מזל-טוב לפורום היפה הזה

ברכות לפתיחת הפורום החדש !

דרדי, את לא יודעת כמה זה אקטואלי - אחותי לומדת רפואה בבודפשט ואני נוסעת לבקר אותה בשבוע הבא !!!
דניאל

טאקילה~*

New member
"אופסס היגעתי לפורם הפפריקה"../images/Emo74.gif

דרדסית וקרן יקרות מלאן מזל טובים עם פתיחת הפורום החדש אני בטוחה שאמצא פה את עצמי כחלק מחברי הפורום הזה. יפה שמידת האפשרויות גדלה ומנעימה לכל הגולשים מכל הרבדים. ובנשימה קלה רציתי לומר "בהצלחה" אחיות משם בהונגריה ומכאן בצפון. חרש חורש וזורע במענית הלב ובואו יבואו חבר וזר לחגוג ולהתקרב לתיבול אחר מאברוק בנות על הפפריקה..

pat

New member
../images/Emo68.gifממזל טוב דרדסית!

בהצלחה בתפקיד...אבוא מפעם לפעם לבקר,מאוד אוהבת את התרבות הוגריה במיוחד שהבוסית שלי משם! אני יותר מבקרת בתרבות צרפת,אבל המרחק משם לא רב. בהצלחה לך... שולחת לך משהו במתנה מצרפת! היית מתה שיהייה אמיתי! חחחחחחחחח בהצלחה

חתולון*

New member
איחולי הצלחה לפורום הונגריה

היי לך קרן שם ודרדסית כאן האחות באתי לראות, לאחל לכן צרור ברכות. אמנם אין לי שום קשר עם משהו הונגרי אבל אני יודע שהכל קשור למשהו בריא. אצלכם ק´סאנם זו ברכה, לא קללה ולי זה מביא, מין כזו הקלה באתי, ראיתי, בירכתי ועשיו אני יוצא ואם אי פעם הונגרית אדע, את הגשרים אני חוצה. ואגיע בשמחה אבוא לראות ולבקר אצלכן ולהונגריה, אינשאללה, בשנה הבאה לקראתכן. מאחל לכן הצלחה חתולון

../images/Emo39.gif איחולי הצלחה ../images/Emo39.gif

אמנם איני הונגרי - משום כיוון, אבל ביקרתי גם ביקרתי בהונגריה, והוקסמתי ממנה. ובודאי אעשה זאת שוב. המון איחולי הצלחה לכן, ולו תשכילו לשלב ולהכניס לנו כאן הישראלים את הרומנטיקה והאהבה לתרבות הונגריה.

איזה תענוג להגיע לכאן!!!

היום סיפר לי חבר יקר שנפתח הפורום הזה. כמה שאני שמחה!!!! מאחלת לכן הצלחה!!! אני דוברת הונגרית כל משפחתי מהונגריה ביקרתי מספר פעמים בהונגריה - בכל פעם חודש ימים. אוהבת מאוד את האוכל ההונגרי (זה מסביר את הכינוי שלי - גדולה תרתי משמע) מכירה הרבה שירי ילדים בהונגרית גדלתי עליהם ושרה אותם לילדי. אז שוב בהצלחה ותבורכו!!!!

ק-ס-ו-מ-ה

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב, ובהצלחה

קרן ודרדסית...........יפה לכן הכחול. שיהיה לכן בהצלחה....... מהכי תימניה שיש........חחחחחחחחחח

נח נח חמוד ../images/Emo140.gif

ברור שנשלב פה את שתבחרו אפילו דברים מה
הונגריה בהחלט מדינה מאוד רומנטית במיוחד בודפשט בלילות מדהימה באורות ובאווירה הנעימה שהיא משרה על זוגות
בקיצור כל שתרצו לספר אנחנו כאן וכל שתרצו לשאול... ספר לנו קצת על ביקורייך בהונגריה איפה היית נהניית על איזה מקומות אתה ממליץ... איך האנשים בעיינך שם נחמדים סימפטים. ובטח שכל הישראלים שמתענינים בהונגריה מוזמנים להתלב פה הפורום פתוח לכולם

ברוכה הבאה ענת הנחמדה../images/Emo24.gif

הווד ווייד??(=מה שלומך) שמחה לקבל למשפחת תרבות הונגריה דוברת השפה והאמת לגבי האוכל אחותי שמנהלת כאן לצידי גרה שם בהונגריה בהחלט תסכים איתך
אשמח אם תכתבי לנו כמה שיריי ילדים בהונגרית כאן ואולי אף תשתפי אותנו במתכוניי אוכל הונגרים. ובכלל רשמים מבוקרים בהונגריה זה יהיה מאוד נחמד לקרוא בעייני כולנו זה נראה אחרת..נשמח לשמוע ולקרוא את רשמיך כאן גם. ושוב ברוכה הבאה

קרן משם

New member
ענת ברוכה המצטרפת../images/Emo140.gif

אז אני חושבת שאת ההונגריה הראשונה בפורום שלנו במלוא מובן המילה! תוכלי לתרום רבות לנו (לפורום!) אני קרן וירדתי מהארץ להונגריה עם משפחתי לפני 3 חודשים, אני אוהבת מאוד את הונגריה מאידך לא קל לעקור מהמדינה שלך! אשמח לשתף מידיעותיי (בישול ועוד) וללמוד על המדינה, השפה (שזה הכי חשוב לי כעת!) ובכלל!

גלי®

New member
מותר להלשין ? ../images/Emo8.gif יש פה כמה וכמה

הונגרים "אסלים" בתפוז וכשהם יריחו את הפורום , לא תוכלי לעצור אותם ...(צאצאים של אטילה ההוני , או לא ?
)

B T1

New member
גלי!---לטומי כבר כתבתי על קיום..

הפורום. ישראל חוזר מאילת במוצ"ש אז נספר לו.

קרן משם

New member
היי גלי וBT

קדימה תוציאו אותם מהארון, מהמטבח ומאופו שלא יהיה
בד"כ ההונגרים לא אמורים להיות קטנים כל כך ומוחבאים..אחרי ארוחה הונגרית הם אמורים להראות היטב:))

גלי®

New member
ביננו ? גם לפני הארוחה הם לא

בדיוק "קטקטים" ... אני יכולה להעיד בשם BT ובשמי...

../images/Emo50.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

לקרוא את זה במבטא הונגרי המון בהצלחה בפורום החדש ולא פחות הצלחה בפורום המחודש אבוא להציץ ואולי אפגע ואז גם אשאיר יותר משורה נו איך המבטא? לא משהוא, נכון? זה בגלל שאני בכלל לא הונגרי אני פולני

למעלה