מזל טוב על פתיחת הפורום.

blonda6661

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום.

אני לא יודעת מה הייתה ההשפעה של הסדרה האדירה הזו עליכם. אבל עליי זה נתן לי השראה לעתיד. בגלל הסדרה- החלטתי להיות פתולוגית לא יודעת כמה זה מעניין אתכם, אבל אותי זה מעניין אם לעוד אנשים הסדרה השפיעה בצורה זו או אחרת..?

liavsayegh

New member
אממ

היום קרימינולוגיה נראה לי דבר הרבה יותר מעניין מאשר פעם וזה ממש מעניין אותי. כל הקטע של מחלקת זיהוי פלילי וכאלה. (CSI באנגלית)

blonda6661

New member
בדיוק...

ללזהות כמה סוגי סמים היו לאיש בדם למה הוא לרגי וומה הוא מת. זה נראה לי הכי פנאן!

הוד11

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מאז שהתחלתי לראות את הסדרה התחלתי להתעניין בקרימוינולוגיה ולדעתי זה נושא מאוד מעניין.

ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

אני מניחה שיש השפעה כלשהי על החיים שלי. החלק המשטרתי והפלילי תמיד נורא קרץ לי, ואני מניחה שצפייה בסדרות כמו CSI, חוק וסדר ודברים דומים הגבירו את הרצון להיות חלק בזה. בכל זאת חייבים לזכור שזו עדיין רק סדרה ויש להפריד מזה ומהחיים האמיתיים. אני בטוחה שהמקרים האמיתיים לא מתנהלים כמו שהם מתנהלים בסדרה, ובצדק- הם הופכים את המקרים ליותר "פלפליים" וכך מעניינים את הצופים יותר... ובגלל זה אתם לא תראו בקרוב סדרה סוחפת על פקידים בדואר
. הכל נעשה כדי למשוך יותר את הצופה למסך, ולפעמים העובדות "משתנות" בדרך... אבל בהצלחה בהמשך!D:

blonda6661

New member
כן תודה..

אגב עניין לא קשור כרגע, אבל מישהו ראה את הפרק האדיר שביים טרנטינו לcsi לאס-וגאס?

יאפ:)

(ואני מזכירה לך שאם את רוצה לדבר על התוכן של הפרק, את תצטרכי להשתמש ב
כי הפרק לא שודר עדיין בישראל
.)

אנחנו מתקרבים בצעדי ענק אל סוף

העונה החמישית בערוץ 1, אז אני מניחה שבעוד כמה שבועות
.

deathcaster

New member
בודאי שראיתי,פרק כפול אדיר ../images/Emo58.gif

אנחנו מקבלים רמזים בעונה 6 להמשך עלילת הפרק הכפול בסוף עונה 5 , ניק מתחיל לפחד ממקומות סגורים ומחרקים, גריסום מדבר עם צ'רלי ( איש הקול מלוכסן העיניים - צ'רלי קוראים לו לא ? ) על הקלטת שהפסיכופט השאיר ומדברים על כך שנשמע קול רקע של אדם אחר , כך שיכול להיות שותף לפשע, וגריסום אומר לצ'רלי לא לדבר על הנושא עם אף אחד...

הדמר

New member
חחחחחח אז ..... ואולי קצת ../images/Emo58.gif

בס"ד איך הוא יכול להמשיך לחקור? הרי לא מעט מקומות הם סגורים? ואם זה בחוץ לדוג' יער יש מצב שהוא יתקל בחרקים... הוא צריך להשאר במעבדה. ומי זה צ'רלי? אני לא זוכרת שראיתי אותו בפרקים האלו.

deathcaster

New member
תגובה ../images/Emo58.gif

א. לא אמרתי שהוא מבועת מחרקים, אמרתי שהוא מפחד, זה לא פגע בתפקידו....עדיין....אולי הסטורי ליין יתפתח בכיוון הזה..אולי לא. ב. צ'רלי - הסיני/יפני ההוא במעבדת קול שבודק הקלטות/וידאו/אודיו/טלפוניה וכד'

למעלה