מזל טוב
הגיע הזמן לפורום

מזל טוב ../images/Emo24.gif הגיע הזמן לפורום

איפה היית לפני 10 שנים???? האאאאא???????? דווקא אז הייתי צריך את זה יותר ואל תתני לי תרוצים של תיכון,צבא ומי היה לו בראש דברים כאלו
אז יאללה שיהיה בהצלחה אני אעקוב מקרוב ואולי אלמד עוד על תאומים [ומי יודע אולי אפילו יהיו לי עיצות מועילות] אז ביי נשמה מצ"ב תמונה של התאומות שלי שהיו בנות חצי שנה נכון שהן מהממות??? [אוי ואבוי למי שיגיד שלא]

הן בנות .......

במרץ הקרוב הן תהינה בנות 11 מה שאומר שנותר לי קצת מעט מעל שנה לחסוך להן לחגיגת בת המיצווה שלהן [אני אבוד]

יושביייייייייייייייייייייייייי ../images/Emo24.gif

אז איפה הייתי לפני 10 שנים.............הממממממממ כן כן, הייתי לפני גיוס.........חחחחחחחחחחחחחח וזה לא תירוץ!! מי יכול היה לחשוב אז על תאומים.......אופס שלישיה!! אני עמוק עמוק בתוך זה......ושלומי.....אתה רק יכול לעזור מתוקייייי.......תודה לכולם על הברכות והאיחולים..... ואצרף בזאת תמונה גם.....אם כבר אז כבר.....

נירית1

New member
קרן ברכות לפתיחת הפורום../images/Emo50.gifאני

עדיין בפורום הריון אבל תוך שלושה שבועות מקווה להצטרף לפורום הזה. אני בהריון עם תאומות ואשמח לכל העצות והטיפים להתארגנות הראשונית בנוסף לתאומות שיוולדו יש לי בבית ילדון בן שנתיים+8 , אז אפשר להגיד שזו כמעט שלישיה

../images/Emo51.gif נירית וברוכה הבאה......

מקווה שתעברי בקלות את הלידה..... מתכוננת לקראת לידה ספונטנית? אני אישית עברתי ניתוח...לא נתנו לי צ´אנס אחר.....עד שתלדי אני מקווה שהפורום יקבל עוד חברים חדשים ונוכל לענות על כל דבר ולהנות אחד מהשני.....
ו...

נירית1

New member
אני הולכת ללדת בקיסרי

ויש לי כבר תאריך, אחת התאומות נמצאת במצג רוחבי. והלידה הקודמת גם היתה בקיסרי.

sdratler

New member
היי נירית

גם אני בהריון עם תאומים אבל אצלי זה הריון ראשון. איזה שבוע את? אני בתחילת ההריון שבוע 9.

נירית1

New member
הי אני נמצאת בשבוע 34

וכבר ממש לקראת סוף ההריון כי אני אלד בקיסרי בסוף שבוע 36. איך את מרגישה בינתיים? אצלי ההתחלה היתה ממש קשה, מקווה שאצלך הכל בסדר.

אני קורא את ההודעה ונזכר ב......

אישתי שוכבת על מיטת הרופא והוא מתחיל לבדוק אותה עם מכשיר האולטראסאונד ופתאום הוא מצביע על המסך ואומר יש לכם תאומים באותו זמן הוא פותח את הרמקול ואנחנו שומעים את פעימות ליבם בקצב כל כך מהיר [למרות שלדעתי שלי היה יותר מהיר באותו רגע] הן היו בגודל אגדתי של.... 5 מ"מ ו 7 מ"מ וכל זה היה בשבוע השביעי לא אשכח את היום הזה

ואצלנו זה היה ככה....... ../images/Emo6.gif

הלכנו לUS עם בעלי...שבוע ראשון אמרו אין כלום... שבוע לאחר מכן אמרו שחושבים שרואים 2 (בעלי טס להונגריה לשבוע) שבוע שלישי הלכתי לבד לUS והרופא מפשפש...ומפשפש ומפשפש אוףףףףףף זה לא נגמר.......נקרעעעעעעעעעעעעתי....ואז הרופא סיבב את הצג ושאל אותי מה את רואה??? אמרתי לו לא..לא.....לא אומרת לך כי תגיד לי שאני הישתגעתי.....והוא אמר נו תגידי......ואני בזהירות אומרת לו המממממממ יתכן ש3 שקים????? והוא מאשר לי ואומר לי כןןןןןןן.....והנה דופק 1 והנה 2 והנה שלישי...כל זאת ואני לבד!!!!!!!!!!!!!!!!!! יצאתי משם......רועדת עם בקבוק קולה ביד......(הקאתי כל כמה דקות)......ואז...למי אני מודיעה????? בעלי בחו"ל ומהפאלפון לא יכולתי להיתקשר אליו...אז צילצלתי לאבא לאמא.....אחים שלי.....ובאוטובוס.....צילצל הפלא.....ובעלי היה בקו אמר לי נו? יש לנו תאומים? ואני אומרת לו שכן......ואפילו ראיתי דופק ....הוא שמח כל כך ואמרתי לו אבל בובי היתעוררת בטוח? (אצלו היה לפנות בוקר) הוא אמר לי למה את שואלת? אמרתי לו כי רוצה לוודא שאתה במיטה או יושב...חחחחחחח
נו דברי......יש בעיה? אמרתי לו...בובילון.......יש לנו 3!!!!!! הוא קפץ......והיה רחוק ממני 3000 קילומטר......לא האמין.....והיתקשר כל שתי דקות הקדים את חזרתו ארצה....בכה רק כי לא יכול היה להיות איתי ביום החשוב ההוא.......

nonana

New member
טוב אם אתם כלכך מבקשים אז אספר

ס......ת.......ם.... אבל אספר בכל זאת. חצי שנה לפני ההריון אני רציתי ובעלי לא. לאחר 5 חודשים הוא אמר לי את יודעת עכשיו אני שותף לרצון חודש מאוחר יותר הרגשתי את כל סמפטומיי ההריון מוקדם מידיי. הלכנו לרפא והיינו עם הגדולה אני אמרתי לו "תטייל איתה אתה מכיר את הפרוצדורה אל תכנס איתי ואני אתקשר שנסיים" היתה לי הרגשה אבל ללא ביטחון (גם חלמתי שיהיו לי תאומים- אבל זה סיפור אחר). אמרתי לרופא שיש לי הרגשה לתאומים הוא אמר הינה רואים ניצן אחד עם דופק. באתי לקום והוא אמר שוב רגע יש עוד ניצן נוסף עם דופק. ושתי שקי הריון נפרדים. (עם כל ההרגשות שהיו לי זו היתה הפתעה וקיבלתי סחרחורת). בעלי לתומו חיכה באוטו בלי לדעת את גורלו. כשסיפרתי לו היינו בהתחלה בשוק ואילמים לגמרי. היום לא היינו מוותרים על זה בעד שום הון.

nonana

New member
ממש ככה הם בשבילנו קרן אור../images/Emo23.gif

בכלל לראות אותם היום עם הגדולה זה תענוג (לא תמיד הם רבים הרבה) הרגעים הקצרים שהם משחקים ביחד לפני הריב והמלחמות שוות את זה. הרבה רואים אותם וחושבים בהתחלה שהם שלישיה (הם מאד דומים כולם). ואצלך דומים?

keren1

New member
זה מאד מצחיק

התאומים שלנו התחילו לדבר. מילה פה מילה שם. אבל בינם לבין עצמם הם מנהלים דו שיח בשפת ג´יבריש. זה פשוט מצחיק לראות אותם. עם תנועות ידיים וטונים. שני ממש כעסה עליו אתמול שהוא הרביץ לה והוא ניסה להסביר לה. והכול בלתי מובן לנו.

nonana

New member
אז עוד משהו- נעמה שהיא התאומה

הרבה פעמים מסבירה את נדב. לפעמים הוא אומר לי משהו לא ברור ואני עם נסיונות נואש מנסה להבין אותו ואז הוד רוממותה המקסימה באה אלי ואומרת לי "לאאאאאא נדב לא אמר א´ אלא ב´!!!!!!!! ואז אני פונה לנדב לזה התכוונת והוא בצהלה כן כן כן .

rotrot

New member
יש להם שפה פנימית משלהם

כתאומה, אני יכולה להעיד שלתאומים יש שפה מיוחדת רק להם שזר לא יבין, וזה מתחיל בגיל צעיר מאוד (אני לא מדברת על טלפתיה וכו´ אלא על אינטואיציות ויכולת להבין את התאום השני ללא מילים)

דומים כמו אחים לא כמו תאומים.....

ליאור כהת עור ממש.....עם עיניים כחולות.....כאילו הגרלתי אותה מאיפושהו..... מתי פרעוש קטן לבן עם עיניים תכלת..... ליהיא...עם עיניים ירוקות.....עדינה בטירוף...ממש בובת פורצלן...... הם שונים הן חיצונית והן באופי.....וזה לא צחוק!! למרות שהם קטנים אני רואה את ההבדלים באופי שלהם......

למעלה