מחשב IBM

galnoy1

New member
מחשב IBM

אהלן! חייב בדחיפות חוות דעת על המפרט (המחשב לצורכי אינטרנט ועיבוד תמלילים, מקסימום צפייה בסרטים..): מעבד Intel® centrino™ Pentium™-M 1.7 GHz cache: 2 MB סדרה: 735 BUS SPEED: 400 MHz מסך גודל המסך: 15 אינץ רזולוציה: 1024x768כרטיס מסך: Intel Extreme Graphics 2 זכרון נפח: 512 MB אפשרות להרחבה עד: 2048 MB כוננים כונן: COMBO CDRW+DVD ד.קשיח נפח איחסון: 40 GB נתוני שמע כרטיס קול: Sound-Max רמקולים: סטריאופונים מובנים יציאת אוזניות: כלול תקשורת כרטיס רשת 10/100 מודם תקשרות מהירה V. 92 כרטיס רשת אלחוטי Wi-Fi 802.11b/g מערכת הפעלה דגם: WIN XP HOME בגרבת Heb Enab נתוני סוללה סוג סוללה: Lithium-ion זמן עבודה: 3.5

levikon

New member
זה R50E נכון?

באיזה מחיר. ככה, פרט למעבד המחשב יחסית חלש. בשביל הצרכים שלך האמת שלא צריך יותר, אבל אף פעם לא מזיק לשמור אופציות פתוחות לעתיד. השאלה היא באיזה מחיר הוא?

galnoy1

New member
כן, זה R50E, ב 5000 ש"ח...

מה זה אומר חלש? חלש למה? האינטרנט לא ירוץ לי? אני לא אוכל לראות סרטים? למוע מוסיקה?

levikon

New member
אתה תוכל. עם זה אין בעיה.

תראה, משהו במפרט הזה לא מסתדר לי. 1.7 ולא כתב שזה סנטרינו והBUS גם איטי. תבדוק את זה.

אגב עוד דרך לדעת

מודלים של דותן מסתיימים ב '5' (חוץ ממודל 705), ומודלים של סונומה מסתיימים ב '0'.

galnoy1

New member
אז ללכת על זהב במחיר הזה או לא?!

הצילו!!! תודה.... רבה..

Jan22

New member
כנס ..

רשמת שאתה צריך מחשב לעיבוד תמלילים וסרטים ,אבל בחרת דגם חזק מדי ויקר מדי ,פנטיום 2 עם 256 יעשה את העבודה ,אל תקנה דגם יקר שלא תואם לך את הדרישות ,סתם בזבוז .

galnoy1

New member
לא הבנתי כלום...

בהתחלה כתבו כאן, שהנתונים חלשים מידי, ועכשיו הם חזקים?! אני צריך לדעת עם המפרט מתאים למחיר... וכמובן לצרכים שלי...

Jan22

New member
תראה ...

בנייד שרשמת יש מעבד סנטרינו 1.7 שהוא מאוד חזק ,עם 512MB ,לא יודע עד כמה אתה מבין במחשבים אבל המחשב די חזק ,פרט לכרטיס המסך שלו שהוא די טרנטה ,הנתונים שלו מעולים .הדרישות שלך הם אופיס וסרטים, אבל הנייד הוא "מעל ומעבד" בשביל הצרכים האלה ,אם כל מה שאתה הולך לעשות בנייד זה לעבוד באופיס ולראות סרט פה ושם ,אתה יכול להסתדר עם נתונים הרבה פחות מהנ"ל ,פנטיום 2 עם 256MB וכרטיס מסך של 64MB יפעיל לך את מה שאתה חפץ בו ,ויכול לעלות לך בסביבות ה1500 - 2000 שקל . בהצלחה מייט ..

למעלה