מזל טובבבבבבבבבבבבב

blinknetta

New member
מזל טובבבבבבבבבבבבב

לרגל פתיחת הפורום תשישות... ברכות ואיחולים ובהצלחה!! אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונהאני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה אני ראשונה

daud

New member
אהרו"כ

את הניסוח העתקתי מאתר האינטרנט המעולה של ביקורת הסרטים עין הדג, יש להם מילון מונחים משלהם והמונח הראשון במילון זה הוא.... אהרונ"ה אני הראשון וכו´ (ר"ת) שמחה ילדותית על עצם כתיבת התגובה הראשונה ובמקביל גם זילזול והבעת ציניות קלה בתרבות תגובות הfirst post איזה כבוד אני ראשון, מטעמי כבוד קוצר לראשי תיבות.

למעלה