מושלם זה משעמם???

מושלם זה משעמם???../images/Emo66.gif

רוצה להעלות דיונון קטן ברשותכם
ונגיד שאתם באמת אוהבים, ונגיד שעדין לא נשבר האמון ונגיד שעדין לא פתחתם את נישואיכם לפתוחים ובחרתם להפוך את השיגרה לכייפית יחד שיתפתם האחד את השני בפנטזיות הכי כמוסות שלכם סיפרתם האחד לשני מהוא החלום הכי רטוב שלכם ישבתם בכייף האחד מול השני עם האהבה הגדולה שיש בינכם עם האמון והכבוד האחד לשני, ואמרתם אני ואת נעשה הכל יחד אבל הכול משמע הכל!בלי סודות בלי בגידות אז האהבה מושלמת בינכם, ואף אחד לא עובר על שום חוקים ולא תהיה פגיעה כי החלטם יחד כן יחד עושים את הכל. אז אני שואלת: מושלם זה משעמם??? אם אהבתכם באמת ובתמים מושלמת אז זה אומר שזה משעמם

Love To love u

New member
זה אומר שמושלם

יש חיה כזאת? מה פיתום משמעם יקירה לא נראה לי שזה יכול להיות משמעם אבל צריך יותר מסופר פרטנר לשם כך למה לחפש מה שאין איפה שיש והרבה? טוב לך טוב לנו

מושלם זה משעמם ../images/Emo70.gif

ל ד ע ת י. מי שלא מושלם שואף תמיד להתפתח בכל תחום ברגע שמשהו / מישהו חושב שהוא מושלם הרי שאין יותר למה לשאוף ומשם מתחילה רק ירידה...(שיכולה להיות נעימה בפני עצמה,אבל זה כבר סיפור אחר...)

אסתי69

New member
אבל אבל ניסיתי

ליטפתי את הניק אפילו הבאתי את הלשון למסך ולא הצליח לי ממש ממש להרגיש

Gilgil1

New member
אנחנו עובדים על

מערכת חישה וירטואלית כך שבעוד מספר חודשים את תוכלי ללקק ואני אוכל להרגיש. הבעיה תהיה רק שהמכשיר עדיין לא יכול לשחרר נוזלים (בכל צבע שהוא).

אסתי69

New member
בשביל לחסוך לי קלוריות

תפסיק לעבוד על המכשיר הזה ובוא תעשה לי ספורט יותר שווה ואני לא מוותרת על הקלוריות האלה

אסתי69

New member
לא מכירה מצב כזה

אבל לפי התיאור שלך לא רואה פה מקום לשיעמום אם מפנטזים יחד אם מגשימים יחד הרי שיש את הריגוש יש את ההגשמה השאלה כמה באמת יכולים להגיע לזה עם החוקי... והשאלה שאני תמיד שאלתי כמה יכולים להגיע לזה עם הלא חוקי ולהישאר עם זה לאורך שנים/זמן

../images/Emo15.gif אתם לא עונים לה נכון..

ליידי בל יקירה : מושלם זה ממש לא משעמם וזה אפילו .. מושלם. אני רוצה לברכך על זוגיות מושלמת. על חיבור כמו בורג לאום על השתלבות כמו אריחים של אלוני, על ועל ועל..ממש לקנא. וכאן מתגנב ספקון קטנציק.. על מנת שהחברים פה יהיו בטוחים לגמרי בשלמות המדוברת, נתבקשתי להציב לך את שאלון ל.ת.נ. ... לא משהו קשה..38 שאלות חביבות שעל כולן תצטרכי לענות בכן מוחלט. [אחת מהן אפילו טריקית לאללה]. ואם עברת..נראה את החזיר שיעז לפקפק. בברכת ידידות מושלמת.

למעלה