מזל טוב
|

osni

New member
מזל טוב ../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif|../images/Emo103.gif

פתחתי הודעה חדשה כדי שנגיע כבר לדף 2! וגם אני מציעה - ימוש את יכולה להיות אחלה מנהלת !!!!!!!!

ת ל ת ן

New member
אני בעד ימושששששששש!!!!מלכת ה...

סיפורים...... יאללה ימוש קצת מוטיבציה ואומץ......

ים כחול

New member
אוסני ומייטל ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

שתיי נשים מתוקותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
.. אני מנהלת ?????? בקושי לנהל את דירתי אני מצליחה איזו אנדרלמוסייההההההההה יש לי הצילו . ... איפה הריצפה ??? איפה הכיסא ??? לא מוצאת כלום חחחחחחחחח

ים כחול

New member
טוב יש לי וידוי....

ניכנסת לתא החשוך , יושבת על כיסא מעץ .. ניכנס הכומר ושואל : מה את עושה פה ימוש ????????? לכי לרביי !!! .... טוב ... לפי החתימה שלי אני באמת חולמת להיות מנהלת פורום שירה בציבור אבל צריך ידע רציני בשיריי ארץ ישראל , יש לי קצת , פה ושם אבל לא מספיק ... ועל מה נשוחח שם אם ייפתח ?? הריי לשיר אי אפשר ממש . אז נשאר רק לארגן מיפגשים לשיר יחדיו. ואולי הכוהנת הגדולה שרהלה תגיע לביקור , אז מה ישאלו אותה ?? מי חיבר את" שורו הביטו וראו ???" ואיפה את מופיעה? וכמה ? ולמה? הייתי בפורום ריקודי עם להתרשמות קלה וכולם שם היו עסוקים בצעד תימני , ותיפוף רגליים קדימה אחורה ולפנים וגם מחיאות כף. .... עוד חזון למועד ... נראה .. יאאאאאאאאאאא כמה כייף לקשקש לכם במוח
עוד קשה לי לעכל שאני ממש יכולה לקשקש.. טוב הלכתי לישון ... בטח אחשוב לי בלילה על מה אקשקש לכם מחר... שמישהוא יסגור לי כבר את המחשב !!!! התחל כיבויי אישור סגירה מחשב חשוך ביי..

יעל :-)

New member
ימוש!! ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

ואני לתומי חשבתי לפתוח בתהליך גמילה.
מה אני אעשה כשעכשיו יש לך פורום שאת יכולה לקשקש חופשי? אני כבר קולטת את עצמי עוד שבועיים כשאחזור ללמוד... שיעור במעבדת המחשבים... פולשת לפורום בחלון מוקטן שאף אחד לא יראה. לא יכולה איתך, אבל לא יכולה בלעדייך!! שולחת לך
גדול וממתינה לעוד הרבה קשקושים

../images/Emo49.gif../images/Emo50.gifלפורום החדש../images/Emo13.gif

ימי, לא יעזור לך, אם הכשרון שלך את באופן טבעי המנהלת פה. ה -
שלך.

Ros3mary

New member
קולולולולו../images/Emo70.gifמזל טוב לרגל הקמת

הפורום החדש...
מעולה לפטפטנים שביננו
וימוש,את בהחלט זאת שמתאימה

ים כחול

New member
אני בורדו סלק ....

מחליפה צבעים בהיסטריה ... הצלחתם\ן להביך אותי
.. אין לי מושג למה אבל מלחיץ אותי להיות מנהלת .. זה מביך ... ....

sino

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif לפורום החדש

אחלה פורום... שנתחדש לנו אגב, מי מנהל אותו בסוף??? האם ימי נבחרה כבר ברב קולות מוחץ?? (ימי- את בהחלט הבחירה המתאימה ) בכל אופן בהצלחה לכוווווולנוווווווו

למעלה