מזל טום לפורום החדש !!!

• פותח הנושא sivlz
  • פורסם בתאריך

sivlz

New member
מזל טום לפורום החדש !!!../images/Emo49.gif

כמה שאלות: 1.האם יש אפשרות ללמוד תואר אקדמי(ראשון) במסלול מקוצר,פחות זמן מבמסלול רגיל ? ואיך ניתן לעשות את זה ? 2.מה רמת האנגלית שצריך כדי להתקבל ללימודי תואר ראשון (במקצועות הומניים) באוניברסיטת תל-אביב ? 3.האם יש אפשרות ללמוד תואר ראשון במקצועות הומניים בלי לעשות בכלל פסיכומטרי ובלי תעודת בגרות מלאה או עם רק זכאות לבגרות ? 4.מה עוד יש באוניברסיטת תל-אביב חוץ מהפקולטות ומקומות הלימודים בה ? 5.מה דעתכם על אוניברסיטת תל-אביב ? תודה

sivlz

New member
המשך

אם יש אפשרות למסלול מקוצר בלימודי תואר ראשון באוניברסיטת תל-אביב,אז מה זה המסלול הזה באוניברסיטת תל-אביב ? תודה

BlackUnicorn

New member
אני ממליצה למקד יותר את השאלות

שלך, כי יהיה קשה בצורה כזו לענות לך. מניסיוני רוב הגולשים בפורומים בסגנון זה הם סטודנטים או בוגרים, וככאלו הם בד"כ מכירים רק את הפקולטות בהם הם לומדים/למדו ולא את כל האוניברסיטה בכללותה. לכן, יעזור אם תשאל לגבי מקצועות ספציפיים שמעניינים אותך. וכמה תשובות, ממש בגדול - 1. יש אפשרות ללמוד תואר ראשון מקוצר - עד כמה שידוע לי מדובר על מסלול מהיר לתואר שני. לא בטוחה אם אפשר בכל מקצוע (במשפטים אני יודעת שכן). אני ממליצה לחכות לעוד תשובות ובינתיים לנסות למקד באיזה מקצוע אתה מתעניין. 2. תלוי במקצוע. בד"כ יש הרבה קריאה באנגלית כך שהרמה הנדרשת היא די גבוהה. 3. עד כמה שידוע לי - אי אפשר. 4. סטודנטים
וגם מקומות לאכול בהם, מקומות לשבת בהם, מרכז ספורט, מעונות (מעבר לכביש) ועוד. 5. אוניברסיטה מעולה.

sivlz

New member
תגובה

תודה על התשובות,אשמח מאוד לעוד תשובות על השאלות ששאלתי...וכוונתי למסלול מקוצר בתואר ראשון במקצועות הומניים(למשל,תולדות האומנות או ספרות או שניהם)...מה ידוע לך לגבי זה ? תודה

sivlz

New member
הקפצה...

אשמח מאוד לתשובותיכם לשאלות ששאלתי בהודעתי הקודמת...וגם לשאלתי שבהודעתי המקורית על המסלול המקוצר.. תודה

lollapalooza

New member
אני מבקשת לא להקפיץ יותר. תודה.

אם מישהו יידע, הוא יענה לך. סבלנות. ואני ממליצה ליצור קשר עם מזכירות החוג ולשאול.

sivlz

New member
הי

אפשר לקבל את תשובותיכם על כל השאלות שבהודעתי המקורית ? תודה

lollapalooza

New member
אם היינו יודעים, היינו עונים.

נראה, בכל זאת. 1. אין לי מושג. פני למזכירות החוג שבו את רוצה ללמוד. 2. צריך פטור מאנגלית, בעקרון, ככה שאם את לא ברמה של פטור, את תקחי קורס באנגלית לפי הרמה שלך. 3. אין לי מושג. פני למזכירות החוג שבו את רוצה ללמוד. 4. קפטריות, ספריות, דשא, סטודנטים, מרכז ספורט, פסלים מכוערים. 5. סנובית אך כייפית.

sivlz

New member
תגובה

תודה לך על התשובות...אשמח לעוד תשובות על השאלות שמופיעות בהודעתי המקורית... תודה

sivlz

New member
עוד הקפצה...

אפשר תשובות על השאלות שרשומות בהודעתי המקורית ? תודה

למעלה