מחפש רעיון למתנה לאשתי

noamre

New member
מחפש רעיון למתנה לאשתי

אני מחפש רעיון למתנה לאשתי, חשבתי שכאן יהיה רעיון טוב לשאול כיוון שאנו הורים לילדה חמודה בת שנתיים וחצי, וחשבתי שהיא נורא תשמח לקבל מתנה שקשורה לעצם היותה אמא אשמח לשמוע רעיונות מקוריים ששמחו אתכם תודה

חסה משי

New member
אתה לא קורא הודעות?

אני מעצבת תכשיטים תכשיטי אופנה עיצוב תכשיטים משמחים עם חיבור פנימה . תכשיטים שמתאימים לכל אחד באופן אישי ומחברים כל אחד לתדר מחזק. תכשיטי אופנה עם שילובי צבעים לא קונבנציונאליים שמתאמים לאירוע, דייט קליל או אפילו בשביל להרגיש מיוחדת. ישנה אפשרות לבחור תכשיט לפי הצבעים,כסף זהב אדום וזהב צהוב עם חריטה של המשפטים הבאים(לא כל התכשיטים לקוחים משיטת ימימה) המשפטים הם בלשון נקבה אך אפשרי לחרוט ם בלשון זכר. 1. תעשו כפי יכולתכם ותרבו לשגות 2. לא מוותר/ת 3. מקבלת עצמי כמפרה / מקבלת עצמי 4. מבינה שלא מבינה 5. נותנת רגש לקיומי 6. הבא לקראתי בא לתיקוני 7. קשובה לליבה תמצא תשובתה 8. כי קרוב אליך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשֹתו 9. כל המתרחש מתרחש לתיקוני 10. השומרת נשמרת 11. כל יום כבראשית 12. הרצון הוא העיקר 13. הרצון הוא הסכמת ליבך לנתינה כלפי עצמך 14. דרך מאבק אין תוצאות 15. תיקון הוא לא ביום אחד 16. הרוצה לקבל מקבלת שפע 17.מה שאת רוצה שייך לך

niritsk

New member
רעיון למתנה

היי אני קניתי לגיסתי ליומולדת סקיני למחשב עם תמונה של כל הילדות שלה. זה מכסה את כל הגב של הלפטופ ואפשר לבחור תמונה שרוצים או תמונות ממאגר די גדול שיש באתר יש גם סקיני לסלולרי הזמנתי אתמול יגיע עוד שבוע בערך ואז אעדכן:)

ענתלה11

New member
נראה לי שלהיפך...

אשה ביום ההולדת שלה רוצה לזכור שהיא אשה ולא רק אמא... לכן יום כיף זוגי, מסאז', ארוחת בוקר טובה או אפילו סופשבוע בלי הילדה בצימר או מלון... אולי בהפתעה?!

niritsk

New member
אולי כתוספת?

צודקת לא חשבתי על זה ככה אבל תכלס הסקיני לא יקר משהו כמו 60 שקל אז זה יכול לבוא כסיפתח נחמד ליום כיף מפנק

noamre

New member
רעיונות מצויינים!

נראה לי שילוב מוצלח. תודה רבה

adileibovich

New member
היי

בתור מישהי שבעלה מאוד אוהב לפנק אותה במתנות, הגעתי למסקנה שמה שעושה לי הכי כיף (חוץ מיהלומים כמובן
) אלה מתנות שכוללות חוויה כלשהי... טיסה בכדור פורח, ארוחה רומנטית, קורס כלשהו (אולי היא אוהבת צילום/ציור/ריקוד??), כל דבר שמשאיר זיכרונות מתוקים... עדי

למעלה