מזל טוף!!!

nery

New member
JJ72 ../images/Emo160.gif

אני באמת לא מבין מה הרעש שעושים סביבם (או לפחות עשו סביבם, כשיצא הדביוט). כאילו, סה"כ הלהקה הזאת לא חידשה יותר מדי, וגם ההשמעות המרובות מדי בM2 ובכל דבר שמחשיב את עצמו קצת אוף-מיינסטרים, לא תרמו הרבה ליכולת שלי להסתגל אליהם. ואני לא היחיד שאוחז בדעה הזאת. ברגעים מסויימים האלבום באמת מרים ראש, אבל רק בגלל קאבר לניק דרייק והצהרה ש joy division הם השפעה לא צריך לסובב את הראש ולקרוא להם "ההבטחה הבאה". במיוחד כשהסולן כזה יבבן נדוש. בכלל, לי זה נשמע כמו פרל ג´אם מואצים בשליש. אבל כנראה שזה טבעם של הייפים.

WashedInBlack

New member
pasta machine broke down

yabevan nadosh? hmm. actually i thought he had one of the more unique voices i´ve heard. and i don´t understand why people think they have to be revolutional or avant garde in order to be worth listening to. they just make music which is fun listening to, and i think it should be enough. and btw, what cover to Nick Drake did they perform?

nery

New member
כלל וכלל לא

אף אחד לא ביקש מהם להיות חדשניים\פורצי דרך\ווטאבר, אבל כשב-NME מפציצים בכותרות סטייל "הדבר הבא באינדי - אירלנד", זה קצת לא אמין. לא כן?

Esmena

New member
הזדמנות לשאלה שתמיד רציתי לשאול,

אף שעניתי לעצמי כמה. למה אנשים תמיד "להקות" ולא " אמנים"במיוחד כשמדברים על רוק או מוזיקה אלטרנטיבית.

אוי...גם אני מתעבת את הכינוי "להקות

ו"זמרים"
פרנק סינטרה וברברה סטריסנד וכל מיני להקות בנים ששכחתי את השם שלהם הם זמרים...
(כלומר מבצעים) אני בדרך כלל משתמשת בכינוי אמנים ומוסיקאים , אבל כשרוצים לתאר קבוצה שעובדת ויוצרת ביחד...משתמשים במילה "להקה"...אני לא מכירה מונח אחר, תחשבי על להקת אווזים

Esmena

New member
או.קיי, אני חושבת...

למרות שזה לא ממנהגי לחשוב. להוסיף להם גם כזה נילס הולגרסון עם מצנפת?

Major Thom

New member
כמה שעוד לא הזכירו פה..

air bauhaus beta band broadcast deus faultline grandaddy pavement portishead sonic youth starsailor super furry animals zero 7

StormLord

New member
או סוף סוף פורום נורמלי של מוזיקה

אפשר לטחון תשכל שמיוז הם הלהקה הכי טובה שיש

a white swan

New member
!!!!!!

גמני אוהבת סטארסיילור! ועד עכשיו לא ראיתי שהזכירו אותם בכלל בפורומים..

טוב אז גם אני אעשה רשימת להקות

radiohead manic steet preachers the verve muse blur bush smashing pumpkins counting crows 3 doors down air beck black crows bloodhound gang weezer cake cornershop cranberries cure dandy warhols !!!!! DEFTONES live goo goo dolls foo fighters my vitriol generation x oasis pixies rem skunk anasie stereophonics buck cherry ו..זהו נראה לי

*Jeane*

New member
אז עוד מישהו

שמע על MY VITRIOL? ממש כייייפי לי פה...:) ואני אוהבת סמית´ס

suedehead

New member
אנוכי

אבל אני לא מכירה מספיק טוב את הלהקה בשביל לגבש דעה. צריך להוריד עוד כמה שירים. בדיוק לפני כמה ימים ראיתי קליפ שלהם בmtv...

HandsomeDevil

New member
אני שמעתי, אני אוהב ../images/Emo13.gif

להקה מומלצת, את למעלה, רשימה יפה :) אבל דפטונס לא כ"כ קשור אם אני לא טועה, למרות שאני נורא אוהב את הלהקה. במיוחד את elite

למעלה