מוקדש ל.....(יאללה תבחרו)

אסתי69

New member
מוקדש ל.....(יאללה תבחרו)

יותר מדי זמן מאז בא זיין אל פי ואני רוצה אחד כזה, כאן, עכשיו, שימלא אותי, שיפעם בתוכי בתוך פי שאוכל לשחק בו, בלשון, לשמוע את האנחה ההיא, להרגיש את הרטט ההוא האנחה השקטה, או הצועקת, ההנאה שלו.........אני חושבת שההנאה שבידיעה שהנאתו באה ממני היא ההנאה הכי גדולה שיש במין (פעם אמר לי הנכס שזו אחת הבעיות שלי, אני דואגת קודם לו, מה שהוא לא הבין שמההנאה שלו יכולה לבוא ההנאה שלי ) לקחת אותו לפה את כולו, לשמוע את הנשימה נעצרת, לחייך לי בלב ולהתחיל... ללקק, לעבור ברפרוף על כל חלק וזוית, על כל גיד, לרדת לביצים, לעוד לרדת, לחיבור ההוא שבדר"כ (אם זכרוני אינו מטעני) דיי מטריף אותו.... ולהמשיך עוד למטה, להוציא את הלשון לגמרי ופשוט להחליק איתה, למטה, להגיע לשם למקום ההוא, לחור התחת ההוא ולסובב אותה, לחדור איתה (אתם יודעים שיש כאלה שיבעטו בכן בראש בדיוק בשניה הזו, אלה החוששים לתת לך להגיע לשם) להקשיב לחוש את התגובה ולזרום איתה, בדיוק עם מה שהוא משדר.....לחזור עם הלשון למעלה ללקק לרפרף ללטף להטריף.......הלשון, הידיים, הפה, התחושות......איזה קוקטייל מהנה זה יכול להיות........לעלות שוב לביצים, ללקק לשאוב אותן ברכות מה, ושוב להגיע אל הכתר, לזיין (שירי זה בשבילך לא איבר:) )ללקק אותו מכל כיוון שוב, למצוץ את הראש, להעביר תוך כדי לשון על כולו.........להכניס אותו לפה, לאט, כל מילימטר שהופך לסנטימטר, להכניס, להטביע אותו בתוכי, בתוך פי......... תגידו למישו יש ספק שאני חרמנית? אז בדיוק זה מה שבא לי לעשות, עכשיו, ברגע זה... ועכשיו אני הולכת למיטה

נעליים ומיץ גרביים קיבלתי ../images/Emo6.gif

אמרו לי שבלי פרוטקציה לא מקבלים פה
הזמנה למציצה במיטה קיבלתי מ... להדביק לי נוצות כבר ש'ו אס'מה ביקשה רק אורגיה טובה תרגיע אותי עכשיו! תארגני ת'בנות ותצפי מהצד כי אנ'לא בקטע של גילוי נמרים... ניצ'קוקים וד"ש בבית

או הנה המתנדבת הראשונה הגיעה

קדימה ת'פשטי
ביחייאת נריסי ראית במקרה את ת'חרות מלכת היופי הערביה? אם לא אז לא נורא...
איך שהן קיטרו מול המצלמות אחורי שהשחורדינית ש'ו אסמה ניצחה WAחאד מנטליות חרבנה לא כמו אצלינו שיודעות לפרגן מפרגן לך מאמי וערב טוב (יוצא לעשות באדי מסאג' על הבוץ בגינה)

נהנה להיות כאן בכל רגע ../images/Emo13.gif

האיכות נהדרת וזורמת, סחטיין על הלנצ'יה ... יעני זורם כאן בכייף ותענוג לקרא כאן את כולן/ם ערב מענג יקירה

Love To love u

New member
ממושית, מילא את

חרמנית, מה עם אלה שחרמנים ואין באפשרותם? אין בך רחמים??? התאורים האלה
ועוד אחרי זה מדגישה ת'מיטה אכזרית אין כמוך

למעלה