ובולדוג צרפתי) עכשיו יש להם בעיה חוזרת.. הם לא כלביי רחוב ואני לא מרשה להם להסתובב חופשי כי אני מפחדת שמישהו ינסה לדרוס אותם בכוונה (זה קרה השבוע אצלנו בעיר, מישהו דרס שניי גוריי כלבים של מישהו וטען אח"כ שהוא לא ראה.. ובעיתון המשפחה של הגורות כתבה: "ואם זה היה ילד? גם לא היית רואה?" בכל מקרה... הם נקיים אני עושה להם מקלחת כל הזמן אבל לעזאזל.. כל הזמן יש להם פרעושים! הם נעלמים אחריי המקלחת כי הם מתים במים או משהו כזה.. והם אח"כ חוזרים.. והבולדוג שלי הוא לבקן והוא סובל בגללם וזה עושה לו פריחה אדומה על הפנים ובבטן.. וזה ממש מעצבן! אז עם מישהו יודע איך נפטרים מהפרעושים המרושעים האלה שנושכים בלי סוף את התינוקות שלי שיגיד לי!

lizard

New member
יש חגורה נגד פרעושים

עובדת מצויין על הזאבה הבלגית שלי. ממש נקתה אותה. מה שכן היא יקרה

המממ.... של איזו חברה?

זאבה בלגית? אולי היא תרצה להכיר זאב בלגי מעורב עם רועה גרמני... יש אפילו תמונה! קוראים לו ברנדי הוא יהיה בן 5 בספטמבר הוא חכם וחתיך1

**לילך**

New member
פרונטליין או אדוונטג לכלבים

בתרסיס או טיפות ששמים על העורף. אני יודעת שיש פרעושים שהתחסנו נגד פרונטליין. רחיצה בטח לא קוטלת פרעושים וחגורה נגד פרעושים גם לא מחסלת אותם. אי אפשר להיפטר מהם לגמרי ,כי כשמטיילים על הכלב בחוץ חוזרים איתו אחרי זה אורחים מקפצים הביתה.

אוף פרעושים מעצבנים!

אני מקווה שהחומרים האלה לא יזיקו להם... הפרעושים האלה נוראים הם גם עוקצים אותי בגלל שברנדי ישן במיטה שלי ויש לו פרווה נורא ארוכה.

טל קר

New member
אני מתגרדת רק מהזכרונות...

בכל אופן, גם החתולים שלי היו לפני שבועיים שלושה תחת התקף פרעושים רצחני, שתקף גם אותי ואת החבר שלי, אבל גם אותם, וטייגר היה אלרגי לעקיצות וכל הזמן גירד את עצמו ופתח לעצמו המון פצעים עם דם והיה נורא. כמה ששמתי פרונטליין ואדונטג´, וכו´, לא עזר. כי זה אולי הרג את הפרעושים עליהם, אבל היו פרעושים בכל מקום! אפילו אצלנו במיטה כי הם ישנים איתנו, ואז הם כל הזמן נדבקו, אפילו שהם לא יוצאים בכלל מהבית. מה שעשינו היה ריסוס של כל הדירה נגד חרקים וגם נגד פרעושים. מה שכן זה דורש להוציא את בעלי החיים מהבית לכמה ימים בהתאם לגודל שלהם (התיעצתי עם הוטרינר שלי לכמה ימים להוציא את החתולים שלי. שלושה ימים הם ישנו אצל ההורים שלי. המרסס אומר שאין בעיה ואפשר להחזיר את הכלב אחרי כמה שעות, אבל הוטרינר שלי אמר שמגיעים אליו המון מקרי הרעלה בגלל שמה אכפת למרסס לומר? כך שאני מציעה לרסס את כל הבית נגד פרעושים אם מדובר בבעיה חמורה, ולא רק את בע"ח. רק כאמור להתיעץ עם וטרינר כמה זמן הם צריכים להיות מחוץ לבית כדי שלא יחטפו חו"ח הרעלה)

אההה...

הכלב הקטן בולי יותר רגיש בגלל שזה כלב גזעי והוטרינר אמר לי שהם יותר עדינים.. וברנדי לא ממש סובל מזה הוא מעורב וחוץ מזה שהוא גם ענקי אבל הוא כל הזמן גורר את הפרצוף שלו על השטיח ומגרד.. ובולי הקטן מחקה אותו ומגרג את עצמו עד דימום.. אהה... אני שונאת טפילים! הם כל הזמן חוזרים... גם לפני שבועיים הם היו נקיים ולקחתי את ברנדי איתי לים והוא היה כל כך שמח ולא הפסיק להשתולל שם.. עשה בורות כאלה ענקיים ואז עוד פעם הוא חטף פרעושים והדביק את בולי.. אני גם מפחדת שהם ידביקו את האוגרים, כי אם האוגרים ידבקו לא יהיה שום סיכוי להפטר מזה... למזלי אין להם קרציות!!!! אבל הם כל כך מעצבנים. הפרעושים..

למעלה