מחר סקירה מאוחרת, מחרתיים אקו לב

רונה 4

New member
מחר סקירה מאוחרת, מחרתיים אקו לב

השבוע שלי מתחיל שוב בסימן של חרדה. מחר בערב יש לי סקירה מאוחרת ומחרתיים אקו לב עובר עקב השקיפות העורפית, למרות שרופא מכבי שלי טוען שאין הצדקה לבדיקה הזאת. יומיים של היסטריה אחד אחרי השני סידרתי לי, אבל חייבים כבר לעבור את שניהם. אמנם מי השפיר היו בסדר, אבל מאז החלבון העוברי ובדיקת השקיפות העורפית, אני מאוד רוצה כבר להניח גם את שתי הבדיקות הללו מאחורי. משתדלת מאוד לא לחשוב על זה ולהתעסק בדברים אחרים, אבל כולנו יודעות כמה שזה קשה. לא יודעת מה אעשה אם משהו ישתבש, פוחדת אפילו לחשוב על זה. זו כאילו האבן האחרונה שאני צריכה עוד לעבור כדי שאוכל לדעת שהכל בסדר ושהחלבון העוברי והשקיפות באמת לא העידו על כלום והיו רק ממצא סטטיסטי. כל-כך כל-כך רוצה כבר לעבור גם את זה. אז אנא בנות החזיקו אצבעות חזק חזק, עד יום שלישי בערב. תודה.

מחזיקה!

באמת שבוע מענג ורגוע אירגנת לך, אבל האמת, שמין הסתם בסקירה יבדקו כבר גם את לב וכבר לאחריה תוכלי להרגע! בהצלחה

tali00

New member
מחזיקה לך אצבעות

ותראי שהכל יהיה בסדר. סך הכל הבדיקות החשובות והמשמעותיות שעשית היו תקינות!!! אני מאמינה ומקווה שהכל בסדר. תעברי את הבדיקות ובאמת תהיי ממש רגועה. (למרות שכולנו יודעות מתי אנחנו ננשום לרווחה...) אך זה יגיע בקרוב!!!! איתך...

ariane

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

אל תדאגי יהיה בסדר. אני כל כך הייתי רוצה להגיע כבר לשלב הזה. אבל עם ה-11 שבועות שלי אני עוד כל כך רחוקה!!! מכל הלב בהצלחה, תהיי רגועה והכל יעבור בקלות.

רונה 4

New member
תודה בנות ../images/Emo13.gif

על התמיכה. מקווה שבכל יום נוסף אוכל לנשום 50% אנחת רווחה ולהיות כבר אחרי זה.

מצטרפת להחזקת האצבעות

ועם כל כך הרבה אצבעות זה הרי חייב להיות בסדר. מחכה לעדכון המחוייך שלך.

בנצ100

New member
מצטרפת...

ולכל הרופאים החכמים שאומרים ש"אין הצדקה" אני אומרת - כשתבקרו אתם בצד השני של הסטטיסטיקה - נדבר. כל בדיקה שנראית לך חשובה - היא חשובה. ונחזיק אצבעות שכולן יהיו טובות ומושלמות.

שלי34

New member
גם אני

מחזיקה אצבעות חזק ומאחלת לך מכל ה-
שהבדיקות יצאו תקינות

טאניוש

New member
באיזה שעה הסקירה?

נרדמו לי כבר האצבעות. אל תשכחי לתת אישור לשחרר!

רונה 4

New member
טאניוש

במקרה פתחתי לפני שאני יוצאת מהבית להשאיר את הילדה עם הורי, הסקירה ב-21:00. תחזיקו רק עוד קצת. תודה חמודות.

למעלה