מזל"ט

jAYcons

New member
מזל"ט../images/Emo70.gif

קודם כל, מזל טוב על הפורום החדש
, שמחה לדעת שאכן יש נוער שינוי [אתם לא יודעים כמה זמן אני מנסה לברר אם יש או אין, בחיי]. ושאלה קטנה- האם יש סניף גם בדרום- באיזור ב"ש?

jAYcons

New member
אויש, אני מצטערת :[

זה היה אמור להיות משורשר להודעה אחרת, משהו כנראה השתבש ):

ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

אז לגבי סניף (או תא, כפי שהוא נקרא בתנועה שלנו) בדרום: התא הדרומי ביותר כיום לצערי הוא אשדוד, כאשר אנחנו מקימים בימים אלו את תא אילת. הייתה בזמנו (לפני כשנה וחצי, אם אני לא טועה) תחילת יוזמה להקמת תא נוער בבאר-שבע, אך היא לא צלחה. למרות כל זאת.... א. מאיזה ישוב את? ב. אפשר להצטרף גם לנוער ממקומות שאין בהם תא. יש גם פעילות כלל-ארציות שאינן מקומיות. אני בעצמי מתגורר במושב נידח למדיי ובכל זאת אני פעיל
ג. אם תהיי מעונינת, ניתן ליזום הקמת תא נוער חדש בבאר-שבע. להצטרפות לתנועה: 03-5620118. בקרוב יהיה ניתן גם להצטרף באמצעות האתר. מקווה לראותך בתנועה, עמוס מרון יו"ר נוער שינוי

אחחח..... עמוס עמוס עמוס..../images/Emo141.gif

איך ידעתי שתהיה פה? כשראיתי שאתה לא המנהל של הפורום לרגע נבהלתי... כבר חשבתי קרה לך משהו... אבל זה היה ברור... מומחה פורום.... תשמע רגע.. דה! אני יודעת... מסרים מסרים ושוב מסרים... במילא ימחקו את ההודעה הזאת נכון? אני דורשת שתמליץ עלי לניהול פורום אחד שאתה מאיים לנטוש ברור? כי לא נראה לי שתפוז ייתנו לי לפתוח פורום אחר... על שחקן מסויים... בקיצור עמוס יקירי.... תזכור..... אני יודעת איפה אתה גר

212girl

New member
טחחח../images/Emo20.gif|אבטיח|

אני מבינה שאת מקימה כאן מאפיה..חחח

jAYcons

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

אני מלהבים, ובהחלט מעוניינת שייפתח תא נוער חדש בב"ש, זה יהיה מעולה
תודה רבה על המידע! :]

סלוניק

New member
../images/Emo178.gif רחוק!

דבר ראשון אני שמח לשמוע שאת מעוניינת להצטרף.
עד להקמת תא בבאר שבע (אם יקום), תוכלי להשתתף במגוון הפעילויות הארציות של הנוער. אם את מכירה עוד כמה בני נוער באיזור שמעוניינים להצטרף, אולי אפילו תתחילו פעילויות נפרדות בדרום (הסקה זהירה שלי. עמוס?). ברוכה הבאה, ותמשיכי לבקר בפורום!

../images/Emo92.gif ../images/Emo140.gif

ומצטער על העיכוב מלכתחילה, פשוט עד שנתקלתי בתיבת דואר בסביבה

למעלה