מזל טוב

מזל טוב

מזל טוב לכל תושבי רחובות ובמיוחד למנהל האתר. ברכה מיוחדת לתושבי רחוב קבבצ´יק המיתולוגי. מי יתן ותתנו את התרומה החשובה שלכם לפורום כי בלעדיכם רחובות היא לא אותה STREETS !!!

yoavl1

New member
לא נכוווווון!

האם אתה מי שאני חושב שאתה? יאללה, בקצב הזה רחוב קבבצ´יק יהפוך לאתר תיירותי !!!!! טוב לראות אותך, גבר! יואב.

אתה מכיר עוד קבבצ´יק?

בוודאי שזה אני. אם אני יעבור ל STREETS אני אצטרך להיכנס לאווירה, הרי לא מספיק להכיר רחוב אחד... יואב אני מזמין אותך ואת כל מי שהגיע לקרוא שורה זו להציג בפני את העיר (כולל את מה שיש בפרוזן יוגורט...)

yoavl1

New member
כבר החלטת לגבי הפקולטה לחקלאות?

או שמא אפשר גם לאמר "החקולטה לפקלאות"...
טוב לראותך כאן בפורום, אפילו שאתה רק רחובותי לעתיד. מבחינתי זה עונה על הקריטריון.
אז מה בדיוק אתה רוצה לדעת על העיר? (ומה שהיה אז בפרוזן יוגורט של ה"זוזה" זה לא משהו נייח, אלא נייד. כל הבאסה!)

הכל יכול להיות.

לגבי החקולטה כרגע זה נשמע אופציה מפתה אבל כמו ששמעת בעצמך רק בינואר הם בעצמם מחליטים מתי ההרשמה ומה הם תנאי הקבלה. אני לא יודע מה אני רוצה לדעת על העיר אני מחכה שהנחתומים יעידו על עיסתם- אתה יודע, כל אחד שתי שורות פיקנטיות על מהיא בשבילו. מה שהיה ב"זוזה" נראה לי בזמנו מאוד מוצק ויציב אבל אם אתה אומר שזה נייד זה בכלל לא באסה,זה אומר שאולי יום אחד גם אצלי בדירה יהיה כזה.

yoavl1

New member
אני מקווה בשבילך שאכן תקבל כזה

דבר הביתה... ואם יהיה לך רזרבה כזאת, אל תשכח מי לקח אותך לטיול ברחוב קבבצ´יק...הא?

הקשר הרחובותי.

שכחתי להגיד לך. סבא שלי אומר שעדה שמוש היא האישה של האח הגדול שלו ואכן היתה פעילה+ במפלגה ועכשיו מגיע הקטע שמזכה אותי בנקודות זכות בפרום: בעשרים שנותיה האחרונות היא התגוררה ב... רחובות!!!

yoavl1

New member
באמת?

אז מיש לא שיקר....רואה? לא כל הפוליטיקאים הם שקרנים... יפה...אז אתה שייך אלינו. וולקאם!

gp53

New member
מזל טוב../images/Emo85.gif../images/Emo65.gif

טוב אני לא ממש מרחובות אבל יוצא לי להיות הרבה בקניון שם אז אתם יכולים להחשיב אותי. ואתם יכולים לא.

yoavl1

New member
את מברנר....ברור שאת נחשבת...

בכלל אולי אני אשנה את השם של הפורום ל"רחובות והסביבה". מה אתם אומרים?

דRדכוסי

New member
../images/Emo31.gif

בעקרון רחובות גם ככה כוללת את ברנר וקריית עקרון הקרייתים (אלה מקריית עקרון) יודעים שהם שייכים בעקרון לפורום הזה כנ"ל גם לגבי הברנרים ולמה לא לשנות? כנס לכל מיני צ´אטים תפתח חדר "רחובות וסביבתה" ותראה שיבואו אנשים שהם לא רק מהמושבים ומהקריות הקרובות, יבואו לשם גם אנשים מערים שסובבים את העיר וזה מה שיכול לקרות לפורום במקרה שתשנה את שמו של הפורום

לא בדיוק-

רחובות זו רחובות.. עקרון זו עקרון.. ברנר זו ברנר.. פשוט, העיר הכי קרובה למקומות האלו היא רחובות (וגם יש פה בית ספר מעולים.. שניה?! אמרתי מעולים?!), אם רוצים לצאת או משו באים לפה...

גם אני?

ג´ואב, גם אני נחשב באזור? או שאני סתם מתקבל בברכה בפורום (הרב הפופולארי).

yoavl1

New member
אתה נחשב משתי סיבות עיקריות...

1. אתה מתעתד לגור פה בפקולטה. 2. דודתך הרחוקה משהו, עדה, היא מותיקות העיר. מספיק טוב לך? או שאתה רוצה גם הנחה בארנונה?

רגע, רגע, אז גם אני נחשב../images/Emo35.gif

1. אולי אלמד במכון וייצמן; 2. חמותו של בן-דודי גרה ברחובות ועובדת בפקולטה. מה אם אומרים
ארנון

yoavl1

New member
אני אומר דבר כזה...

כגודל ההנחה שניתן לרב קבבצ´יק בתשלומי הארנונה, אתה תקבל בתשלומי הארנון... עסק? אתה באמת חושב על לימודים במכון וייצמן שלנו?

אני לא שולל את האפשרות הזאת

עוד מעט, אתחיל בסבב בדיקות מעשיות יותר... מי יודע, אולי... ארנון

Superchen

New member
אני בעד..

כי ככה אני אוכל להשתתף קצת יותר... כי אני קצת מהסביבה נראה לי..

למעלה