מטרודן צהוב.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
האלה מהתח"צ ב"ש או האלה מדן?

ב"ה לאיזו אתה מתכוון?. אגב, אוטובוסים שלא הכנתי 1. מטאור. 2. אפולו 3. מארס מחודש. 4. O303 5. מידבוסי דן והספרינרים (גם של קווים) 6. O405 7. O303 8. EL מחודש (יש רק צורך להחליף את החלונות, יותר מזה הוא מעולה) 9. 6001 (NL ישן) 10.עממי (מר"מ או מר"א ) 11.ברק ממוגן (צריך קצת תוספות). 12.להכין מחדש (לא לחדש) את ה SL 200 הגרמני 13. 14. (אתם תחליטו) תביאו עודה סוגי אוטובוסים שלא עשיתי בקיצור... אני עמוס. מישהוא יכול לחדש בשבילי (ובשביל כל אלה שנהנים מדגמי) את ה EL? אם משהוא יתנדב אעלה אותם לפורום בתצורה הקיימת. כל מה שצריך הוא להחליף את החלונות התכולים. תודה מראש לאיש(במידה וי'ה'י'ה אחד כזה). ועכשיו תדרגו איזה אוטובוס אני עושה/מחדש בשבוע הבא?

צחקן

New member
*והספרינטרים.

ב"ה לאיזו אתה מתכוון?. אגב, אוטובוסים שלא הכנתי 1. מטאור. 2. אפולו 3. מארס מחודש. 4. O303 5. מידבוסי דן והספרינרים (גם של קווים) 6. O405 7. O303 8. EL מחודש (יש רק צורך להחליף את החלונות, יותר מזה הוא מעולה) 9. 6001 (NL ישן) 10.עממי (מר"מ או מר"א ) 11.ברק ממוגן (צריך קצת תוספות). 12.להכין מחדש (לא לחדש) את ה SL 200 הגרמני 13. 14. (אתם תחליטו) תביאו עודה סוגי אוטובוסים שלא עשיתי בקיצור... אני עמוס. מישהוא יכול לחדש בשבילי (ובשביל כל אלה שנהנים מדגמי) את ה EL? אם משהוא יתנדב אעלה אותם לפורום בתצורה הקיימת. כל מה שצריך הוא להחליף את החלונות התכולים. תודה מראש לאיש(במידה וי'ה'י'ה אחד כזה). ועכשיו תדרגו איזה אוטובוס אני עושה/מחדש בשבוע הבא?
*והספרינטרים.
ב"ה וה 13 הוא ה B10M . אני רוצה שתדרגו - מה החי חשוב שאני אכין ומה אני אדחה... .

את האפולו בטח יהיה קשה לעשות

*והספרינטרים.
ב"ה וה 13 הוא ה B10M . אני רוצה שתדרגו - מה החי חשוב שאני אכין ומה אני אדחה... .
את האפולו בטח יהיה קשה לעשות
הוא כל-כך עגול

צחקן

New member
אפשר לראות תמונות?

ד"א אני מחכה למארס המחודש ול 0404..
אתה עושה אותם מאוד יפה. אני מרכיב כמעט כל דגם שלך וכל הכבוד לך.
אפשר לראות תמונות?
ב"ה של דגמי? אנימאוד אוהב לראות תמונות שלהם אצל אחרים!. וכן, ראית אתהברק והO404 שכבר פורסם? . (מה שיהיה בשיפור זה לא יותר מידי שיפור).. וכן, את ה O404 אפילו אני לא הרכבתי... .

m a r o k a i

New member
הבעיה שאין לי מצלמה דיגיטלית....

אפשר לראות תמונות?
ב"ה של דגמי? אנימאוד אוהב לראות תמונות שלהם אצל אחרים!. וכן, ראית אתהברק והO404 שכבר פורסם? . (מה שיהיה בשיפור זה לא יותר מידי שיפור).. וכן, את ה O404 אפילו אני לא הרכבתי... .
הבעיה שאין לי מצלמה דיגיטלית....
ולכן אני לא יכול העלות אותם לפורום

אורי404

New member
יש מלא תמונות של האוטובוסים האלה.

אפשר לראות תמונות?
בין היתר, דרור צילם בשבוע שעבר את המארסים החדשים, ויש גם בגלריות השונות של הפורום הרבה תמונות של האוטובוסים הנ"ל.

m a r o k a i

New member
הוא רוצה לראות תמונות של הדגמים...

בין היתר, דרור צילם בשבוע שעבר את המארסים החדשים, ויש גם בגלריות השונות של הפורום הרבה תמונות של האוטובוסים הנ"ל.
הוא רוצה לראות תמונות של הדגמים...
שהוא בנה ולא של המארס

846

Active member
נצל"ש ב"ש : SL תח"צ לשעבר, נסע

מטרודן צהוב.
ב"ה הבטחתי - קיימתי. מחר אני נסע לטיול בצפון, בין השאר בקבר דן בן יעקב (אבי שבט דן). אבל, הבטחתי לכם- קבלו. אני אוציא את הדגם הסופי או השבוע או שבוע הבא. אשמח לקבל הערות. אחרי שאקבל הערות על זה אעשה שרשור כפול בו אני מציג את ה O-404 אחרי השיפורים. לילה טוב!. חברה : VOLVO . דגם : B7L . כו"ס : 275. גיר : (לא ידוע)
הבוקר בשעה 6:45 לערך בכביש החוף לכיוון דרום ליד מחלף חבצלת עם שילוט "במיבחן". האוטובוס נראה רע במיוחד ולא לאחר שיפוץ במרכבים כמו שחשבתי בהתחלה בגלל המיקום.

צחקן

New member
תודה על המידע.ג'קי

הבוקר בשעה 6:45 לערך בכביש החוף לכיוון דרום ליד מחלף חבצלת עם שילוט "במיבחן". האוטובוס נראה רע במיוחד ולא לאחר שיפוץ במרכבים כמו שחשבתי בהתחלה בגלל המיקום.
תודה על המידע.ג'קי
ב"ה האם שמרת לי גליונות?

אהלן ג'קי,יכול להיות שהוא

היה בסביבה לקווים,אגב מה זה רע במיוחד?

846

Active member
קודם כל הוא נסע דרומה. לרע התכוונתי

היה בסביבה לקווים,אגב מה זה רע במיוחד?
קודם כל הוא נסע דרומה. לרע התכוונתי
שהיו כתמים של תיקוני פחחות שלא ניצבעו. הבוקר ראיתי גם כן EL בצבע של קווים, נו.... בסדר כל עוד זה חדש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה