מחפש קשר רציני

alti26

New member
מחפש קשר רציני

היי, שמי דוד, אני בן 31, חם, לבבי ובעל מודעות עצמית וצורך בקשר אמיתי ועמוק. אני מחפש קשר רציני רומנטי ורגיש עם בחורה המתגוררת באזור המרכז, בגילאי 25-32, המתפקדת בצורה חופשית והמעונינת בקשר דומה. לבת הזוג שלי אני תמיד נותן, מקשיב ומעריך - בראש וראשונה כפי שאת באמת. אני סולד מצביעות ומשחקים. קצת על עצמי: תקופה מסוימת לאחר לידתי, הובחן אצלי שיתוק קל. הרופאים לא ניבאו לי הצלחה יתרה, אבל אני נלחמתי והוכחתי להם כי אני מסוגל לתפקד בצורה חופשית לגמרי. בגיל הרך הייתי בכיתה עם ילדים שסובלים ממוגבלויות, שם סיגלתי לי מיומנויות אין ספור ועד מהרה עברתי לכיתה רגילה כולל תיכון ותעודת הבגרות. כשכל חברי הלכו לצבא וצה"ל העניק לי פטור, פניתי לוועדה מיוחדת בבקשה להתגייס, לאחר מאבק עיקש התקבלתי לשורות חיל האוויר, שם סיימתי את השירות על הצד הטוב ביותר. אני גורר מעט את רגל ימין ומוגבל ביד ימין אך מהלך בצורה רגילה לחלוטין. אהבתי הגדולה מגיל צעיר הייתה להתגייס למשטרת ישראל. לבקשתי להתגייס קיבלתי תשובה שלילית. לא ציפיתי אחרת....לאחר פניות חוזרות ונשנות הצלחתי להתקבל ואני משרת כיום כאזרח עובד משטרה. במקום עבודתי אני זוכה לאהדה רבה מכל הסובבים, משתדל לעזור לכולם ובעיקר לאזרחים הפונים למשטרה בכל הזדמנות. אני מאד רומנטי וכינה והייתי רוצה כי זוגתי תהיה דומה, שנדע להקשיב ולשתף גם בטוב וגם בפחות טוב, ושנמעט להסתיר אחד מהשני דברים, שנדע שבראש ובראשונה אנחנו ידידי אמת, השואפים לאושר אמיתי ללא יומרנות. אני מאמין ומיישם: שאין דבר העומד בפני הרצון. אם נדע לתת ללא תנאי במוקדם ובמאוחר גם נקבל יותר משציפינו. אני מקווה שנתתי לך מספיק חומר למחשבה, ומבטיח לך המשך קשר כן ואמיתי ה- E-MAIL שלי הוא : [email protected] שיהיה לך המשך יום נעים וקסום דודי

למעלה