מומלץ לראות FULL SCREEN

hermonir

New member
המידול מרשים

עדיין יש לא מעט בעיות - לגבר אין ריסים, הגבות שלו מוזרות, החיוך מעוות... לאשה יש בלגן באוזן (ואין תעלה! היא שומעת משהו ככה?) וחוץ מזה, שניהם קרחים למדי :) מעבר לזה, ההצגה שלהם מאד מטרידה. הם נראים מתים ממצמצים. כדאי לתת להם כיוון לעיניים ותנועות ראש ריאליסטיות יותר. כרגע זה מסיח את הדעת ומרחיק אותך מהריאליזם. ההעמדה שלהם מעלה אפשרות לסיפור - הם מסתכלים ובוחנים אחד את השנייה, או פונים אלינו אבל בודקים אם השני שם לב אליהם... תראה מה יוצא ממתן כיוון לעיניים וקצת תנועות ראש - head.avi. ניר.

Katarzis

New member
אני מבטיח לך

שמהאנימציה הבאה שאני אעלה אתה תהיה יותר מרוצה ; )

talotan

New member
כפיר, כמה הערות

כפיר, כמה הערות שאולי יעזרו לפנים להראות יותר ריאליסטיות: שים לב שבאופן כללי פני אישה צריכות להיות מאוד מעודנות יחסית לגבר. האשה שמידלת מצויינת, אבל שים לב לשקע מעל לפה, שהוא טיפה מוגזם. המצח שלה הוא למעשה מצח של גבר, מצח של אשה נוטה להיות עגול יותר, ובלי יותר מדי שקעים. ושים לב לצורת הנחיריים שלה - שב עם מראה ותווכח שהם לא יכולים להיות עגולים כל כך. בקשר לגבר, לי יש תחושה שלקחת את פני האשה וערכת מספר שינויים, יכול להיות שאני טועה.בכל מקרה, הוא נראה מעט נשי. הגבות שלו מטופחות מדי!!! אם הפנים שלו רחבים, הייתי שמה יותר דגש עם סנטר דומיננטי או עצמות לסת מודגשות. כרגע בצורה הכללית של הפנים שלו יש משהו עגול מדי, שלא מגיע לרמה של האשה, שהיא, כאמור, מצויינת. ובאמת, תנקה לה כבר את הליכלוך באוזן! זה לא אסתטי :)

למעלה