מחפשת מישהי שעברה חוויה דומה

maiodo

New member
מחפשת מישהי שעברה חוויה דומה

חברה שלי ובן זוגה היו יחד מגיל 17. לאחר 10 שנות חברות נישאו, ממש לפני כמה חודשים.
היתה להם זוגיות מדהימה ואוהבת, ממש שני חצאים של שלם.
מסיבה לא ברורה כמה חודשים אחרי החתונה הבחור פשוט עזב, משום מקום.
כרגע הבחורה מתקשה להתאושש, היא מתקשה למצוא את עצמה בלעדיו.
אני לא רוצה להרחיב בסיפור כי אני לא רוצה שזהותם תיחשף
חשבתי אולי למצוא מישהי שעברה חוויה דומה ולהפגיש ביניהם, מכיון שלי קשה מאד לעזור לה כרגע
האם מישהו פה חווה משהו דומה או מכיר מישהו או משהי שהתמודדו עם פרידה כה קשה ומוכן לתת עצה מנסיונו או ניסיונה?
אודה לכל עזרה.
תודה

דף חדש4

New member
משום מקום? שני חצאים של אותו שלם?

אני יכולה לתאר מצב שגבר קם ועוזב מיד אחרי הנשואין כיוון שקשה לו להתחייב שזה הקשר לכל חייו והנשואין מכריחים אותו להתמודד עם השאלה הזו. לגבי - משום מקום- זה לא היה משום מקום. מן הסתם ה"משום מקום " הזה מעיד על חוסר מודעות של שניהם אולי- לכך שלא היה סגור על עצמו ונסחף למקום שלא יכול או לא רצה להיות בו. זה גם מעיד על חוסר מודעות לקשיים או אי התאמות שהיו בקשר ושבחרו להתכחש להם לכן- זוגיות מדהימה, שני חצאים של אותו שלם? כנראה שלא. ואגב- בקשר הכי טוב והכי בריא- אין כזה דבר שני חצאים של אותו שלם. כל אחד צריך להיות שלם בפני עצמו. פה אולי עקב האכילס של הקשר ביניהם- בצפיות המוגזמות להשלים זה את זו באופן מושלם. בקצור- כואב, אבל החברה שלך תצטרך לצאת למסע ארוך של גלוי עצמי וללמוד לבטוח שוב בעצמה ובבן הזוג הבא שיהיה לה. ואולי הם עוד יחזרו עם לווי של טפול זוגי? לא מן הנמנע...

maiodo

New member
כן ידעתי שזה יעלה

אבל זו האמת... זה בדיוק מה שקרה ממש ככה כמו שסיפרתי את זה.
וציינת נכון שיכול להיות שזו היתה חלק מהבעיה. אבל הבחור לא העלה שום בעיה כמעט עד אותו הרגע שקם ועזב.

אין סיכוי לחזור, הבחור פשוט הפסיק לאהוב. אני לא רוצה לנתח בשקל אבל לפי דעתי הוא עבר איזשהי חוויה עם עצמו שפשוט סיבבה לו קצת את הראש. גם היום הוא לא אותו בן אדם שהיה, משהו בו נעלם... זה מסובך להסבחר באמת.

אני מחפשת מישהי שעברה משבר בסדר גודל כזה, עם פרמטרים דומים, כי חברה שלי באמת צריכה תמיכה אבל אני מרגישה שכל מה שאני אומרת לא מספיק טוב....

maiodo

New member
ואגב- שאלה

איך יוצאים 'למסע ארוך של גילוי עצמי'?
הבחורה מתקשה לקום, לא מעוניינת לעבוד, לא מעוניינת לשכור דירה.
היא אמנם לא צעירה אבל תחשבי שהיא מעולם לא נאלצה להתמודד עם הדברים האלו בזכות עצמי מכיוון שתמיד היתה בזוג. איך מתחילים? מי יכול לעזור?

28 זה "לא צעירה"???

maiodo

New member
הכוונה היא

שהיא לא בת 21-22 אחרי צבא
שבגיל כזה באמת הגיוני לחשוש מלשכור דירה, לעזוב את ההורים וכו.

בשנת 2013 בחורה בגיל 28 כבר צריכה להתנסות בחוויות כאלה. פשוט שאתה בקשר זוגי מגיל העשרה אתה פוסח את כל הניסיון הזה
זו הכוונה

הבנתי. תודה על ההבהרה.

אני מאוד מזדהה איתה... אבל אני לא "מישהי".

וחוץ מזה, נסיון החיים שלי עשיר כל כך, שגם דברים שלא עשיתי לגמרי לבד, אני מסוגל היום לעשות לבד.

היכן ההורים של אותה חברה?
האמא לא יכולה לעזור ולהדריך?
האבא?

דף חדש4

New member
פסיכולוג,חברים טובים

פסיכולוג וחברים טובים ותמיכה של המשפחה יכולים לעזור. אי אפשר להוציא אותה מהמשבר מהר. זה יקח זמן. זה תהליך. לא צריך להבהל.

לפעמים

גם פרידות שלא קורות כך סתם הן מאוד קשות ...
מסכימה עם מי שכתב שעזרה מקצועית בהחלט מבורכת.

למעלה