מזל טוב לתושבי קרית גני אביב

מזל טוב לתושבי קרית גני אביב

אתר רכבת ישראל מבשר על הפעלת תחנת גני אביב נר לחללי מערכות ישראל

Jen74

New member
אתמול בערב ביקרתי בתחנת הרכבת עם הבת שלי

עוד אנשים באו לראות ולהתעניין אם התחנה כבר פתוחה ובדקו את לוחות הזמנים על השלט הגדול שעל הקיר החיצוני של התחנה. שומר שישב בתוך המבנה נשאל על ידי העוברים ושבים מתי התחנה תיפתח לנוסעים והוא אמר שבמוצ"ש הקרוב. בדקתי גם אני את לוחות הזמנים על הלוח בתחנה וראיתי שמתחנת לוד גני אביב לכיוון צפון יש רכבת ראשונה בשעה 6:34 ובכל שעה לאחר מכן (7:34, 8:34 וכן הלאה...) עד לשעה 20:34 כאשר העצירה הבאה היא ת"א הגנה וכל תחנות ת"א ובהמשך בני-ברק (צומת של רמת החייל-ת"א, קניון איילון-ר"ג וא. תעשייה בני ברק) ותחנה אחרונה לרכבת זו - כפר סבא. לתחנות אחרות צפונה צריך להחליף רכבות. לא בדקתי את השעות בחזור או דרומה. עד לחודש דצמבר 2007 עבדתי ברמת החייל ואם הרכבת הייתה עוצרת בגני אביב אז, זה היה עושה את החיים שלי הרבה יותר קלים

חבל שבכל רח' צהל ברמלה לא הניפו אפילו

דגל אחד בכל הרחוב. חוץ מהדגלים של העיריה לא הונף שום דגל על הבתים. איזו אדישות למדינה עצוב שכך ישראלים מתנהגים ב60 שנה למדינה, כאילו שיש לנו עוד 3 מדינות, כאילו שהשכנים שלנו לא רוצים לגרש אותנו ושמחים על כל גילוי שנאה למדינה וחולשה של האזרחים..

עוד מספר שעות תעצור הרכבת הראשונה בגני אביב

עשרות רבות של תושבים הולכים עכשיו לתחנת הרכבת על מנת לברך שהחיינו ברגע שהרכבת תעצור בתחנה

kees

New member
חבל שהרכבת עוצרת בגני אביב

רק פעם בשעה לפחות בבוקר זה ממש לא נוח ולצערי ישנם אנשים שלא יוכלו להנות מהרכבת בבקרים בגלל לוח הזמנים הזה אבל........... עדיין זו התקדמות ממש רצינית ושהחיינו שסוף סוף נפתחה התחנה

שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה

נסעתי היום עם הרכבת לתל אביב תודה לאל. מעניין כמה יזמן יקח עד שידליקו את התאורה בדרך המבילה אל תחנת הרכבת.

למעלה