מחפש . . . !

מחפש . . . !

שלום, אני מחפש אנשים בארץ בעלי ציוד וכישרון בבניית Resin Kits. Resin kits למי שלא יודע היא figure שמגיעה לא צבוע ולא מורכבת וצריך, כמובן, להרכיב ולצבוע אותה. אשמח אם אקבל מידע חיובי.

Srain

New member
פעם ראשונה שאני רואה את זה.

מ ד ה י ם

אשמח אם

אני יוכל לפגוש מישהו מכם על מנת לצבוע Resin Kit שיש לי. האמת היא, שאני רוצה ללמוד בעצמי איך לבנות ולצבוע. אני גם יודע שצריך ניסיון וציוד מתאים בשביל זה, לכן אני גם מוכן לשלם למי שיעזור לי. אני רוצה פשוט לצפות כי אני ומדריכי אינטרנט בד"כ לא הולך ביחד, קשה לי להתרכז, אני צריך להיות ליד מישהו שכשהוא בתהליך הצביעה והבניה. אשמח אם מישהו יהיה מוכן להפגש. אני מאזור המכרז ( תל-אביב ). אפשר ליצור איתי קשר באי מייל [email protected] ICQ - 126280801 AIM - PontiacFB98 וב-MSN פשוט להוסיף את האי מייל שנתתי. בתודה, גל. ד"א, הקיטים שעשית Kain, ממש יפים !

אין לי נסיון עם דמויות אנימה....

אני מוכן לנסות ביחד איתך, מה אתה אומר?

נשמע מעולה

רק לוודא, כשאתה אומר ביחד איתי אתה מתכוון דרך האינטרנט או שניפגש ? למרות שלשאול את השאלה הזאת זה דיי טיפשי כי אין לי את הציוד אפילו אם הייתי רוצה לנסות.

מאיפה אתה

אם אפשר לשאול ? אתה יכול לענות לי בהודעה פרטית, לא חייבים להמשיך את השיחה כאן בפורום.

bellyboy

New member
הגעת למקום הנכון

אני בידיוק עובד על כמה פרוייקטים דארת' ויידר 18" הטורף וחללית החייזרים מהיום השלישי. בקרוב תמונות של כל התהליך.... איך אפשר לעזור לך? vampire kain אל תראה זאת כתחרות.....

למעלה