מחיאות כפיים סוערות

מחיאות כפיים סוערות

ההצלחה המסחררת של גירי בניהול הפורום מביישת אפילו את הניהול הכושל של התמהונית עם הסוסים המתעלפים.
התנועה הערה שמתרחשת כאן נזקפת לזכותה הבלעדית של גירי.
כל הכבוד!

giri

New member
דוגרי, צודק.

אין ספק שבמו ידי חנקתי את התנועה בפורום.
חסמתי את המשתמש הפעיל ביותר בפורום לצמיתות - וזה בבירור היה הצעד הראשון במדרון החלקלק.
&nbsp
בכל אופן, אני מסכימה איתך שהפורום די מת, ומי שמעוניין להחליף אותי בניהול מוזמן להציע עצמו להנהלת הפורומים.
המציאות היא שבחודשים האחרונים אני לא מוצאת זמן להכנס לפורומים באופן כללי וגדול עלי להחיות את הפורום.
&nbsp
שאלה מעניינת האם היה מוטב לפורום לו הייתי מניחה להודעות ארסיות להשאר בו... אולי הנסיון שלי להנעים את הסביבה לאלו שנפגעו מאותן הודעות וביקשו ממני לחסום את המשתמש היה עקר. עובדה שגם הוא וגם הם לא כותבים כאן יותר... וקשה לי להאמין שזה באשמת הדיקטטורה הקשה שהנהגתי כאן

שטויות

את חסמת את המשתמש כי לא אהבת את העיצה הנבונה שהוא נתן לך.
בלי שום קשר אם קבלת תלונות או לא.
התואר "מנהלת פורום" עלה לך לאוזניים, ולא הבנת שמאחורי התואר, כל מנהל פורום הוא בסך הכל פועל נקיון.
אממה, גם פועל נקיון צריך כישרון מסויים, לדעת מה להשאיר ומה למחוק.
הפורום, כל פורום, שייך לכותבים. מי שלא רוצה שיענו לו, שיכתוב על הקיר בבית.

giri

New member
מצחיק אתה

מה זה "מנהל פורום" בכלל? בדיוק כפי שציינת, פועל נקיון.
וכן, הפורום שייך לכותבים. כשיותר מכותב אחד מבקש שהודעה תוסר מאחר והיא פוגעת בו, או כשהודעה עוברת על הכללים של הפלטפורמה שבה היא מפורסמת, היא אכן תימחק. הפורום שייך לכותבים בו - לא לכותב אחד שמעוניין לעלוב בזולת.
אם חיפשת מקום בו תוכל להתנהג כאוות נפשך ללא התחשבות בזולת, פתח לך בלוג. בפורום, כמו בשיחה, צריך להתחשב באנשים אחרים.

אכן מצחיק

כשהאמת היא לגמרי הפוכה.
הפורם עם כותבים חסומים הפך לבלוג, כשבמקרה הטוב כותבים בו שלושה אנשים ובמקרה הרע כש JGUT שוכחת לעדכן את היומן הפרטי שלה (אמרת בלוג?), לא כותב בו איש. עובדה.
עובדה מצחיקה נוספת, שגם אם קבלת תלונות וגם אם לא, חסמת בשל נימה אישית ואת מנסה לתרץ זאת ב"תלונות" שקבלת. קבלת עיצה טובה לפיה, בדברים שאינך מבינה בהם עדיף שתקראי יותר ותכתבי פחות. את בחרת להתיחס לזה בצורה אישית ובמקום לפעול לטובת הפורום פעלת בנקמנות מתוך תחושת גדלות מוטעית.

giri

New member
חן חן על הניתוח הפסיכולוגי בגרוש

בפורום חסום כותב אחד בלבד, וכפי שאתה שם לב, הוא לא נחסם שוב כל עוד הוא שומר על שפה נאותה ועל כללי תפוז.
ולגבי נקמנות ותחושת גדלות - שוין, אם זה מה שאתה חושב, שיהיה לך לבריאות.
מסכימה איתך שהפורום די מת.
מסכימה איתך שגדול עלי להחיות אותו.
הבמה פתוחה מאד לכל מי שמעוניין להחליף אותי.

תוספת עריכה: הכתוב לעיל לא נכתב בציניות, במרירות, בכעס או כל דבר שכזה. בצורה הכי פשוטה, זה באמת מה שאני חושבת. אני מאד אשמח אם מישהו יקח את הפורום וירים אותו מהמקום בו הוא נמצא.

זה לא ניתוח

רשמתי עובדות, ניתוחים ופילסופים את יכולה לעשות לבד.
בפורום אפשר לחסום ניקים, אי אפשר לחסום כותבים.
את לא יכולה לחסום מישהו שלא החליט להסתלק מפה מרצונו. גם אם תחסמי 17 ניקים ביום.

giri

New member
נכון

ולהבהיר - התייחסתי למה שכתבת: "עם כותבים חסומים" - היתה חסימה של כותב אחד בלבד (וכפי שציינת נכון, גם החסימה הזו אינה של הכותב אלא של הניק שלו).

וחסמת

על הערה אישית אליך. הערה שהתעקשת למחוק, למרות שלא היה בה שום פסול.
כך שתלונות שאולי קבלת ואולי לא, אינן קשורות לחסימה כלל ואת משתמשת בהן כתירוץ נבוב.

giri

New member
את השיחה הזו מיצינו מזמן, במסרים

ואת שאמרתי אז אני אומרת שוב כעת - אם אינך מרוצה מהחלטתי, אתה מוזמן לפנות להנהלת הפורומים.
לתשומת לבך, כל השרשור הנוכחי מנוגד לתקנון תפוז, לפיו טענות לגבי ניהול הפורום לא נידונות בפורום עצמו.
ומה אתה יודע - אני לא מוחקת אותו, אני עונה לך בצורה עניינית, אני נותנת לך את הבמה.
אתה יודע לגרור אותי לדיונים אינסופיים כשאתה רוצה - אודה לך אם תצליח להתאפק הפעם.
מספיק.
&nbsp
אם מאד מדגדג לך לעשות משהו בעד, הנה שתי הצעות קונקרטיות:
1. אתה מוזמן להחליף אותי בניהול הפורום
2. אשמח לשמוע את חוות דעתך על נושא מירוצי הכרכרות, בתור מי שמגיע מתוך תעשיית המירוצים המסורתית
&nbsp
אם כל מה שמעניין אותך לדבר עליו הוא התפקוד הכושל שלי כמנהלת והעובדה שחסמתי אותך, אנא חסוך לי. נושא ממוצה.

את לא מעניית אותי

ולא מעניין אותי לדבר איתך על שום דבר.
גם לא על נושא השרשור.
לתשומת ליבך, את ענית לי, אני לא פניתי אליך.

jgut

New member
דעתי בנושא

ואני כותבת את זה לך, כי אני יודעת שאין עם מי לדבר בצד השני.
לי אישית לא מפריע שהפורום עם מעט פעילות. אני חושבת שאין מה לעשות בנידון, יש ירידה חדה ברמת הפעילות גם בפורומים אחרים. אולי הגיע הזמן לסגור את הפורום.
ללא קשר, אני תומכת בך ב100% על ההחלטה לחסום את המשתמש הבעייתי. אחרי שראיתי את ההודעות בהן השמיץ אותך פה בפורום, אני חושבת שהוא בריון חסר תקנה. לטעמי הוא עבר את נקודת האל חזור.
אז אולי הוא ינסה גם לתקוף אותי בגלל חוסר התמיכה. זה פשוט לא מעניין אותי.

primetime1

New member
וואו, המון זמן לא הייתי פה.

כמו ש - Video killed the radio star, ככה הפייסבוק הרג את הפורומים.
פשוט כבר לא רלוונטי

superKENZ

New member
רלוונטי אבל פחות

דווקא יש משהו נחמד בלשאול שאלות בלי שכל העולם יודע מי אני (טוב, חצי מהעולם...)
ולקבל תשבות מאנשים שלא תמיד יהיו חברים שלי בפייסבוק...
אבל את צודקת הפטפורמה הזו היא פחות בשימוש מאז הפייסבוק.

giri

New member
בעיני לפורומים יש דינמיקה משלהם

וחבל לי, אבל אכן הפייסבוק די חנק את הפלטפורמה.

superKENZ

New member
אין כמו ביקורת בונה...

תרים את הכפפה, נראה איך תצליח.

ביקורת בונה

היה מי שנתן לגירי ביקורת בונה. היא לא היתה מסוגלת לעכל אותה.
הכפפה לא מתאימה לי ליד,
קטנה עלי.
אני אבל אשמח לעזור כשיהיה בשביל מה.

למעלה