מזל טוב!!!!

קנגורית

New member
מזל טוב!!!!../images/Emo185.gif

כוס שוקו חם ומהביל וביסקוויטים ולילה גשום עם שמיכת פוך חמה וגרבי צמר תמיד עושים לי לישון אבל אני תמיד מתעוררת ב 5 לא משנה באיזו שעה אני אלך לישון אלא אם נרדמתי ב7 בבקר חחחחחחחחחח
אז מזל טוב ואני אשמח לדבר איתכם בשעות הקטנות עד שארגיש מטושטשת ואלך לישון!!! אז ניפגש בשעות הקטנות!!!

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

כן, מסתבר שהשעון הביולוגי עושה את שלו. אני למשל שמה לב שלא משנה מתי נרדמתי, אני תמיד מתעוררת באמצע הלילה בשעה 4:00 (לא משנה שבדרך כלל אני חוזרת לישון אחר כך, אבל תמיד באותה שעה!) נרדמת ב7 בבוקר? יכול להיות דבר כזה? :) אצלי אין מצב.. רק בלילה או לפחות בשעות הערב.

היי קנגורית.

קודם כל, תודה רבה לך. השעה שאת מתעוררת היא כנראה השעה הביולוגית שלך. כמו עניין הג´ט לג. לקום מתי שהשעון מורה לא משנה שזה לא ממש הזמן. השאלה היא האם את מרגישה שאת ישנה מספיק? האם את ממלאת את הזמן שפספסת בשינה בצהריים. בלילה יש לי בעיה של מחשבות. והיה זמן שהיה לי קשה ומילאתי את זמן הצהריים בשינה, אך זה שוב גרם לבעיה בלילה, ששוב גרם לשינה בצהריים, והגלגל חזר לעצמו. כיום אני מנסה שלא לישון בצהריים, ואם כן מעט זמן ולא שעתיים ויותר. אז אני כן עייפה.. רק קשה להירדם.. הממ.. מוזמנת להישאר:)

למעלה