מטרו מקבלת עונש ממשרד התחבורה

Dona28

New member
מטרו מחייבים על כל דבר.

עד כמה שזכור לי כשחבר שלי רכש שם ,,, פשוט על כל פסיק ופסיק קטן היה מחיר נפרד כלום שם לא הולך יחד.

aaronc76

New member
תגידו, הנפגעים היחידים הם הלקוחות, לא?

רק יתעקבו המסירות ב5 ימים...

yi tai

New member
לא, זה פרסום שלילי למטרו.

מצד שני הם שולטים בשוק עם הג'וירייד/ג'וימקס.. אז לא נראה לי שזה ממש ישנה. איתי

stoli

New member
ספר לתנובה/טיב טעם/מושל מדינת ניו יורק בדימוס

r929

New member
לפני הסיפור האחרון הכרת את הנפשות הפועלות ?

את המושל או את הזונה ? במידה וינהגו בחוכמה שניהם ירויחו מזה, היא כבר סופרת דולרים כפי שמעולם לא ספרה
ויש לה נסיון לא רע בספירת 5000$ כל לילה.

אהוד א1

New member
תנובה,זוגלובק,טיב טעם ורמדיה מוכרות יפה.

גם ביבי יהיה פעם שוב ראש ממשלה. איך אמר פעם מישהו חכם? "לא משנה מה תכתוב עלי רק איית את שמי נכון...".

xfwind

New member
"זוגלובק" - לדוגמא, השקיעו הון../images/Emo130.gif

כדי למחוק את דימוי "אז מה אם מיחזרנו בשר, בלאו הכי יש יותר לחם בנקנאקיות"
וביננו - רק ביבי יכול

מיצו

New member
../images/Emo45.gif בדיוק ככה. הזיכרון קצר, קצר מאוד.

(עובדה, אתה עדיין מנהל. גם אני.)

nunimon

New member
ושוב הנפגעים הם הלקוחות.

מה בדיוק הנזק למטרו? עדיף היו נותנים קנס.

C O L T

New member
כולם מתעסקים בשולי ושוכחים את העיקר

למה בכלל שיהיה אבזור כביש מיותר על אופנועי השטח? מטרו יצאו מניאקים, כרגיל, ניצלו מעמדם ודפקו את הלקוחות בכמה מאות שקלים, אולי, אבל תכלס, על מה כל הוויכוח? למה בכלל להערים קשיים מול הציבור, להעביר את האופנועים האלה טסטים של כשירות לכביש, כאשר הם בכלל לא אמורים להריח כביש. עמדתי לכתוב "במקום להתעסק בשולי שיעדכנו את החוקים" אבל נזכרתי איפה אני גר.

בכלל לא שולי

אמרת יפה, "במקום להתעסק בשולי שיעדכנו את החוקים". החוקים בעדכון, נקווה שיצא משהו יום אחד מחוק הספורט המוטורי ושזה איך שהוא גם ישפיע עלינו, בעלי אופנועי השטח שאינם מתחרים. עד אז, יש חוק במדינת ישראל והוא אומר שאופנוע, לא משנה מה סוגו חייב בתקינת כביש. מה שמתבטא ב: מיסוי של 89% נכון להיום, כמו כל רכב חובת ביטוח חובה חובת רישוי שנתי. כשאני רוכש במיטב כספי אופנוע חדש וחוקי מהיבואן, אני מצפה שהוא יעמוד בקריטריונים של רישוי. אחרת הוא לא חוקי, הביטוח שעשיתי לא חוקי וכו'. מטרו בפשטות ניסו לרקוד על כל החתונות ולחסוך כמה גרושים בדרך. למסור ללקוח אופנוע לא חוקי במחיר מלא. אז לא הלך להם והם בוכים בדמעות תנין של קוזאק נגזל.

C O L T

New member
../images/Emo45.gif רק שהם לא בדיוק בוכים. צוחקים בדרך לבנק

למעלה