מחר - הקרנה עולמית של Lostprophets.

מחר - הקרנה עולמית של Lostprophets.

מחר (12.2) כנראה ב"ספיקינג ניו מוזיק", הקרנה עולמית (אין בשום מקום.) לוידאו החדש של להקת Lostprophets, שאתם בוודאי מכירים. השיר יהיה 4:AM Forever מאלבומם האחרון. למה זה דורש הודעה חדשה ? זה לא סתם קליפ, ועבדו עליו מספר מפיקים בינהם משתחל גם רוב ריצ'ארס, שעבד בין השאר עם הרד הוט צ'ילי פפרז ומטאליקה. גם סיים בייר (מיי כמיקל רומנס, נירוונה, גרין דאי) עזר להפקתו. בקיצור - יש הרבה ציפויות מהקליפ ומהשיר. לשמיעת השיר ב-Youtube (הוא לדעתי מדהים) לחצו כאן : http://www.youtube.com/watch?v=Y62mi0H-Zws

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif גררר.. מחכה לזה כבר!

עוד 60 יום אני טסה לאנגליה ועוד 66 יום ההופעה חחחח

SainTonix

New member
דווקא זה?! יש להם הרבה יותר טובים!!

מה עם Everybody's Screaming ?? זה שיר מעולה.. וEveryday Combat שיר כל כך אופייני לLP.. גם The new Transmission.. וזה דיי השיר נושא של האלבום.. בקיצור, 4am זה השיר שאני הכי פחות אוהב מהאלבום.. \=

Chemical Venom

New member
אמממ יש לי חיבור עם השיר הזה

חחח בקיצור זה השיר שאני הכי אוהב שלהם....ויש לי סיפור ארוך עם השיר הזה אבל לא משנה..

הו. <: ../images/Emo60.gif

אני אוהב את השיר הזה~ הקליפים שלהם עד עכשיו לא היו להיט.. ד_ד

GoldenBabe

New member
אתה צוחק, נכון?../images/Emo109.gif

רופטופס נחרש לגמרי טאון קולד היפוקריסי [שלדעתי השיר והקליפ הכי טובים שלהם] שודר ברמה סבירה [לפחות מה שאני ראיתי] וקאנט קאץ' טומרו גם נחרש מכל הכיוונים אבל מה אני מתלוננת, תמיד נחמד לראות את איאן על המסך

עזבו את אלה...

Last Train Home - כ"כ ישן, כ"כ נחרש. לדעתי שמים אותם פעמיים ביום.

השירים טובים, אני אוהב אותם.../images/Emo60.gif

הקליפים פשוט לא ממש מיוחדים. הכי אהבתי את טאון קולד אם כבר. P:

GoldenBabe

New member
כן טוב../images/Emo109.gif

להקה עומדת ושרה איפשהו [מחסן?] ועוד כל מיני קטעים של אמ "סרט" או אימואים קטנים צועקים זה לא בדיוק מקורי או מעניין, אבל זה לוסטפרופטס

אני מאוד אהבתי את Wake Up.

זה ההפך הברור מהאחרים, שהם בד"כ בסגנון בלוק פארטי/הופעה או משהו.

GoldenBabe

New member
בלוק פארטי היו מתים להיות הם!../images/Emo109.gif

בלוק פארטי זה איכסה
אפילו לא דומה ללוסטפרופטס

GoldenBabe

New member
לא שאני יודעת מי זה גורדי אבל../images/Emo109.gif

איכס ^^ [חחחחחחח גורדי זה כמו היצור הירוק הזה של כל המשחקי מחשב כמו איתמר מטפס על הקירות ושות']

lestatgirl

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גורדי זה הבסיסט שלהם :p או לפחות איך שאני קוראת לו...

התכוונתי לאיך שהקליפ נראה.

לבלוק פארטי יש סגנון גנגסטרי כזה שמאופיין גם בקליפים של LP.

milkofamnesia

New member
בלוק פארטי לראש!

בלוק פארטי אחת הלהקות הטובות היום, מה שלוסט פרופטס כבר לא.. הם הידרדרו, אהבתי אותם כשהם היו להקת ניו מטאל מגניבה ששרה על שינובי נגד איזשהו דרקון או משהו כזה. היום הם מתבכיינים ברופטופס, מה זה החרא הזה? גורדי הבאסיסט הכי טוב כיום לדעתי, פאנקי בצורה יוצאת דופן, כנסו למייספייס שלי ותידהמו.

למעלה