מחפשת אם פונדקאית :)

מחפשת אם פונדקאית :)

אני אשמח לעזרתכם/ן. אני מחפשת פונדקאית אני אשמח אם תוכלו לכתוב לי למייל [email protected] ולשלוח לי את כתובת המייל שלכם/ן ואשלח לכם/ן את הבקשה שלי בקובץ מצורף בכדי שמי שירצה לעזור ולשלוח למכותבים שלו בנפרד אז אשמח מאוד. אני בטוחה שהמכתב שלי יגיע לכתובת הנכונה. תודה אור ואהבה משנה מזל שלום, אני בת 36 ומזה 10 שנים נשואה לבן זוג מקסים. זה 9 שנים שאנחנו מנסים להביא ילד לעולם, נסיונות אלו כללו מספר הריונות שלצערנו הסתיימו מבעוד מועד. מבחינה רפואית, אין באפשרותי לעבור עוד נסיונות להרות. בצר לנו, החלטנו לחפש אם פונדקאית נחמדה, ישרה ופורייה שתעזור לנו להגשים את החלום ולהפוך אותנו להורים מאושרים. החוק קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים .החוק במדינת ישראל קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים: • עליה להיות בגילאי 38-23 . • יהודיה . • אם חד הורית/ רווקה/ גרושה לילד אחד ומקסימום ארבעה . • הלידה האחרונה היתה לפני שנה לפחות . • הפונדקאית המיועדת לא עברה שני ניתוחים קיסריים . • תושבת הארץ מעל 3 שנים. אני פונה לכל אחד ואחת מכן לנסות ולעזור לנו. אולי אתם מכירים מישהי שהיא פונדקאית/ שיכולה להיות פונדקאית? אולי יש לכם מכר שיכול לבדוק ולשאול? אנא עזרו לנו למצוא מישהי שתעזור גם לנו להגשים את חלומנו לאחוז בתינוק. מספר פרטים טכניים: 1. קיבלנו את אישור משרד הבריאות לעבור תהליך פונדקאות . 2. מדובר בתשלום ראוי מצידנו לפונדקאית . 3. מדובר בתהליך חוקי שעובר אישור ועדה של משרד הבריאות ובפיקוחה . 4. הרופא המטפל הינו מומחה בעל שם . 5. הטיפול מתבצע בבית חולים מסודר, תחת פיקוח רפואי מלא . אשמח לקבל פניות למייל- [email protected] תודה

בכיף אחותי למה לא ?

אני ראפר מובטל מבת ים. כבר לא עושה סמים כמו פעם. השלמתי בגרות בכלא. תמצאי אם פונדקאית אני יביא בה בכיף ! גונגו.

סבבה אחותי !

רק שהיא תתקלח לפני שתשלחי אותה אצלי וגם 500 שקל ממש יעזרו לי למה המחירים של האקסטות בשמים מאז שזאביק בכלא. שיהיה לך רק טוב אחותי ושתמצאי פונדקאית יפה למה תביאי אחת מכוערת אני לא מתחיב שאני יצליח לבצע כמו שצריך. גם כדאי שתתקלח לפני שהיא באה למה אצלי ניתקו את המים בשבוע שעבר בגלל חוב ואני מתקלח בלילה בגינה מול הממטרות-בגלל זה אני קצת מצונן עכשיו.

סויה 1

New member
גונגו אח שלו...

למה אתה שונא
?

../images/Emo84.gif ../images/Emo84.gif שרמוטה !

העליבה את גונגו ! גונגו מאוד עצוב גונגו רגיש גונגו כמעט נשבר גונגו התגבר גונגו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחקקקק טפו עליך ! על
המון היום ! גונגו אוהב סויה !

סויה 1

New member
למה ../images/Emo84.gif../images/Emo84.gif...

לא אוהבת ומעליבה את גונגו? אני חושבת שגונגו חמוד ומוכשר... גונגו יקירי תשתה הרבה מים...חם ואתה יורק הרבה על ביציות...שלא תתייבש לנו חס וחלילה. סויה גם אוהבת את גונגו.

TAINTED SAINT

New member
סויה אהובתי,את בטוחה שאת רוצה לדעת ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif

נראה לי שהסקסית הביאה לנו חבר משפחה חדש ורב כשרון שהותיר אף אותי פעור פה
תתחברי עכשיו במסנג'ר או באיסיקיו,ולטובתך אל תאשרי כרגע אף בקשת אישור לפני שתדברי אתי
רוצה דוגמה למה שגונגו עושה כשהוא לא כאן
אצרף לך לינקים ובתנאי שתתישבי קודם ואם יש לך סיגריה או כוס שתיה ביד אני ממליץ לך להניח אותם רחוק ממך לפני שתלחצי על הלינקים.......... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=186&msgid=102651087 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=186&msgid=102654083 תתחברי או
TAINTED SAINT

SINFULLY SEXY

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif../images/Emo111.gif

למעלה