מחזיקים אצבעות...

חקלאית

New member
מחזיקים אצבעות...

כותבת מעט קוראת המון ביום ראשון האחרון שאבנו 26 ביציות (וכמובן מיד תרמנו למאמץ המלחמתי של אחרות 3 ביציות) ההרגשה אחרי היתה נפוחה ונשארה עד היום. אתמול החזרנו 3וכנראה נקפיא עוד 5 או 6 תלוי בהתפתחות. היום אני במיטה וצריכה לשתות 3 ליטר מים לא כולל קפה או תה למנוע תופעות כתוצאה מגירוי יתר של השחלות (עוד מעט יצלצלו מהכנרת שהמצב קשה בגללי) מקוה שהפעם הכל יעבור בשלום ועם תוצאות חיוביות והכי חשוב לשמור על אופטמיות (מבלי להכנס לויכוח שהיה פה לפני כמה ימים) מבקשת שכולם יחזיקו אצבעות יחד איתנו אולי כמות האצבעות תעזור הפעם. מברכת את כל המצליחות ואת כל הרוצות בהרבה מזל...... חקלאית

ינסון

New member
וואו

ע0 26 ביציות.. את צריכה לשתות באמת המון... יפה ואציל מצידך על שתרמתם ביציות.. כל הכבוד! החשוב מכול, שתרגיש טוב, ושתמרי על עצמך.. ותתכונני להשתרשות.. מחזיקה לך אצבעות, יונת

רומי^^

New member
כמעט שברת את השיא ../images/Emo8.gif

26 ביציות??? מה צריך לקחת כדי להגיע לכזה מספר?? לפחות אתם יודעים שזו שאיבה אחרונה שלכם...
כמעט ושברת את השיא של שרה והמחייך - שעומדים על 27 ביציות בשאיבה אחת (אם אינני טועה). אבל כמובן - מה שחשוב זה שהכל יעבור בשלום, ושנראה אותך עם
אחד או שניים בעוד 9 חודשים קצרצרים... כל הכבוד!!! תרגישי טוב
תשתי הרבה!!!

חקלאית

New member
ביציות זה לא הסיפור...

כנראה שהכמות לא תמיד קובעת בפעם הקודמת שאבו לי 22 ביציות ונשאר לעוד פעם בפריזר ואני עדיין מחכה ...אבל הפעם זה מצליח. מה לוקחים? מספר ימים גונל 3 אמפולות לאחר מכן יורדים ל2 גונל ואחד מנוגון וכל יום נוסעים שעה וחצי לאסותא לבדיקות וכל אחרי הצהריים מחכים להוראת הזרקה ..... והרופא כל הזמן עם היד על הדופק (היד של בעלי במקום אחר) וברגע הנכון כוריגון והשאר היסטוריה. תודה....ואני רצה לשרותים.

חקלאית

New member
הכמות....העיקר..

הכמות לא חשובה העיקר איך מרגישים אחרי כמות כזו גדולה אני על הפנים הבטן נפוחה והכל כואב כאילו הרביצו לי..... חוץ מלשתות מה עשיתם?

נתנו לי 4 בקבוקים של ל´דתמה.

איזה חומר שאמור למנוע היפר חזק. וזה באמת עזר. אני שתיתי 4 בקבוקים של ליטר וחצי ביום. ביום השאיבה ולאחריה כאב לי תופת ולא זזתי מהמיטה, ביום השלישי כבר הרגשתי הרבה יותר טוב, הסתובבתי אבל לא חזרתי לעבודה, ניסיתי אבל כל פעם שהגעתי אחרי חמש דקות עבודה הראש שלי הסתחרר והלכתי הביתה. תשארי בבית, תנוחי, תשתי, תראי הרבה טלנובלות, ותרגישי פלאים. ואל תשכחי, תנלי את הבעל, תריצי אותו למלא מים, להכין ארוחות ולהביא למיטה, וכל העולה בראש. בהצלחה רבה. מתפללת להצלחה. שרה

שירלי.ה.

New member
הי, לי פעם שאבו 34 ביציות../images/Emo70.gif

אבל הן היו שוות לת#$. כך שמכל הטיפול הזה גם זכיתי להיפר לא נעים בכלל וגם ולא זכיתי לא בהריון ולא במוקפאים
אז לא הכמות היא שחשובה אלא האיכות! שירלי.

מחזיקה חזק חזק ../images/Emo45.gif

איזה יבול מרשים ! תנוחי ותשתי ה-מ-ו-ן שיהיה המון בהצלחה !

מרב.

New member
יבול חקלאי משובח ../images/Emo13.gif

כנראה בהתאם לשם ולמקצוע... 26 ביציות זה המון- וכל הכבוד על התרומה. טוב גם לדעת שיש ארטיקים בפריזר... הרבה הצלחה, מרב

נוג

New member
איזה יבול יפה../images/Emo143.gif שיהיה../images/Emo50.gif

חקלאית השם ממש הולם אותך, רואים יש לך אצבעות ירוקות
מחזיקה אצבעות שה
או יותר יקלטו ונשלח לך
. אז כך יש לך כבר 40 שלנו מהידים והרגלים, עוד (10 אני חושבת) מפשפשים וקרציות שהם 2
השכונתיים שאימצנו. תרגישי טוב ותשתי הרבה הרבה הרבה.
נוג

אולה *

New member
מחזיקים חזק חזק ../images/Emo45.gif

בהצלחה רבה!!! תרגישי טוב. וכל הכבוד על הרצון והנכונות לתרום! (אני לא מגיעה לחצי מהכמות, ואין כ"כ מה לתרום) אולה.

shirarad

New member
חקלאית../images/Emo145.gif

חקלאית יקרה מצטרפת לאיחולים שהפעם הכל יעבור בשלום ועם תוצאות חיוביות . מחזיקים לך אצבעות, גם של הרגלים. (ביקשת כמות) מכל הלב שירי

ליברה*

New member
כל הכבוד

קבלי את מלוא הערכתי על התרומה. אני יודעת כמה מעט נשים תורמות בארץ וכמה קשה להשיג ביציות. ומי יודע, אולי מהשלוש האלה אשה אחת לפחות - לפחות אחת - תהיה מאושרת.. בזכותך. וגם לך אני מאחלת שההריון ייקלט ובמהרה תחבקי צרור קטן משלך.

ועד שיגיע הזמן לקציר ../images/Emo50.gif

חקלאית חרוצה וטובת לב, כמה יפה עשית בתרומה. תשארי חיובית עד לחיובי הגדול. מחכה בהתרגשות עם כל האצבעות

טביקאט

New member
חקלאית יקרה-

מקווה שט"ו בשבט הזה יביא בשורות טובות גם לחקלאים
, במיוחד לאלו שתרמו מעשר מהיבול... מחזיקה לכם אצבעות טביקאט

למעלה