מחפש ברית להצטרף אליה.. יש הצעות?

eric971

New member
נלחמנו אחד בשני בעבר... אני לא משתף פעולה עם

האויב..... יש עוד הצעות? מישהוא אמין? ולא שקוראים לו אמין...

hen1xc

New member
פשששששש

האויב טעות מספר 1 בשרת הזה וטעות איומה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lidor747

New member
ואואואו מישהו קיבל ביצים כי אמיר אוחז לו את ה

היד** הא? חחחח

hen1xc

New member
חחחח עוד חייל של יוגב

מזה יוגב אתה מגייס אנשים ולא ידעתי איך תיקראו לעצמם.. המוסד.. לאנשים מוגבלים

Yogev1982

New member
תגיד לי אתה מעיז לדבר בכלל ?

אני הייתי מכניס את ראש הבת יעני שלי לחול במקומך להבדיל ממך לידור היה מנהל לכל דבר באיחוד היה שותף בכל החלטה גדולה, כולל ההחלטות לחסל אותך כל פעם מחדש ואתה מה ? חוץ מסחבה של אמיר ? יאללה אל תענה בכלל תחסוך לשנינו את הפאדיחות

hen1xc

New member
סחבה יוגב?

היה שותף
ואוווווווווו איחוד של זקנות היה שותף נתתם לו כאילו לקבוע כי הוא עשה לכם את רוב העבודה חוץ מזה הוא חייל שלך לכל דבר טוראי לידור הימתח להקשב ! 2..3..(אתם יודעים מהי המילה חח)

עמי1986

New member
../images/Emo6.gif

תאכלס יוגב כולם יודעים שהוא צודק לידור עשה לכם את מרבית העבודה היית חייב לתת לו כמה פירורים.

lidor747

New member
חח עם חן זה הפוך?

חן לא קיבל אתמול מדינות מאמיר?? ולגבי שאר הדברים אין ממש טעם להגיב כי בזמן שאני הייתי שותף להחלטות מסויימות אתם הייתם אלה שחיו איתם חח

hen1xc

New member
בטח קיבלתי

מדינות בכוח 1M כדי שיהיה ממה להתחיל אתה יודע אם מדינות התחלתיות של 1M אתה קורא כאילו זה רווח נאה על מה שעשיתי תיכף תגיד שאם הוא משנה לי סיסמה אז אני קיבלתי את אות הגבורה אל תשאל חחחחחחחחחחח נסה משהו אחר לידור..

Yogev1982

New member
אם היה פה דיון ברמה ענינית

אז הייתי מזכיר לך את הימים שהטמבל מעלייך היה עושה 30-40 הצבאות באו"ם בשביל אליסף רק כדי ללקק קצת חום.... אבל אז תגיד שזה היסטוריה אז הייתי מביא לך לוג משיחה פרטית של חן מלפניי יומיים שלושה little hen says: אני לא מחליט כלום הכל עובר דרך אמיר ! דברו כבר במסרים או משהו כזה יאלה יש לי עוד מה לעשות אבל אין פה דיון ענייני אז נמנע מזה

hen1xc

New member
אה מהחייל שלך... אסף

אני לא מחליט על הסכם שלום עם האיחוד על דעת עצמי זה כאילו שישראל תעשה הסכם שלום עם אירן ועדיין אירן תהיה אנטישמית חוץ מזה למה לי להיכנס לכל הסיבוכים איתך פעם ככה פעם ככה שאמיר יאכל את כל השטויות שלכם הרי אסף לא באמת רצה להיכנס אלינו נכון יוגב?

Yogev1982

New member
../images/Emo243.gif אתה פשוט לא שווה התייחסות

משווה את ה"אוייבים" שלך במשחק (יהודים להזכירך אם שכחת מה זה) לאיראנים אנטישמים, אז זה מה שנקרא REST MY CASE (לא שזה פעם ראשונה כבר רמזת פה בעבר על "מזרח אירופה" ואחרי זה ניסית להתחמק מזה באיזה שקר)

hen1xc

New member
טעות בניסוח

הניסוח היותר מדויק זה חתול ועכבר אמרתי לכם שאתם אנשים קטנים רק אנשים קטנים מתרכזים בטפל ולא בעיקר

Yogev1982

New member
כפי שאמרתי היחס שלי אלייך נגמר

זה התנסחות שלא מקובלת בבית סיפרי אם אתה מספיק טמבל בשביל להגיד דברים כאלה (שוב, לא בפעם הראשונה !!!!) אז כנראה שזה מה שאתה חושב באמת בקיצור תמשיך להתווכח עם כל השאר IM OUT

hen1xc

New member
למה בפורום אתה מתייפייף

הרבה פעמים מחקת לי תגובות בפורום וגם חמת אותי על שפה מקובלת אז ברגעים שנראה כמו שאני יורה לעצמי ברגל והתגובה נוחה לך אתה משאיר אותה מה אתה משחק אותה ראש קטן פתאום?

lidor747

New member
נמ הוא גם הזהיר את יועד שאם הוא רוצה

להיכנס לעולם החדש אז הכל עובר דרך אמיר חחחחחחח

למעלה