מחפשת בחור רציני לקשר חם ולוהט

liani

New member
מחפשת בחור רציני לקשר חם ולוהט

הי אני בת 22 מאיזור המרכז , לא מזמן נפרדתי מחבר שלי כי הוא לא אהב את חברה שלי במיטה, ומחפשת מישהו להיות איתו, שיהיה בחור נחמד , נראה טוב , עם שכל על הכתפיים ועם קצת מזומנים... אני נראית טוב, 180, מלאה איפה שצריך (C) , ומה עוד? ,,,, אם אתה מעוניין ומתאים צור קשר או השאר הודעה בפורום

rhinof

New member
משהו בין מצב הזיתי לפנטזיה בלתי נגמרת

ואו תשמעי חייב לציין שאת נשמעת ממש יותר מדי טוב בכדי להיות משהו בין מצב הזיתי לפנטזיה בלתי נגמרת

lsta81

New member
יש לי מה להציע....

אני וחברתי בת ה-18 מחפשים שותפה. רצינית בלבד!!! כמובן.. שתהיי רצינית בלבד לעניין... ראש טוב... והמון פתיחות... כי לחברה שלי...וכמובן לי... בא כל החודש...!!! :)

guyguyguy

New member
מעוניין אך ללא מזומן !!

היי נשמעת מעניינת גם עם החברה במיטה אבל למה להפוך את זה למקצוע ?? נראה נהדר שבאמת לא חסר לי אך סתם לשם הגיוון !!! עם בא לך צרי קשר ב-MAIL

espi

New member
too good to be true

שלום לך רציתי לומר שהסיפור שלך נשמע ממש מפוברק. האישה שבחלומו הכי ורוד של כל גבר מחפשת גברים בפורום? אם את באמת מי שאת טוענת שאת - צרי איתי קשר... נראה אם את את, או לא

bauer71

New member
התחלות חדשות

היי אשמח אם תיצרי איתי קשר שמי אורןבן 29 מרמת גן 175 מתעסק בנדל``ן ניראה טוב 054279028

oasis42431

New member
הכרות

הי מעונין להכיר אותך בן 20 נתניה חייל 191 שער שחור קצר עינים חומות מלא טיפה תקשרי או תשאירי מספר ביי 054-536523

BERUCH

New member
איך אפשר לפגוש אותך?

שלום קוראים לי ברוך אני בן 28 גר בכפר סבא אני מעונין בחברה לקשר רציני.אני מעונין ליצור איתך קשר שלך ברוך.

itzik_

New member
מכתב אישי

אם את נראית טוב ובעלת אנרגיה ודימיון גבר בן 24 בעל הופעה נאה גבוה וספנטני יכול להגשים לך את רצונתך ויפתיע אותך...... את השאר תשאירי לדייט צרי קשר תשלחי את מספר הטלפון לאיימיל

למעלה