מותר להצטרף?

וגמני קראתי

(קצת) מהבלוג שלך..ואפילו מצאתי עצמי מזדהית עם כמה דברים! (במיוחד מהקטע של פאסימיות-אופטימיות)

tryme 2 m

New member
איפה תשבי?

בואי...יש מקום פנוי לידי
(וירטואלית)...ביני לבין לאב (המנהלת)...שזזה כיסא אחד הצידה. ברוכה הבאה (למרות שזה לא תפקידי לברך)...סתם כי בא לי.

מה?

אי אפשר לשבת עליך?
המנהלת אמרה שמותר טיזינג
ומה זאת אומרת שזה לא תפקידך????? למה לא?

tryme 2 m

New member
פףףףףף....לשבת עלי...פףףףףף

את יודעת מה...נחשוב על זה...
מותר טיזינג...חופשי...
ואת יודעת מה...אקח חלק באמירת שלום...היי לך שונה לגמרי. אגב, במה את שונה לגמרי? אם מותר לשאול?

טה ט ה טאם שאלת המליון!!!!

בזה הרגע זכית בפרס
השואל המיליון!
בטח שמותר לשאול... והאמת שבבלוג שלי מסופר איך נוצר הניק הזה...
דרך אגב מה זה פףףףףף? כי פוףףףףף אצלי למשל ...זה שאני יושבת עליך ואתה פוףףףףףףףף נעלם!

tryme 2 m

New member
לא...אצלי פףףףף הכוונה ל...

תוציאי אויר מבין השפתיים הסגורות...זה הרעש. מה הפירוש? זה כמו אחרי מאמץ. למה מאמץ? כי אני מתאמץ לרסן את עצמי אחרי ההצעה שלך לשבת עלי...והמחשבה על זה גורמת לי להוציא אויר...פףףףף....אמאל'ה...רק לחשוב על זה. ואכן, "פוףףףף" זה פוףףףף ונעלם...יפה...
וסליחה שפגשתי אותך רק עכשיו...שמאפשר לי ומעניק לי את הכבוד להיות השואל המליון...סליחה על השאלה הבאלית והצפויה...לא התכוונתי. אבל מאחר שהפנית אותי לבלוג שלך...הרי אני פונה לקרוא אותו...עכשיו.

tryme 2 m

New member
אני...לא ממש ממושמע...חחחחחח ../images/Emo6.gif

אבל את...טעונה שחבל על הזמן...לפחות לפי הבלוג...בהנחה שכל מה שכתוב שם יצא לך מבפנים...וזה נשמע כאילו יצא מבפנים...עם הרבה חוסר סבלנות...קוצר רוח...ייאוש...עצב...ותסכול ברמות. את בהחלט שונה...נטולת פוזות שכמותך. יפה לך הישירות הזו.

תודה../images/Emo13.gif

יש בי גם אושר, שמחה, אופטימיות והמון חוש הומור
הבלוג הזה נועד להיות "שק איגרוף"

למעלה