מחכה לבית

darly14

New member
מחכה לבית

שלום אני חדשה בפורום ומקווה שתוכלו לעזור לי בשאלה. אני צריכה לעזוב את הבית שלי עד סוף יולי ומחפשת כבר כמה חודשים טובים אבל עדיין לא מוצאת.אני מנסה ליישם את חוקי הסוד:אני אומרת תודה כל ערב לפני השינה על הדברים הטובים שקרו לי באותו יום, אני מדמיינת את בהית ואיך הוא נראה ואפילו ציירתי אותו כדי שאראה איך הוא נראה, אני מנסה לחשוב חיובי אבל שום דבר לא קורה.הלחץ הייאוש והתיסכול מהחיפושים הבלתי פוסקים נותנים את אותותם ואני לא מצליחה כל הזמן לחשוב חיובי.מופעל עליי לחץ חזק למצוא כבר ואני לא מצליחה לנטרל אותו.איך אפשר לחשוב כל הזמן חיובי בלי לאבד זמן יקר? איך אוכל למצוא את הבית שמחכה לי שם אבל עדיין לא מופיע במודעות? אני יודעת שאסור להגיד את המלה "לא" אבל אני לא מצליחה למצוא את המשפטים שצריך להגיד בלי המלה "לא" . מקווה שתוכלו לעזור לי .המון תודה.

naty3

New member
אילו משפטים את מנסה להגיד בלי "לא"?

האם את יודעת איך נראה הבית שלך מבפנים? איפה את רוצה את הבית? בעיר? בכפר? אני למשל חרשתי את גוגל ושמרתי תמונות בתיקייה - עד לרמה של איזה ברז יש לי! (אם הייתי יכולה, הייתי מעלה לכאן, אבל תפוז לא מקבל קובץ rar, יכולה לשלוח לך במסר אם את רוצה). זה באמת לא קל לחפש בלחץ, אך דברים מגיעים בזמן שלהם. למרות הלחץ, נסי לשחרר. לפעמים זה עובד טוב יותר כשמשחררים. נסי לדמיין איך נראית המודעה של הבית שאת רוצה. נסי למצוא פתרון זמני, אף אחד לא מבטיח לך שאכן תקבלי את הבית שאת רוצה עכשיו. היקום יודע מה טוב בשבילך, סמכי עליו. אם הוא לא מביא לך משהו בזמן שאת רוצה, כנראה שלא היית אמורה לקבל אותו ואולי תקבלי משהו אחר, יותר טוב.

darly14

New member
מחכה לבית

אני יודעת איך הבית נראה מבפנים עם כל החפצים שלי ואפילו החדר עבודה שלי עם כל הדברים הקטנים. אנחנו מחפשים כרגע להשכרה כיון שהזמן קצר אז בינתיים זה רק הבית המושכר שבו אני רוצה לגור ולא הבית שנקנה. אלו משפטים יכולים לעזור לי להעלים את כל המחשבות הרעות ומה עוד אני כולה לעשות כדי להביא את הבית שאני רוצה? מאוד קשה לשחרר את הלחץ בזמן כ"כ קצר.מה אפשר לעשות? אפילו דימיינתי את כל התהליך של מציאת הבית איך אני מתקשרת ונוסעת לראות את הבית ואיך שאני מגיעה אני יודעת שזה הבית והכל ממש את כל התסריט השלם.שכחתי להגיד שאנחנו מחפשים במושב מחוץ לת"א כי העיר כבר מזמן פולטת אותך עם כל המחירים היקרים ואני עוד תל אביבית במקור. תודה שחזרת אלי. האם את מצאת את הבית שלך?אשמח לראות תמונות

naty3

New member
היי

יש בעיה במסרים של תפוז, לא הצלחתי לשלוח מסר עם התמונות, אנסה מאוחר יותר. אשמח אם תפרטי את המשפטים השליליים, כדי שנוכל לעזור לך להפוך אותם לחיוביים. המחשבות השליליות יכולות להיות מסר בשבילך. בגלל שלא כתבת מה הן, אני לא יודעת להגיד מה המסר או הדבר שאת צריכה ללמוד ולשנות. שבי עם עצמך ותחשבי מה מפחיד אותך. האם זה הלחץ לא למצוא בית בזמן? תשאלי שאלות והמתיני לתשובות. האם את מלחיצה את עצמך לחינם? טיפ: רצוי שבחוזה ההשכרה יהיה סעיף יציאה. האם את מדמיינת את עצמך בתוך הבית? האם את מרגישה בנוח כאשר את חושבת על הבית? האם את *יודעת* בוודאות שמגיע לך לקבל בית (ועוד הרבה דברים אחרים, אנחנו כאן כדי לנהל חיים של שפע!) מצרפת את התמונה של הבית שאני רוצה, שמתי אותה על הדסקטופ שלי ואני יכולה לדמיין איך זה לשבת בסלון ולצפות בlcd 100 אינץ'... מה הכוונה ב"האם מצאת את הבית שלך?"-אם קיבלתי? עדיין לא.

darly14

New member
היי

לא הבנתי מדוע צריך שבחוזה יהיה סעיף יציאה.אשמח אם תוכלי להסביר לי.כדי שאם במקרה אמצא את הבית אוכל לעזוב לפני הזמן? המחשבות הם באמת כמו שכתבת :מה יקרה אם לא נמצא בית ואיפה נהיה אין לנו איפה להיות ומה עושים עם כל הדברים ומה נעשה עם הבנות ואיפה נגור.המון לחץ לגבי הזמן .לגבי האריזה אני יודעת שאפשר להסתדר כי ברגע שיהיה בית אז הכל יסתד מעצמו.לקח לי זמן להבין את זה אבל אני מבינה את זה.אבל המחשבות הללו לא יוצאות מהראש.הלחץ למצוא בית בזמן ,זה רוב המחשבות.אני לא יודעת אם אני מלחיצה את עצמי לחינם אולי כן.אני מדמיינת את עצמי בתוך הבית וכשאני חושבת עליו אני מנסה להרגיש שמחה ואפילו התרגשות למה מחכה לנו.

naty3

New member
טוב, אז ככה....

בחוזה טוב שיהיה סעיף יציאה, כדי שאם משהו לא מסתדר (בעל בית שממש לא מסתדרים איתו וכו'), תוכלו לצאת מהדירה בהתראה של 30 יום (זה מה שמקובל, יש כאלו שמסכמים על 60 יום עם בעל הבית, זה כבר תלוי בכם ובבעה"ב). ממליצה לך להיכנס לפורום יוצאים מהבית ולקרוא שם-יש לא מעט חומר שאת צריכה ללמוד לפי השאלה על סעיף יציאה. כדאי מאוד להתעקש על הסעיף הזה, בעה"ב לא תמיד אוהבים אותו, כי אז הם יצטרכו לחפש אנשים שוב אחרי מס' חודשים ולהתחיל את כל התהליך מהתחלה. איך זה מתקשר ליקום? נניח שחתמת חוזה לשנה עם בעל בית ללא סעיף יציאה ואז מצאת את בית חלומותיך. כדי להשתחרר מחוזה שאין לו סעיף יציאה, תצטרכי לשלם קנס-עלות כל החודשים שנשארו לחוזה. סעיף יציאה זה בעצם פתח מילוט שאת משאירה לעצמך וגם מאותתת ליקום שאת לא "כבולה" לבית הנוכחי, אלא מחכה לבית שאת רוצה וכאשר יגיע, תודיעי לבעה"ב 30 יום לפני שאת יוצאת. מההודעה האחרונה שלך, עולה שאת מבולבלת, תקני אותי אם אני טועה. אני למשל מאחלת לעצמי שתמיד יש לי קורת גג מעל הראש, בין כל האיחולים האחרים. אני גם מוסיפה תודה. האם את משתפת את בעלך בחששות שלך? ביחד איתו יהיה לך קל יותר. את כותבת "אני מנסה להרגיש שמחה"-את צריכה לעשות סוויץ' במחשבה: במקום לנסות להרגיש-פשוט להרגיש. שבי במקום שקט, כבי את הטל' הנייד וחשבי איזה מדהים זה להיות בבית שאת רוצה. הרגישי עד כמה זה כיף. החליפי את המחשבות המלחיצות במחשבות חיוביות כמו "אנו מוצאים בזמן את הבית המתאים לנו" וכו'. לוקח קצת זמן להתרגל לגרש מחשבות שליליות, כי אנו כל כך רגילים אליהם (חדשות, טלויזיה...הפסקתי לצפות בהם (אין לי בכלל ט.ו, מבחירה) ומאז נעשיתי אדם הרבה יותר חיובי.). לחץ לא יוביל אותך לשום מקום. ככל שתילחצי תישארי באותו מקום וזה הרי מה שאת לא רוצה. תחשבי על מה שאת *כן רוצה*. דברים מסתדרים מעצמם, בלי עזרתנו. היקום רואה שאת חושבת מחשבות שליליות ואז הוא אומר לעצמו:"לא מגיע לדארלי לקבל את הבית שהיא רוצה, לפחות לא עכשיו, כל עוד היא חושבת מחשבות שליליות ולחוצה. היא לא רואה את זה, אך היא תקועה באותו מקום". שיהיה המון בהצלחה עם מציאת הבית בזמן :) ואם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול

darly14

New member
תודה

נתי3 תודה על כל הרעיונות אני בטוח אשתמש בהם. ראיתי את התמונות ששלחת לי וזה הזכיר לי לעשות את הקולאז' שרציתי לעשות ונשכח עם כל החיפושים.זה נראה מדהים ועושה חשק לבית!!! שוב תודה.

GMjoy

New member
darly14 יקרה, אני מאחל לך קודם כל בהצלחה!

ובנוסף לכך, אני אשמח שתשתפי בעוד זמן על הצלחת המטרה שלך : ) אבל מה אני אגיד לך אחרי קריאת ההודעות שלך: את מאמינה שכל הליחשושים וההצהרות שלך יביאו לך את הבית או המודעה? זה באמת יהיה משהו כמו לחיות בסרט דמיוני, כי זה מה שמספרים ב"סוד". אבל זה לא עובד ככה, לצערי כל החושבים כך. ההצהרות, החזיונות, הרישומים, הפתקים וכו'... אלה רק הדברים שממחישים לך את הכוונות שלך, לא את מה שיביא לך את מה שאת כותבת שם. בנוסף לזה, את העמקת כל-כך שכבר יש בך פחד להגיד "לא", "לא רוצה" ועוד... שוב - את מאמינה שכל מילה/משפט יביאו לך שליליות לחיים ? זה בגלל שככה אמרו ב"סוד" ? את הרי לא מבינה שלא במודע את, וכל מי שעושה את זה, הופכים את עצם הפחד הזה לבעיה בפני עצמה! תצפי בסרט "YES MAN" - ותראי כמה מצחיק זה נראה מהצד - זו אותה סיטואציה טיפשית. דברים יגיעו לפי התכנית האלוקית, ולא התכנית האישית שלך. הכוונות שלך (המשפטים, החזיונות, הפתקים) הם עוזרים לך להגיע לרמה שאת מאפשרת לעצמך לקבל את מה שאת מבקשת, ולא יותר. ולכן אני מבקש ממך להיות יותר קשובה ללב שלך, ולא למי, מה אמרו. בהצלחה!

darly14

New member
חדשה בפורום

אני חדשה בכל עניין הפורומים ומן הסתם גם בפורום זה.גם לגבי הסוד הכל עוד חדש.קראתי את הספר וראיתי את הסרט אבל מפה ועד ליישם את החוקים אני עדיין רחוקה.לא הייתי פונה לפורום זה לנסות לקבל תשובות אם הייתי מצליחה.אז אם אפשר קצת סובלנות כי לא הכל אני יודעת או הפנמתי. האם אפשר למצוא את הסרט ביוטיוב? אני אשמח לשתף כשנמצא את הבית!

liranush39

New member
אני אומר לך מה אני עשיתי...

תודה לאל, אני כבר מזה שנה וחצי גרה לבד. אני מבינה את הלחץ שלך, א-ב-ל!! תרגישי שיש לך את זה. בתקופה שאני חיפשתי- החלטתי- קבעתי עובדה שאני מוצאת דירה בסכום של X ש"ח, ועם כל הדברים שאני רוצה בה, עם בעלי דירה נוחים, מרווחת, מרוהטת וכ"ו...(סתם זרקתי דוגמאות), במרכז העיר, וכל יום כתבתי מכתב "לדירה"- שאיזה כייף לי לגור בדירה שלי. ותאמיני לי- לא היה שם שום דבר שלילי, פשוט הרגשתי שאני אוטוטו כבר שם. א-ב-ל!!! עשיתי פעולות... הסתכלתי באתרים של דירות, מיקומונים,עיתונים, ועשיתי כל מה שאני יכולה- כדי שזה באמת יהיה איך שאני רוצה. לבסוף מצאתי דירה פחות או יותר כמו שרציתי. שיהיה לך המון בהצלחה. ותתעודדי זה תרגיל מאוד כייפי.

darly14

New member
מכתב-רעיון טוב

אני שמחה לגלות שאפשר למצוא רעיונות שיכולים תמיד לעזור. אני אעשה את זה זה באמת נשמע תרגיל כיפי וגם מה שנתי3 הציעה. המון תודה על כל התרגילים והרעיונות,זה באמת מעודד תודה המון

כשלא תצפי- זה יבוא.

מכירה את המשפט המעצבן הזה? ובכן, זה עובד. רציתי לעזוב את הדירה ששכרתי בצפון, חיפשתי חיפשתי ולא מצאתי משהו במחיר שיהיה לי נוח. פתאום באיזה רגע שהייתי בעבודה ולא היה לי מה לעשות, נכנסתי ללוח, ראיתי מודעה, התקשרתי. אמרתי נראה, מה יש להפסיד. הסתבר שהן רצו או להכניס שותפה או לעזוב, וככה מצאתי דירת 2 וחצי חדרים נחמדה עם 2 שותפות, כיוון שבכלל לא חשבתי עליו, במחיר אפילו זול יותר ממה ששילמתי בצפון. וזה הגיע בדיוק כשכבר אמרתי לעצמי שבמקרה הכי גרוע אשאר שם, למרות שכבר נגמר לי הכסף מהנסיעות. אגב, גם את הדירה בצפון מצאתי כשלא חיפשתי. התקשרתי למודעה, הלכתי, ראיתי וחתמתי. זה מה שנקרא "לשחרר". כשלא תהיי לחוצה על משהו, הוא יבוא. כנראה שהלחץ משדר משהו ליקום. צריך לשחרר.

לנו היה מקרה דומה

היינו צריכים למצוא דיירים במקומנו לדירה. תוך זמן קצר כדי לעבור לבית שאנחנו שוכרים עכשיו. ובגלל הרצון החזק של "מצאנו את הבית המושלם בשבילנו" נורא רצינו שזה יקרה, אבל היו קשיים. כל הזמן היתה לי אינטואיצה שזה יסתדר, אבל היו קשייםמסביב. בסוף אמרנו, יאלה נניח לזה, יסתדר סבבה, לא יסתדר גם סבבה. ואז מצאנו ממש ביום האחרון שיכולנו שוכרים, ולמרות שזה עדיין דרש קצת מאמץ לטפל בקשיים שהיו אמיתים, עכשיו אנחנו גרים בבית שאנחנו מאוד מרוצים ממנו. (אגב גלאל, חייבים לארגן איזה משהו אצלי מתישהו)

darly14

New member
חזרה לאותו מקום

בינתיים היה משהו שרצינו זה לא היה הבית המושלם אבל אמרנו שעם זה נוכל לחיות ואז הדייר שגר שם לא הסכים לצאת לפני אמצע אוגוסט ובעל הבית שלנו רוצה שנצא עד הראשון לאוגוסט ושוב חזרנו לאותו מקום של כלום.והזמן מתקתק אבל אני עושה את כל הפעולות האפשריות:ממשיכה לחפש וגם עם מתווכים כותבת מכתבים לבית חושבת רק חיובי והכי מכל כל הזמן אומרת לעצמי שאנחנו נמצא את הבית שלנו בזמן ונצא בזמן.כשאני מתחילה להרגיש את הלחץ כמו הבוקר אני פשוט מתחילה לארוז ואז אני עסוקה והמחשבות הולכות.בזמן האריזה אני חושבת שאני אורזת לבית שאליו אני אגיע. יש איזה בית שראיתי אבל איחרנו את המועד אבל אני מחכה לנו כי הם עדיין לא חתמו אז הכל פתוח ואולי הבית יחכה לי כמו שאני מחכה לו. אמשיך לעדכן אחר "המירוץ לדירה" שלנו.

Galel

New member
עצות...

ברשותך: על פי עקרונות הסוד: מצד אחד את צריכה "לחשוב חיובי" וכבר אני אסביר מדוע אני שם את זה בסוגריים, ומצד שני את צריכה לשחרר ולהיות פעילה. מה שמקשה עליך לחשוב חיובי כי את מתעסקת כל היום בבעיה שלך ולא רואה פיתרון...אז מה עושים? נתחיל בסיבה שבגללה המילים "לחשוב חיובי" נמצאות בסוגריים: את לא אמורה לחשוב בכלל, את אמורה להרגיש, זה חלק מהגוף והאישיות שלך שזה כל תפקידו - להודיע לך באיזה מצב אנרגטי את: מרגישה טוב, מצב אנרגטי גבוה, מרגישה לא טוב, מצב אנרגטי נמוך - פשוט, לא? אז מה את אמורה לעשות? דבר ראשון, כל העצות שקיבלת מצוינות אחת אחת - תחשבי חיובי, תכתבי מכתבים, ותביאי את עצמך למצב של איזון בינך לבין מה שאת רוצה - תרגישי שיש לך כבר בית ותרגישי את עצמך בתוכו - אם זה נשמע לך כמו פנטזיה - זה בדיוק זה: תפנטזי שאת בתוך הבית. וכשאת עושה את זה, תקפידי להרגיש עם זה טוב, מבפנים, מהבטן, תצחקי, תיהני עם עצמך. ההרגשה הזו יחד עם התמונה של הבית ואת בתוכו צריכות להחזיק יותר מ5-10 דקות רצוף...זה לא מספיק דקה וחצי, יותר מ5 דקות בטוח... אחרי שעשית את זה במשך 5-10 דקות , צאי, וטפלי בבעיה בדיוק כמו שעשית לפני כן - יד 2, תליית מודעות, חיפוש דירות...וכל זה. רק שעכשיו תנסי להיות קשובה לסימנים - אל תחפשי סימנים (וזה קשה לא למצוא סימנים שלא קיימים שם) אבל תהיי קשובה לרגשות - כשזה זה, אז זה זה..אומרים באהבה, וגם כאן זה ככה... וכשזה זה - תעשי את הצעד. דגש נוסף חשוב - חשוב להיות בתנועה, חשוב לעשות כל הזמן..להיות במצב של פעולה...לצאת לחפש, המון אקטיביות של הגוף, המון מפגשים עם אנשים אחרים ודברים דומים. אני לא מקווה - אני בטוח שתצליחי! בהצלחה. גלאל.

darly14

New member
לחשוב חיובי

המון תודה על הכל העצות המועילות.אני באמת אעשה את זה ואשב ואראה את הבית 10 דקות .כרגע המצב קצת לא קל אבל זה מקום טוב להיות בו כשהכל שוב נצבע בצבעים כהים. הבנתי מה שכתבת לגבי "לחשוב חיובי" אבל מה שאני לא מצליחה להבין הוא איך לגרום לעצמי להיות כל הזמן חיובית כי בבסיס של כל אחד ואחד מאיתנו אנו אוהבים לקטר ולרטון. זה ממש ממש עבודה לחשוב כל הזמן חיובי כשיש לך גרזן של זמן מעל הראש כל הזמן.(אני לא הכי טובה בניסוח מקווה שהבנת למה אני מתכוונת) אבל שוב אני עושה הכל לפעמים גם לי יש נפילות ומעידות של עצבות ייאוש והרבה לחץ. אבל אני לוקחת את כל מה שנכתב פה בימים האחרונים ומיישמת כל הזמן. תודה שוב על כל עצות.

Galel

New member
שוב...

המטרה היא לא "לחשוב חיובי" אלא להרגיש חיובי - וזה הרבה יותר קל... תנסי סרטים מצחיקים ביוטיוב, או מוזיקה כיפית...ואז, כשאת בהרגשה הכיפית (הרגשה קודם, מיקוד אחכ), תתמקדי בבית שלך ובהרגשה הטובה שהוא עושה/יעשה לך (יעשה לך, אבל תחשבי על זה כעל עושה לך). ספרי איך הלך :) גלאל.

למעלה