מידע בקשר לאפריקה בלונדון

מצב
הנושא נעול.

la DVD

New member
או למכור נשק למורדים ../images/Emo6.gif

אתה יכול לטוס לקונגו ולחפש יהלומים
זה די מהיר
או למכור נשק למורדים

sandbird4

New member
בגלל שזה כל כך קל לעשות כסף מהיר

אפריקה
אני רוצה לעשות כסף מהיר יש המלצות בנושא???
בגלל שזה כל כך קל לעשות כסף מהיר
וכולנו פה עסוקים מאוד בלספור את הכסף המהיר שלנו אז אין לנו זמן לענות לך. ובכלל אנחנו לא מבינים איך כולם יודעים לעשות כסף מהיר ורק אתה לא.

מסחר בבורסה בלונדון

התחיל בירידות קלות, 1.5%-, עבר מהר לעליות יפות 5% + ונסגר ב 4.84 + ! לא יודעת איך להשוות את המחזורים עדיין אבל נראה שמחזור יפה - 5,931,638 $. מחזור בנעילה 1,591,000 $ בעליה. התחיל ב - 12.85 $ ונסגר ב - 13.42 $. ביום שני אין מסחר בלונדון - חג. בסך הכל נראה יפה. מי שקנה אתמול הרוויח. אפשר לצפות ליציאה מההלם ביום ראשון, גם בכל מדד הנדל"ן. מוטי - תחליף כבר את האוטו...
מסחר בבורסה בלונדון
האם אתם יודעים אם יש מחר מסחר בלונדון או שאין בגלל חג כלשהו ... ?

חברים ,וידוי מימשתי אפריקה היום.

התחיל בירידות קלות, 1.5%-, עבר מהר לעליות יפות 5% + ונסגר ב 4.84 + ! לא יודעת איך להשוות את המחזורים עדיין אבל נראה שמחזור יפה - 5,931,638 $. מחזור בנעילה 1,591,000 $ בעליה. התחיל ב - 12.85 $ ונסגר ב - 13.42 $. ביום שני אין מסחר בלונדון - חג. בסך הכל נראה יפה. מי שקנה אתמול הרוויח. אפשר לצפות ליציאה מההלם ביום ראשון, גם בכל מדד הנדל"ן. מוטי - תחליף כבר את האוטו...
עושה אתנחתה קלה לראות מה יהיה איתה בלונדון ואז נראה..... בכל מקרה היה לי נעים להכיר אותה מקרוב. אגב למי שתוההמה הסיבה אז ככה,דווקא דבריו של לבייב הם אלו שהקפיצו לי את הםיוז והחלטתי לצאת. הוא אמר שהוא ציפה שהחברה תגיע לשווי של 7.3 מילארד עד סוף השנה והחברה הגיעה כביכול לשיא קצת מוקדם מדי. אני בכל אופן ראיתי בזה תמרור אזהרה והחלטתי לממש. בהצלחה לכולם.

ירין ד

New member
סחתן על ההכנות שלך

עושה אתנחתה קלה לראות מה יהיה איתה בלונדון ואז נראה..... בכל מקרה היה לי נעים להכיר אותה מקרוב. אגב למי שתוההמה הסיבה אז ככה,דווקא דבריו של לבייב הם אלו שהקפיצו לי את הםיוז והחלטתי לצאת. הוא אמר שהוא ציפה שהחברה תגיע לשווי של 7.3 מילארד עד סוף השנה והחברה הגיעה כביכול לשיא קצת מוקדם מדי. אני בכל אופן ראיתי בזה תמרור אזהרה והחלטתי לממש. בהצלחה לכולם.
סחתן על ההכנות שלך
תחסר לנו פה (-:

client

New member
שאלה

שאלה
סתם שאלה לצורך העניין - כמה זמן היית מושקע ומה סכום רווח/הפסד?

איזה הפסד?איך היה אפשר להפסיד במניה הזו?

שאלה
סתם שאלה לצורך העניין - כמה זמן היית מושקע ומה סכום רווח/הפסד?
גם אם היית רוצה לא היית מצליח. באמת היתה תקופה מדהימה איתה ויש מצב שאני אחזור בקרוב,מחכה לרארות התפתחויות בלונדון ולהגיב בהתאם.

ירין ד

New member
שכל הכניסות והיצאות של כולנו יהיו כאלה

גם אם היית רוצה לא היית מצליח. באמת היתה תקופה מדהימה איתה ויש מצב שאני אחזור בקרוב,מחכה לרארות התפתחויות בלונדון ולהגיב בהתאם.
ואני אישית מאמין שהמגמה של אפריקה תימשך

ייתכן מאוד אבל צריך להיזהר יותר כרגע

ואני אישית מאמין שהמגמה של אפריקה תימשך
ייתכן מאוד אבל צריך להיזהר יותר כרגע
יש מצב לעליות אבל נראה לי שהרווחים מגולמים בשווי המניה,מה שמעודד מבחינת אפריקה זה שהיא כל הזמן מחדשת ומבצעת פרוייקטים חדשים. הפחד שלי נובע מעוד סיבה מהותית וזו לונדון,אני לא פוסל לחזור למניה זו ויצאתי להתרעננות קלה ונראה מה יהיה. בכל אופן בהצלחה לכל המחזיקים בה והלוואי יימשכו בה העליות.

biz man

New member
יפה

יפה
תכנון היציאה לא פחות חשוב מתכנון הכניסה.

טעות מרה ידידי, אבל בהצלחה ../images/Emo70.gif

טעות מרה ידידי, אבל בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה