מזל טוב

תאנה

New member
מזל טוב

מזל טוב לפורום החדש. וכל הכבוד ליוזמה של יפעת.(רק תבריאי כבר) שמחה להיות הראשונה שדורכת פה......הצבע עדיין טרי(איזה ריח-הכל חדש) תיכף נביא חברים. נעשה מסיבה. אני מביאה שמפניה. לחיים

יפעת*

New member
אופס, חוזליטה השיגה אותך

ברוכות הבאות, מקווה שתמצאו כאן מקום חמים ונעים

תאנה

New member
ככה זה כשיש חלוקת קשב

זה בגלל שהעסקת אותי באי סי קיו שלך.

אוריאנה

New member
חכי חכי לפגישה

מה זה ההופעה הזאת ללא התיעצות מראש עם המישפוחה?! ופלייבק לא צריך? מה אני עז?! אל דאגה, עוד נתחשבן. ``את חכי לי ואחזור`` (אולי. נראה. אולי לא.) שמפניה אני לא שותה, יו נואו. זה משכר, ואני מתחילה לקלל. יש סיידר חם עם קינמון? אוריאנה

תאנה

New member
אוריאנה

מתי נפגשות? אני מוכנה להשקיע בסיידר חם עם קנמון-גם אני מתה על זה. אבל יפעת תצטרך לגמור את השמפניה (זה הרי בשבילה, לא?) וחוץ מזה, מה יקרה אם נראה אותך פעם שיכורה? חולה עלייך - גיסתך

אוריאנה

New member
אוקיי, על אחריותך הקללות

חוץ מזה השמפניה נועדה לקרח אבל יפעת רשאית לעזור לו. בכלל, מה אני עושה פה? אני עוד לא נחשבת גרושה רשמית, רק בדרך. האם אני שיגכת לכאן? אוריאנה

תאנה

New member
את שייכת לאן שהלב שלך לוקח אותך

פפפפפששששששש איזו פילוסופיה יצאה ממני- על הבוקר. (למי יש כוח?)

יויו.

New member
אוריאנההההההההההההה!

איפה את? מחפשים אותך בנרות ואת ערקת לפורום החדש של יפעת? תשמעי יש לי אחלה כעיון. סיידר חם עם קינמון ורום משהו מהסרטים! הקללות עליי! תהני אוהב אותך כמו שאת יויו

אוריאנה

New member
שוב הוא... איזה יויו אוף

מה עכשיו? תנסה לשכר אותי? רום? אצלי מקסימום רומבה (במאוזן. אחלה ריקוד) את האימייל שלך צריך לשנות מיויו גם ליויו גם-כן-אתה. ולא ערקתי. התמכרתי לריח הסיד והנקיון כאן. נכון מצוחצח? אז נחמד לי. למרות שהמנהלת מחרימה אותי משום-מה. אוריאנה

למעלה