מחירי מזגנים

מחירי מזגנים

יש לי כמה בתים בעיר טמפה.לאחרונה באחד הבתים נאמר לי עי חברת הניהול שהמזגן 2.5 טון התקלקל וצריך להחליפו.הם טוענים מבדיקות שעשו בחברות שונות שהכי זול שמצאו ב 3500$ כולל התקנה.זה נשמע לי יקר .איך אני מברר שלא עושים עליי קומבינה?.הם שלחו לי חשבונית .תודה

מזגן

אין לי נכסים בטמפה ולכן לא בטוח שאני מדייק במספרים..אבל במקומות אחרים בארה"ב מחירי מזגן נעים בין 500 (למזגן חלון) ל 2500 דולר (מזגן מרכזי).
המחירים כוללים התקנה ואחריות לשנה בדרך כלל.
כדי לדעת אם לא שילמת מחיר מופקע אפשר פשוט להיכנס בגוגל ולבדוק מחירים בטמפה. הנה לינק לדוגמא שמצאתי בחיפוש מהיר: http://www.budgetheating.com/

נתן90

New member
המחיר נשמע סביר

תבקש את החשבונית של חברת המזגנים עצמה, כך תהא רגוע שהאינטרס של חברת הניהול אוביקטיבי,
חברת הניהול אין מתפקידה לגבות פריימיה על התיווך אלא אם מדובר במשהו סימלי ומוסכם בחוזה הניהול

אני רואה את החשבונית

אבל למשל אפשר לעשות קומבינה עם המזגן עולה 2500$ הוא מוציא לחברת הניהול חשבונית על ה llc שלי ב 3500$ חברת הניהול מוציאה לו חשבונית על 1000$ והוא מעביר להם 1000$.אני שואל מפני שחברים שחיים שם אמרו לי שמזגן לא עובר את ה 2500$
&nbsp

offir11

New member
לרוני - פתרון פשוט

ראשית, תתנה כל כל רכישה/שדרוג במעל X דולרים באישור שלך מראש. לגבי הוצאה כבדה (ומזגן מרכזי בבית פרטי בפלורידה היא הוצאה כבדה), בקש מספר הצעות מחיר ומספר אפשרויות.
הפתרון הכי קל לבדיקת "האם חברת הניהול עושה עליי סיבוב" הוא לקבל את הinvoice של חברת המזגנים, להתקשר אליהם ולקבל הצעת מחיר. כמובן מבלי לציין שרכשו עבורך את המזגן
בקש לדעת כמה עולה בדיור אותו מזגן אותו סיפקו לך, תהיה ישראלי ובקש להפחית במחיר במידה ותרכוש אותו במקום ואז תראה מה המחיר האמיתי.

נתן90

New member
אם זה המצב תחליף חברת ניהול !

אני הייתי מציע לך להיות "אמריקאי" ולתת את הנכס לחברת ניהול אמינה עם רשיון מדינתי מפוקח אשר תוכל להרגיש איתה בנוח שהיא לא תרמה אותך כל הזמן.
אם זאת אופיר נתן לך פתרון מלא לסיטואציה הנוכחית.

למעלה