מחפשת המלצה לנוירולוג ונוירוכירורג -ראש

• פותח הנושא brum
  • פורסם בתאריך

brum

New member
מחפשת המלצה לנוירולוג ונוירוכירורג -ראש

ותיקה כאן בתפוז (ילדים עם עיכוב התפתחותי שהתברר לאחר שנים כאוטיזם + בעיות אחרות, גם מנהלת שנים קומונה בנושא), אבל אני פה בשביל לקבל המלצות בשביל בתי הבכורה (17), שהתגלו אצלה ממצאים ב-MRI מח, עקב חקירת מקור רעידות בידיים.
יש לי תור לנוירוכירורג באיכלוב בעוד כשבועיים ותור לנוירולוג מומחה (דרך קופ"ח) רק בחודש יוני.
אז דבר ראשון - קשה מאוד לחכות עד יוני בשביל לדעת מה אומרים הממצאים ומה הדרך לטפל בהם, אם בכלל (וסיכונים) ודבר שני, אני מאוד רוצה חוות דעת שנייה, בשביל להיות בטוחה באבחון והמלצות לטיפול
גם יש עניין של זמן כי היא רוצה להיות בשירות צבאי (כרגע היא בפטור ופתחנו מסלול בקשה להתנדבות אך ללא הסברים ברורים יהיה קשה לדעת מה לעשות ומתי לגייס אותה)

אשמח לשמוע לא רק על המלצות על המקצועיות של הד"ר, אלא גם אם זה רופא בעלי יחסי אנוש תקינים (מנסיוני - דבר שקשה למצוא אצל נוירולוגים ותיקים)

בתודה מראש

אוליביה

שלום לך

אין שקט...

אל מי קבעו לך תורים? אולי אם תרשמי את שם הרופאים, גולשים ידעו לתת חוות דעת...
לרופא שקבעו לך תור לחודש יוני, אפשר אולי להתקשר למרפאה, או אולי, לבקש מהרופא שהפנה אתכם, לנסות להתערב, או לפנות לפניות הציבור של הקופה ולהקדים אן התור...
בכל מקרה, הרבה הרבה בריאות!

brum

New member
תודה על ההתייחסות

אני בכל מקרה ארצה חוות דעת שנייה.
תודה על הרעיונות להקדמת התור, אנסה אותן.
באיכלוב נראה את הנוירוכירורג ד"ר קונסטנטיני (נדמה לי שהוא ראש המחלקה) והנוירולוג, שיש לו התמחות בהפרעות תנועה הוא ד"ר רוטשטיין.

על קונסטנטיני שמעתי רק דברים טובים

יש שם באיכילוב, גם את ד"ר ליאנה בני, שגם עליה שמעתי טובות....
נוירוכירוג נוסף ששמעתי עליו, הוא ד"ר מיכוביץ מנהל היחידה לנוירוכירוגיה, בשניידר.
לא מכירה את ד"ר רוטשטיין, מקווה שתקבלי תגובות נוספות.

מטילדה11

New member
בד"כ סמויה אבל מכירה את הרופאים

אכן קונסטנטיני נהדר.
אנחנו מטופלים כר הרבה שנים בתל השומר יש מערך ניורואונקולוגי מדהים. כולל הנורוכירורג ד"ר פלדמן.
&nbsp
מה פירוש ממצאים ?
&nbsp
אם את רוצה בדיקה מיידית אפשר לגשת למיון אם הדיסק והפיענוח ....

brum

New member
תגובה באיחור - תודה

פגשתי את ד"ר רוטשטיין, אדם נחמד מאוד וסבלני, הסתכל רבות בדיסק ה-MRI עד שהחליט שמה שיש לה שם אינו סיבה לדאגה, אבל התחמק מלתת לנו תשובה מה זה אומר.
על בעיית הרעידות שלה רק אמר שזה משהו שאין לו פתרון והוא לא סימן למחלה כלשהי אבל הוא כן ילך ויחמיר עם השנים

למעלה