מחפשת כרזות- מתקופת הפלמ"ח

מחפשת כרזות- מתקופת הפלמ"ח

שלום לכולם אני מחפשת רכזות - לא תמונות, מתקופת הפלמ"ח (כבר היינו השבוע במוזיאון) לצורך השראה לעבוצה של הבתש לי בלימודי תקשורת חזותית- לא מוצאת באף מאגר של קום המדינה. מי יכול להפנות אותי לאיזה ארכיון שיסייע ? תודה

בארכיון הציוני

אני חושבת ששווה לבדוק שם, הארכיון הזה פשוט מדהים !!!! ממוקם בסמוך לבינייני האומה בירושלים.

עוד רעיון

נסי לשאול בפורום טיולים בארץ ומורי דרך, אולי מישהו שם יוכל לסייע.

יש לי את שני הורי שהם מהפלמ"ח

היא מחפשת כרזות לצורך השראה קבלנו משהו מצויין בפורם נוסטלגיה המון תודות לך.

הבנתי

לכן הפנתי אותך אליהם, כי יתכן והם יודעים היכן למצוא מאגרים כאלו או אנשים מיוחדים שיש בידהם דברים כאלו. לא כל מי שהיה שותף בהכרח יש בידיו מוצגים מהתקופה, למרות שהסיפורים והזכרונות יקרים מזהב

תודה ענקית../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

מה קרה שאינך מטיילת השבת?

בשמחה ../images/Emo13.gif

שבת בבית לשם שינוי, גם זה טוב ומוערך ( כל עוד זה לא נעשה בכפייה = קיץ). שבוע שעבר הייתי בטיול מקסים בכרמל, הלכנו מהמוחרקה במזרח עד כרם מהרל במערב, הליכה של כ - 17 ק"מ בנוף משגע !!!! שבוע הבא מתבשל בינתיים. מעבר לזה התפטרתי מעבודתי ( לתשומת ליבכם , הצעות יתקבלו בברכה
) וראשון הבא אני עולה לשבוע - שבועיים לירושלים לעבודה זמנית בשילוב עם הרבה ביקורי חברים ומשפחה , איזה כיף, אני כל כך אוהבת את ירושלים
זהו בערך, ככה נראה החורף שלי, בתנועה
ואם כבר בריכולים עסקינן, אז רציתי לספר שאני עושה בימים אלו קורס קונדיטוריה, איזה כיף, כך שבאמת לא משתעממת

איזה יופי. היכן הקורס?

אני עברתי קורס בתדמור- מאוד אוהבת לאפות מכירה את אתר סודות האפייה של קרין גורן היא מדהימה בעני. באיזה תחום עבודה את מחפשת? אני פרשתי מהוראה אחרח 25 שנה ערגע אני מתנדבת יום בשבוע ולומדת

אורן גירון זה פרטי?

גם אני למדתי בהרצליה. היכן זה מתקיים כמה פגישות. עלות? אילו מקצועות את יכולה ללמד? (אני רצינית)

למעלה