מחשב נייד - הכרחי?!

מה הבעיה לצעוק?

אם הייתי שם רק סימן שאלה ותו לא לא הייתה מובעת בכך הקרדינליות של השאלה עבורי.

אוקיי

תודה על העצה
העניין הוא שמאז שכתבתי את ההודעה הראשונה גיליתי שהמחשב הישן שלי דווקא מתפקד עדין לא רע, אז כך שעדין יש לי מחשב אם כי לא איכותי כמו שהייתי רוצה
אשתמש בו, ואם לא יסתדר אקנה חדש
תודה למייעצים

מחשב נייד - הכרחי?!

שלום לכולם,

בשביל לימודי משפטים בעברית הכרחי שיהיה לי מחשב נייד?

אפרט טיפה: יש לי כרגע מחשב קטנצ'יק של 10 אינץ' והוא גם קצת ישן. די איטי, לא משהו שנראה לי שסביר שאוכל להשתמש בו בצורה נורמלית, אם כי כן אפשרי לסכם בו אם אתעקש... חשבתי על אפשרות לפרמט אותו, וכן על אפשרות לקנות חדש לגמרי, אבל לא בא לי כי זה כרוך בהוצאה כספית גדולה ובאמת שאין לי צורך במחשב נייד חוץ מהקטע של הלימודים, לכן אני שואל כמה זה הכרחי. לגבי סיכום של המרצה, אני מודע לכך שאני יכול לסכם במחברת. ואם אגלה שזה לא נוח, תמיד יש לי את המחשב הקטן (שכמו שאמרתי לא מאה אחוז אבל גם משהו) אבל מה לגבי עבודות? זה דברים שאני חייב שיהיה לי מחשב בשבילם לא? וחוץ מזה, בכללי, אם לא יהיה לי מחשב טוב זה יפגע בי?

כמו שאמרתי, הנטיה שלי היא לגמרי לא לקנות מחשב חדש ולא להתשמש בכלל במחשב אם זה אפשרי, השאלה אם זה אפשרי כי אני לא רוצה שהציונים שלי ייפגעו בגלל זה..

natilousky

New member
אין קשר בין ציונים למחשב נייד

ברגע שתצטרך להגיש עבודות אתה תוכל לעשות את זה ממחשב נייח אם יש לך כזה או מאין ספור המחשבים שנמצאים באוניברסיטה ובמעונות.
&nbsp
מחשב נייד זה נוחות גרידא, יהיה לך פחות "נוח" משאר הסטודנטים שלומדים איתך, אך עדיין המרחק של עד לכדי פגיעה בציונים הוא ארוך ולמען האמת לא קשר אפילו במעט.

מצטרפת למה שנרשם מעלה ומוסיפה -

מחשב נייד כמובן לא יפגע לך בציונים, אבל אין ספק שהנוחות שבמחשב נייד תעזור מאוד בשיעורים.
אני הייתי בדילמה דומה. בהתחלה השתמשתי במחשב הישן (בלאו הכי כל מה שהייתי צריכה זה אופיס), ולאחר מכן רכשתי מחשב נייד קטן וזול מאוד מאוד שמשמש אותי רק לצרכי לימודים.
אני חושבת שכדאי להתרגל למחשב מההתחלה, אבל שוב, זה רק בגלל הנוחות.
אם תחליט בסוף לקנות מחשב, חכה לתחילת הלימודים כדי לבדוק את זמינות שקעי החשמל בכיתות. יכול להיות שתגלה שאתה צריך מחשב עם זמן סוללה ארוך מהרגיל.
&nbsp
בהצלחה

תודה לשניכם.. עוד משהו קטן

באיזו תכיפות אני אצטרך להגיש עבודות במחשב? פעם בסמסטר בממוצע? הרבה יותר? פחות?
ולגבי השקעים, ראיתי שבכיתות של משפטים יש לכל מקום כמעט שקע כך שלא נראה לי שזו בעיה..

natilousky

New member
אני יכול להגיד לך במדויק

בעברית בשנה א' יש להגיש כ- 20 עבודות(חישוב גס) שמתוכן יש עבודה אחת בכתיבה ומחקר משפטי שהיא 3000 מילה.

hitman89

New member
אתה בטוח שחישוב גס זה מדויק ?

natilousky

New member
אכן

20 זה היה מדויק לשנתון שלי
&nbsp
חישוב גס כי כל פעם זה משתנה לפעמים יש יותר ולפעמים יש פחות וזה בעיקר תלוי מרצה
&nbsp
&nbsp

azuril1

New member
לא

אני ממליצה בחום לוותר על מחשב נייד בשיעורים ולאמץ מחברת ועט.
אני מצטערת שבשנה א' הסתכלתי על כולם מסביבי וקניתי מחשב נייד כשלי אישית זה מאוד לא התאים. גם לא הספקתי להקליד וגם שיחקתי בסוליטר רוב השיעור.
(ובכל מקרה למדתי בסופו של דבר מסיכומים של אחרים/מחברת בחינה). אחרי שנתיים השארתי את המחשב בבית, הבאתי מחברת ורשמתי נקודות בלבד. בשבילי זה היה הרבה יותר יעיל.

למעלה