מחפשת

• פותח הנושא li.g
  • פורסם בתאריך

li.g

New member
מחפשת ../images/Emo24.gif

לכל האמהות הרווקות, אני בת 28 ואם לתינוק בן 6 חודשים משגע, אך להכיר גברים קשה. היום כשאני יוצאת לרחוב זה עם תינוק ומי יתחיל עם אמא שבטוחים שבבית מחכה לה בחיר ליבה? איפה יוצאים ומכירים? מחפשת מישהו לחלוק איתו את החיים ואת משוש חיי, לספר לו מה עובר עליי ויידע מה אני צריכה ביום עצוב וכשאני צריכה חיבוק שייתן. איפה הגברים האלו???????

ophra

New member
ברוכה הבאה ....

WELLCOME TO THE CLUB
אכן לא קלה הדרך למצוא את פרק ב´ של החיים (או ג´.....) בטח לא עם תינוק בעגלה.... אבל - אל יאוש! יש כאן כמה שמצאו... אולי הן יוכלו לספר... בינתיים תהני מגידולו של שחר וברוכה הבאה עפ

li.g

New member
לפעמים ../images/Emo7.gif

אני מרשה לעצמי קצת לבכות בכל זאת מרגישה בודדה למרות כל האנשים סביבי. מישהו כאן מכיר את ההרגשה הזו?

li.g

New member
לחגית

גם לך מגיע
אם אנחנו כבר מדברות, מה את עושה במצב כזה? בת כמה ובן/בת כמה הילד/ה? את יוצאת, מכירה גברים? ואם כן, איפה?

שְוַואְיֶה שWיֶה ../images/Emo13.gif

בן חצי שנה? מתוק אחד ! תיהני ממנו , הוא שלך לבד בינתיים
. נכון , את עדיין צעירונת עם דם סוער ולב דואב אבל בסך הכל את ממש ממש קרובה ללידה שלו. תרגיעי את עצמך , את גופך מהחוויה הענקית של הלידה ,לפני שאת רוצה להיכנס לחוויה רגשית כל כך גדולה נוספת. ובשביל להכיר ולבלות , שזה בהחלט מגיע לך , צאי לך בערבים , למקומות בילוי מקובלים , לבד או עם חברות , ושם לבטח תוכלי להכיר מישהו שיכיר אותך כמו שאת "את" ולא כ"אמא". אם לא כבנזוג "משוש חייך" לפחות מישהולבלות איתו ולצאת קצת מארבעת הקירות. ביננו , כמה גברים פוטנציאלים להכרה מסתובבים כבר בשעות הבוקר/אחה"צ ברחוב כשאת מטיילת עם התינוק? משוש חייך (הבוגר ) יכול כמובן להפציע מהרקיע הוירטואלי. יש המון מקומות להיכרויות באינטרנט , שבהם יש אנשים בכל גיל , איכויים יותר או פחות , כמו בחיים בחוץ. ההבדל הוא שכך לומדים להכיר קודם יותר את ה"אני" הפנימי שלך ורק אחר כך כמה את אמא או כמה את חתיכה ויפה. שזה יכול בהחלט להיות ייתרון
. אז תבכי , כן כן מותר , גם אנחנו (אני לפחות) נזכרת מדי פעם בלבד שלי ובוכה , אולי מגעגוע למה שהיה , אולי לגעגוע למה שיהיה , אבל משוועת למשו שאין. ובבוקר , תחייכי אליו , אל הגור הקטן שלך , קחי אותו לטיולים שלו בחוץ , כי כשאת איתו , את צריכה להיות רק איתו ולא "לחפש" אחרים. ואם ייצא , ייצא במקרה , מה טוב . ברוכה הבאה , נשמח לשמוח ביחד איתך מכל חוויה חדשה עם הילדון או עם הבחיר לב
שיבוא.

li.g

New member
לאביגיל ../images/Emo51.gif

העלית לי חיוך אני יודעת כמה הילד זקוק לי אבל בשעות הערב כשהולך לישון ונשארת לבד מול המחשב מרגישים את הלבד.

למעלה