מוכר בצער את הסטודיו שלי לפיוזינג

מוכר בצער את הסטודיו שלי לפיוזינג

שלום חברים.
בהמשך לפנייה הקודמת מלפני כשבועיים על מכירת הסטודיו לפיוזינג, לא הצלחנו למכור את הסטודיו בפעם אחת, לכן אני פונה לכל מי שהתעניין בחלק מהתכולה.
כדי לעשות לעצמי חיים קלים ולהקטין את הצביטה בלב אני מכוון למחיר שיהיה כשליש מהמחיר בחנויות ציוד וחומרי הזכוכית.

תנור EvenHeat – אובאלי, רוחב 76 ס"מ, אורך 115 ס"מ, גובה 36 ס"מ, גובה פנימי 22 ס"מ + מעמד גבוה. עובד נפלא, חלוקת חום מצוינת, בקר אמריקאי רב יכולות מאד ועליו בקר ישראלי פשוט יותר ליתר ביטחון, ניתוק חשמל בפתיחת המכסה, אבל צריך לדעת להתחנף לבקר. מחיר - 3000.
מדף זכוכית מיוחד לחום ולפיוזינג מותאם לגודל התנור (מדהים - חוסך כל מחזור שרפה כמה שעות). (אני עדיין מתלבט אם להשאיר או למכור ההנחה עליו קטנה יותר). מחיר – 1000.
זכוכיות BullsEye בפלטות : מגוון הרבה יותר עשיר מאשר בחנויות זכוכית בארץ (להוציא צבעים אטומים שמהם יש מעט). כולל זכוכיות אירידיות, טקסטורות, גליים, ערובי צבעים, ציפויים מיוחדים, טרנספרנטס וכו'. אפשר להתעניין לפי תאור או (עדיף) לפי מספר קטלוגי של הזכוכית. מחירים בין 200 לפלטה של 90/50 ס''מ טרנספרנט או אטום, 250 לפלטה של איריד, גליים ומעורבים ו- 300- 400 לזכוכית עם מעויינים וכו'. כאמור מייצג כשליש מהמחיר בחנויות.
הרבה מאד פלטות 1.5 מ''מ (גודל 50/45 ס''מ) שמאפשרים צרופים בפיוזינג בלי יצירת משקלים מטורפים במיוחד לגופי תאורה ותכשיטים. מחירים - בהתאם לגודל של זכוכית 3 מ''מ למרות שבעקרון הדקות יותר יקרות ליחידת שטח.
פריט - BullsEye בשלוש דרגות גודל (גדול, קטן ואבקות), רק טרנספרנס. 100 ש"ח לק"ג (במקום 20 ש"ח ל-50 גרם בחנות או 200-250 + מע"מ לקילו)
סטרינגרס – מרבית הצבעים הם טרנספרנטס וקצת אטומים. חבילות סגורות ופתוחות. 50 ש"ח לחבילה סגורה או חצי שקל למקלון (מהחבילות הפתוחות בלבד)
נאגטס Bullseye שקופים במיוחד ליציקות (Crystal clear glass for kiln casting). 50 ש"ח לקילו (במקום 176)
כמות גדולה של שאריות BE בגדלים שונים ... מפינות וריבועים קטנטנים ועד לחתיכות גדולות.
זכוכית "צפה" (חלונות) טורקיז 12 מ''מ (ועוד קצת שקוף ואפור שאתן מתנה).
"שולחן עבודה" מורטון: לוח בגודל 57X80 ס"מ ושני סטים מלאים (+תוספות) של אביזרים 300 ש"ח
תבניות – חרס ( 20-40 ש"ח) וקערות ניירוסטה יעודיות לתבניות פיוזינג (75 ש"ח).
מחוגה רגילה (לחיתוך זכוכית כמובן) 70 ש"ח (ראיתי בחנויות איכויות שונות שנעו בין 100 ל 430) (ואין לי מושג מה האיכות אצלי).
מחוגה אובאלית (200 במקום 800)
פלאייר להפרדת שברים בזכוכית (50 במקום 150)
ספרי הדרכה לפיוזינג 50 במקום 300 (על אותם ספרים בדיוק)
ז'ורנלים של זכוכית (אנגלית, UrbanGlass וכו') 10 ש"ח לגליון.
ארבעה קלסרי דוגמאות של BE (100 ש"ח לכולם)
רשימת מלאי מפורטת יותר זמינה אצלי דרך המייל וכנ''ל הבהרות. תמונות אשלח בהתאם להתעניינות הרלוונטית.
כמה הערות:
• אתן הנחות נוספות למי שיקנו כמות מכובדת.
• כשיאזלו הפרטים הקיימים הם (כמובן) לא יופיעו שוב, ולפיכך יתרון למשכימי קום.
• אינני חנות ולפיכך לא מקבל כרטיסי אשראי, אינני גובה מע"מ ואינני נותן קבלות.

שחר- 0544-52-52-58 (אבל מאד עדיף בשלב זה לפנות למייל)
בנימה אישית יותר – אני מחפש מאוד את ג'ו (יוסף) שעוסק בפיוזינג, שירה וכריתת עצים ונמצא עמוק בגיל השלישי. מכירים?

אמנון אלבז

New member
מנהל
שיהיה בהצלחה

זה לא כל כך נעים לראות סטודיו סגור.
אולי כדאי להוסיף איזור מגורים על מנת להעלות את החשק לבקר במידה והנסיעה אינה ארוכה כל כך.
שאלה לגבי התנור...חד פאזי או שלוש .
שוב שיהיה בהצלחה.

פרטים

אני גר בתל אביב,
סוף השבוע הזה אני זמין ברובו.
התנור שלוש פאזות .
שכחתי לציין שיש גם קשקושים נוספים כמו מקדחים לזכוכית וכו.
אפשר גם לטלפון או ישירות למייל.

פריטים שעדין למכירה

שחר שלום,
אלו פריטים מהרשימה שצינת, עדיין למכירה?
היכן אפשר לראות אותם?
איציק

למעלה