מחפשת שותפה לחדר לאילת

מחפשת שותפה לחדר לאילת

היי לכולכן אז ככה עדיין לא הצלחתי להשיג שותפה לחדר בנופש באילת פשוט אני מגיעה לשם לבד והחרים הם רק לבנות שמגיעות בחברותה כך לפחות נאמר לי בטלפון אז מי שרוצה להצטרף אשמח בי בנתיים

לפי היופי החצוני שלי תחליטי אם ....

לפי היופי החצוני שלי תחליטי אם להיות איתי בחדר או לא ?? ומה אחר כך ?? להתפשט ?? ומה אחר כך ?? לשכב ?? ומה אחר כך נעבור לגור ביחד ?? ומה אחר כך ????? מה קורה בנות בסך הכל רציתי שותפה לחדר בשביל מה התמונההההההההההה ?? יש לי רעיון נצא לנופש ואני אביא פוסטר שלי ונוכל להדביק אותו בחדר

a n a t i 3 3

New member
מקווה שהבנת שזה נכתב בצחוק../images/Emo3.gif

אז מתי עוברות לגור ביחד

תלוי באיזה איזור ....

תלוי באיזה איזור את גרה ??? הכנסה שלך ?? האם תוכלי לכלכל את שתינו ?? האם ביתך הור בית קרקע או על קומות ?? האם יש בריכה ?? כמה חדרים ? את מכינה אוכל טעים ?? את מפנקת ??

a n a t i 3 3

New member
חם... חם... מתחמם.... ../images/Emo66.gif

תלוי באיזה איזור את גרה ??? אזור מיייעולה
הכנסה שלך ?? לא רעה בכלל
האם תוכלי לכלכל את שתינו ?? יותר מאמינה שאצליח לקלקל את שתינו... אבל גם בכף זה יסתדר
האם ביתך הור בית קרקע או על קומות ?? קרקע
האם יש בריכה ?? בחיי שהיתה... אבל נהייה בה פנצ'ר
כמה חדרים ? כולל המלונה?
את מכינה אוכל טעים ?? מאודדדדדדדד, בשלנית!
את מפנקת ?? לא מגלה
אז

לקלקל אותי ?? שמו שמיים

לקלקל אותייייייייי ?? האמנםםםםםםם ?? שמו שמיים , רעמים וברקים , צדיקה שכמותי ,מדוע תרצי לעשות זאת ?? עכשיו דברים מתחילים להסתדר , עשיתי אחד ועוד אחד אז ככה , מי פינצ'ר את הבריכה ??
האם היו בה מים בשעה שהיא פוצ'רה ?? ואם כן האם אלו היו מיי קישון , או מי כנרת ?? מה כמות הכלור שהיתה מעל הקו האדום או מתחת ?? ובקשר לקווים האדומים שלך אה ?? והשאלה המרכזית איפה את היית בשעה שכל זה קרהההההההההההה ?? במקרה הנ"ל שום ייצוג משפטי לא יעזור לך ,אני מבינה שאת גרה בבית במלונה על הקרקע { טוב , האמת שלא שמעתי על מלונה בקומות } איפה המלונה נמצאת ?באיזור תל אביב ? צפון תל אביב ? אני מקווה שאת לא מבשלת רק עצמות אלא גם בשר , האם אני אוכל לאשר זאת בעצמי ?? { בקשר לבשר לא לעצמות } אני צריכה להביא איתי קולר ?? { לקלקל אותי רצית אה ?? תמימה שכמותי
} מישהו יוצא איתך לעשות פיפי לפעמים ? { את יודעת שמשתינים בבית על השטיח זה עושה ריח ........ אבל תמורת תשלום נאה , ומכובד אני מוכנה
להוציא אותך } ולשאלה המרכזית איפה את היית שכל זה קרההההההההההההה ??

a n a t i 3 3

New member
../images/Emo6.gifאת גנובהההההההה../images/Emo70.gif

לא יכולה עליך.... ניצחת, אני באה איתך לאילת

תגובתי אלייך ../images/Emo13.gif

אז ככה ראשית אני שמחה שאת החלטת להצטרף אליי ואף ציינת זאת שאמרת "אני באה איתך אילת" ולא "אני יורדת .... " שכן המשפט השני היה גורר אחריו דיון פילוסופי ואף שאלות שלא ניתן להמנע מלשאול אותן למשל : מתי את יורדת ?? עם מי ? האם תהית פעם האם ההרגשה של לרדת היא כמו ההרגשה של לעלות ?? או להיפך ?? האם תהית פעם האם העולים גם יורדים ? מה שעולה תמיד יורד - זה בדוק { פיזיקה } האם מה שיורד תמיד עולה ? אך למזלנו נמנת מלהציג את השאלה בצורתה השנייה { תיזכור קטן " אני יורדת .... } ולכן לא אפתח דיון פילוסופי ודפנהל'ה חשבה שאנחנו מנסות להכיר אחת את השנייה
היא אינה מבינה כי מטרתנו נעלה מכך , נישגבת מבינתו של האדם מטרה אחת שטמונה לא רק במשפט הקצרצר הזה "אני יורדת ...." כי אם בנקודות שממשיכות אותו . ולך ענתי יקרתי אשמח להיות איתך בקשר בפרטי שלי [email protected] ביי בנתיים

יקירה, הכאבת לי בעיניים../images/Emo10.gif

אני מבקשת, הפורום הוא לא צ'אט- בואו נשמור את מה שצריך לשמור למסרים האישיים ונפתח בפורום דיונים לתפארת.
תודה. דפנה הרשקו. בים, באויר וביבשה- זו דפנה
.

למעלה