מחר מפגש פורום ומחר מפגש פורום!!!

מיצי007

New member
איזה כיף לך

תגידי,מי באה? איזה אחלה פורום,בחיים שלי לא הייתי כאן.... אני יכולה גם לבוא למפגש?

*superstar*

New member
תבואי תבואי.. יהיה מגניב../images/Emo13.gif

אני באה.. ואת באה.. ורינה באה.. ויוליה באה... והחזיות של רינה באות.. וזהו
*דיד*

../images/Emo67.gifסורי בנות שלא הייתי

פשוט הייתי מאוד עסוקה בזמן האחרון.... אז איך היה ?מה עשיתם ואיפה הייתם?

מיצי007

New member
זה בסדר

שמתי לב שהיית עסוקה...אפילו שלחתי הודעה לפלאפון ולא הגבת! בכל מקרה,נפגשנו בעזריאלי(ראי שרשורים קודמים) בצהריים ככה,סוף כל סוף רינה באה וגם עדי.... ישר עלינו לגג וקצת ישבנו ודיברנו שוב על אדוארד-אלא מה? ואז עדי ורינה הלכו להחליף חזיות(עדי רצתה) ואז רינהחזרה ועדי לא,עדי בעקרון הבריזה לנו ונטשה אותנו. לא שזה ממש הזיז לנו כי המשכנו להסתובב,אכלנו שתינו,שוב קצת דיברנו על אדוארד אבל זה לא היה ברצף כמו שבהתחלה,אלא פשוט היה ככה בלי קשר פתאום-את יודעת. וזהו,הבטחתי לרינה ויוליה שפעם הבאה שניפגש,שאז את גם תבואי,נעשה מפגש אפילו עוד יותר כיף,ובלי כל האנשים שמבריזים
וגרמתי ליוליה להבטיח שהיא תשים תמונה לזכרי בפורום כל יום שהפורום לא ימות לאחר שאני אתגייס... זהו! פעם הבאה רואים אותך יא בלונדינית

../images/Emo12.gifהודעה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

לא ראיתי שום הודעה....סורי מיצ.... מתי את מתגייסת???????? פעם הבאה עלי ....אני יבוא... מה עם פנינושה??לא באה????

מיצי007

New member
תיארתי לעצמי שההודעה

לא הגיעה אלייך,אחרת אני בטוחה שהיית לפחות מגיבה. אני מתגייסת ב-17 בדצמבר ואת חייבת לבוא,בטח המפגש הבא יהיה לאחר שאני אתגייס אבל תבואי... פנינושה לא באה,באסה

../images/Emo102.gifפעם הבאה אני יגיע אני מקווה

מה את עושה לפני הגיוס?מסיבה מטורפת? היום אני הולכת להופעה הכי שווה בארץ......

מיצי007

New member
חחחח מסיבה מטורפת עלק

כולה גיוס הולכים לפני כן לשתות משהו וחוזרים איזו הופעה?

../images/Emo6.gif בגיוס שותים מלא מלא ומזמינים

חשפן..... הופעה של אוריה היפ!!!!!!!! אני מקווה שאני יצליח להשיג כרטיס לופעה היום בערב גם....

מיצי007

New member
חחחח לצערי לא

רק אמרתי שיותר נהוג להביא אותם לימי הולדת.... רוק בריטי משנות ה-70 זה אחלה! אוריה היפ אני מניחה שזה השם של הבנאדם ששר?

מיצי007

New member
זה נשמע כמו שם של בנאדם

פשוט בקריאה ככה זה קשה לדעת איך מבטאים את זה איך רושמים באנגלית?

מיצי007

New member
אהההה אוקיי

כי הרי יש גם שמות של בנים,את יודעת בישראל שקוראים להם אוריה-או בנות,וזה בלבל אותי אחלה! תודיעי לי מתי שיש הופעה במרכז!

למעלה