**********מזל טוב************

**lovegirl**

New member
**********מזל טוב************

שלום...קוראים לי לילך...אני בת 16(קצת קטנה..) ואני מכורה לאינטרנט

e-magine

New member
היי לילך, האינטרנט מטשטש הבדלי גיל

ועל זה עוד נדבר. יש כמה דעות קדומות, כאילו שהאינטרנט שייך לקבוצות גיל מסויימות, זה לא מדוייק. אני למשל בן 40 +. קבוצת הגיל שלך חשופה לעניין ההתמכרות. אני לא מדבר עלייך באופן אישי כי אני לא מכיר אותך, אבל את שייכת לדור שגדל עם משחקי מחשב. הרבה מהההורים של בני ובנות דורך,גדלו בבתים של הורים מבני דורי או יותר מבוגרים, רבים מהם לא ידעו ועדיין לא יודעים מה זה אינטרנט, וחלקם אפילו לא יודכעים איך לצאת מווינדווס בשלום. היו הורים שלא ידעו מה הילד או הילדה עושים במחשב, חשבו שלומדים או מכינים עבודות לבית הספר. המשחקים כשלעצמם ממכרים, ואחר כך התחיל האינטרנט. הייתי מעוניין שתספרי, אם את רוצה, כמובן, במה מתבטאת ההיתמכרות שלך. האם ההורים שלך יודעים עליה,האם היא משפיעה עלייך, מבחינת לימודים, מבחינת קשרים חברתיים, לטובה או לרעה?

**lovegirl**

New member
אוקיי ....זה יהיה ארוך...אבל אתה

ביקשת.....אז..ככה... עד לפני יומיים...עוד היה לגלישה שלי...גבול....של שעות... ומהיום....אמא שלי שינתה לי את האינטרנט....ל 24 שעות....כל היום...כל הזמן.......אוקיי...עד כאן אתה איתי....אני מקווה...בקיצור...היום איך שחזרתי מהבית ספר....פתחתי את המחשב...והוא דלוק...כמובן...מחובר לאינטרנט....מ 2 בצהרים...עד עכשיו. כמעט 7.....תעשה חישוב מהיר...תגיע...ל...5 שעות....אוקיי......אז אני מכורה....הגעתי למסקנה הזאת....ועוד עכשיו...שאין לי גבול...בשעות....זה גרוע....במיוחד...שיש לי עכשיו בגרויות.....ומתכונת יום שישי הבא....אני מתכוונת...לא להכנס לאינטרנט הרבה בשבוע הבא.........אבל...שנינו יודעים שזה לא יקרה... אני אכנס ....זה כבר לא בשליטתי...אתה מבין....אני ילדה מזה סקרנית...ואני ארצה לראות מה הולך....בפורום..? ...מי באייי סי קיו? אני יכנס ויוריד שירים.....ובין היתר....אם יהיה זמן...אולי אני אוריד איזה התכוננות למתכונת שלי בהיסטוריה...:) סתם...לא עכשיו באמת....אני מתכוונת...לחרוש למתכונת...אני חייבת... אז.....תאחלו לי בהצלחה....ותקוו לא לראות אותי מחוברת הרבה השבוע... שלכם.....------לילך-----------

e-magine

New member
זה הפרדוקס, לילך

אני אישית מקווה שתלמדי כמו שצריך. אם מותר לי, אני מציע שאם את יכולה, תלמדי ביחד עם מישהיא אחרת. חברה אנושית מציאותית, עידוד הדדי ללמוד, אין טוב מזה :)

למעלה