מזל טוב לי!!!

../images/Emo49.gif

גם לי יש יומהולדת עוד מעט.. נראה לי שבתאריך של פרנסס [הבת של קורט]. אממ.. בכל אופן, אני דיי חדשה פה אז אני רותם ו... מזל טוב או משו=] ומה הקטע עם זה שקורט קוביין לא מת? למה כולם רושמים את זה? תכירו בעובדה שהעולם איבד את האומן יוצר הכי מוכשר שהוא אי פעם ידע בתחום המוזיקה.. למרות שזה דיי קשה אבל.. טוב גלשתי.. חח מזל טוב...

סקוויד

New member
היי רותם! שם יפה

ו.. לא, לא קוראים לי רותם. זה המשפט של הפורום ו..זה בדיחה! אנחנו יודעים שהוא מת
אני עדי בת 14.5 ברוכה הבאה ותרגישי ב
עדי.

חחח אהה ../images/Emo9.gif

החוש הומור שלי לא במיטבו היום כנראה.. חחח אבל זה יסתדר
ואמממ תודה=] ותודה.. [חח על זה שאמרת שיש לי שם יפה ועל זה שאמרת לי להרגיש בבית.. חח=]]

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifברוכה הבאה!!!!!!!!!!.....

ברוכה הבאה לפורומנו המחמד..אני שגיאר... נ.ב. יש לך שם מדהים!!!

אוי שכחתיי../images/Emo140.gif

רציתי לשאול מה פרוש השם שגיאר=] אמממ אם אני שולחת עוד הודעה זה נקרא הצפה? חח אני מרגישה טיפשהP:

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifחחחחח.....

את עוד רחוקה מלהציף..(אבל אם תרצי להציף ואם תעמדי בזה יפה אולי תוכלי להתקבל למועדון א.ז.ל.מ..(סלקציה רצחנית!!!) והפירוש של "שגיאר" זה..שגיא(שזה אני..(אני חושב)...)וגיאר(שזה שמשפחה שלי...)אבל את יכולה לקרוא לי שגיאר..או שגיא..או קליני..או קלין..או קליר..או יבחוש..או.."היי אתה..."...

boazgilad

New member
מזל טוב../images/Emo49.gif

וברוכה הבאה לפורום אני בעז מתי היום הולדת שלך? ויש לך שם יפה ואממ תהני תרגישי בבית חחח יש הרבה חדשים עכשיו

תודה=]

יש איזה קטע עם השם רותם פה או שאתם סתם אוהבים אותו? היומהולדת שלי בשמונה עשר לאוגוסט איזה באסה זה להיות חדש... =| חח בייחוד שאני לא מבינה בשיט מה עושים פה.. כאילו בפורום אני דיי מסתדרת אבל איך פותחים פה בלוג? ולמה זה מביא לי רק 500 תווים לספר על עצמי... הגעתי לאיזה 987863856892734682976 תווים ואז ראיתי שמותר רק עד 500 חחח יואו כמה אני מזבלת.. חח סליחה אני פשוט אשתוק עכשיו. Ro

סקוויד

New member
אין קטע לשם רותם..

הם פשוט מעתיקים ממני... ובקשר להצפה - חחח את רחוקה מלהיות מציפה.. ובמקרה שתהפכי ליות אחת כזאת אנא הצטרפי לאז.ל.מ[ראי חתימה] ואז שגיא - חוג החברים שלנו יגדל חחח...

חח מממ..../images/Emo13.gif

יבחוש מזכיר לי יתוש ולכן כדי להימנע מבלבול ואי נעימות [מה?] אני פשוט אקרא לך שגיאר...=]] Ro

boazgilad

New member
יש לך מסנג'ר?

חחח או אייסי? אנחנו עושים וועידות בערך כול ערב

למעלה