מטפלים לפזיוטרפיה

מטפלים לפזיוטרפיה

האם ירדו התפקודים שלך בזמן האחרון? אתה מרגיש פחות טוב? עושה פיזיו? כמה טיפולים בשבוע? כמה שצריך או כמה שאפשר? ושאלת השאלות, יש לך מטפלים קבועים? טובים? משקיעים שאפשר לסמוך עליהם, שלא מבריזים? רפרפתי על השאלות,ההערות והסיפורים אבל בנקודה כואבת זו משום מה לא נוגעים.....פסיכולוגיה זה חשוב וגם עזרה לפרט וגם אפילו תיאטרון( באמת, פאני!) אבל כשאתה מלא ליחה ואין לך מטפלים, וכמו שאמרתי התפקודים יורדים, הסיפרו כבר לא עוזר וגם אלו דרך הוריד מתחילים לזייף, אז מה תעשה? תלך לשולי? או אולי לראות איזו הצגה טובה שתעלה לך את התיפקודים ?ואני ממש לא מזלזלת במי שהזכרתי קודם כי אני חושבת שהם אחלה ושהם חשובים ואני אוהבת ומעריכה אותם ופועלם , אולם קודם כל אלו הריאות, כי אלו החיים שלנו, ולא רק לטווח הקצר אלא גם לטווח הארוך כשנהיה בני 60 או 70!ואני חושבת שאיגוד C.F שהחל ביוזמה האדירה הזו של פרויקט הסטודנטים המטפלים חייב לגייס את כל הכוחות, ממש כל הכוחות והמשאבים ולהעלות שוב את הפרויקט על דרך המלך. ושיהיה רק יותר טוב ויותר מושקע אפילו ממה שהיה בתקופת ענת. אין לנו ברירה אחרת!!!

פרויקט פיזיותרפיה - תגובה למאיה

הי מאיה! אני שומעת ויודעת על אי שביעות רצון. מה שאני לא מבינה מהכתוב, האם יש לך רעיון או הצעה לעוסקים במלאכה? או אולי את מבקשת רעיונות מהחברים האחרים?

למעלה