מחלת מנייר

הking

New member
מחלת מנייר

הייתי מעוניין לדעת לגבי טיפול של מחלת מנייר [סחרחורת הנמשכת כ-4 שעות כמעט כל יום ]במשך שנה הטיפול שניתן הוא הזרקה של חומר להמית את האוזן רציתי לדעת אם טיפול של רפואה סינית תוכל לעזור ואם יש נשים שטופלו במחלה כזאת.

איילה27

New member
עברתי את זה

כסובלת ממחלת מנייר עברתי את הטיפול של 6 הזרקות לאוזן בשנה שעברה ומאז אן לי התקפים ואני מקווה שלא יהיו. ניסיתי דיקור סיני ניסיתי טיפול הומופטי ושום דבר לא עזר.עד שהציעו לי לעבור את ההזרקות ומאז באמת אני מרגישה חדשה

n97

New member
הזרקות - שאלה לאיילת

האם היו לך תופעות לוואי מהזריקות (איבוד שמיעה או משהו אחר) ? כמו כן אשמח לדעת היכן עברת את הטיפול . תודה

איילה27

New member
לn97

היי לא היו לי תופעות לוואי הרופאים מזהירים מפגיעה בשמיעה אבל למזלי אצלי הכל בסדר את הטיפול עברתי בבית חולים תל השומר על חשבון הקופה מכבי אשמח לעזור

avishagush1

New member
התייעצות

שלום לך אילת, אני סובלת מאוד מהמנייר כ-7 ועברתי מספר טיפולים בשנתיים האחרונות - קונבנציונאליים והומפאטיים והרעש רק החריף ויש חוסר שיווי משקל,ירידת בשמיעה . אשמח לקבל את הטלפון שלך על מנת להתייעץ איתך לגבי טיפול ההזרקות שעברת- מי הרופא המטפל והפרוצדורה להגיע אליו. אעדיף לשוחח איתך בכל אופן-כיוון שאני גולשת מעט באינטרנט. בברכה לידיה

avishagush1

New member
מצטערת לא הצלחתי לקרוא את המסר שלך

שלום, מצטערת לא הצלחתי לקרוא את המסר שלך אשמח אם תשלחי לי למייל את ההודעה, אבישג

rrrrrrrrrr2

New member
מחכה לתשובה

לאיילה 27 שלום רב !!! מה שלומך כיום,בתקוה שאת עדיין ברמיסיה מלאה בגין ההזרקות שקבלת. כסובל כ - 3 שנים מהסחרחורות,איבוד שיוי משקל,ודופק מאוץ באוזן. אבקש לקבל ממך פרוט יותר מקיף,ממה את הכי סבלת,מי הרופא שהציע לך את ההזרקות שם התרופה של ההזרקה,באיזו צורה היא נעשת,ובאיזו תדירות וזמן הם נעשות לידעתי ומהסבר שקבלתי מהרופא נאמר לי כי ישנה אפשרות לחסל את האוזן ע"י הזרקה שגם לא מבטיחה שהרעשים באוזן לא יחזרו ( לגבי הסחרחורת התשובה שלא, לא בטוח ) לאור זאת תשובתך חשובה לי מאד להמשך הטיפול בכדי להקל על סבלי מחכה בהקדם לתשובתך תודה מראש ושבת שלום אלי

למעלה